To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

CHRZANEK - Pią 09 Gru, 2011
Temat postu: [RSMP] RSMP 2012
Tutaj piszemy na temat RSMP 2012

Mój kandydat na mistrza to KK lub BB ;)

Nie słyszałem nic o nikim nowym w stawce kto mógłby zamieszać.

was79 - Wto 20 Gru, 2011

http://moto.wp.pl/kat,927...,wiadomosc.html
GeKo - Wto 20 Gru, 2011

Fajny pomysł tylko podejście trochę chybione. Przy takiej kasie powinien fotel, kiere i pedały przesunąć do środka i dołożyć sekwe do tego (tak koszty wiem)
rallyfilip - Śro 04 Sty, 2012

pomysł na klase Opla w RSMP

klik

Fajnie, gdyby Kramar wrócił :)

korek171 - Śro 04 Sty, 2012

rallyfilip napisał/a:
pomysł na klase Opla w RSMP

klik

Fajnie, gdyby Kramar wrócił :)


Pomysł mistrz- jak się uda to doprowadzić do końca, to myślę że trochę starych kierowców odkurzy swoje auta i pokażą jak się lata :)

Przem_106 - Śro 04 Sty, 2012

Wg mnie też pomysł PrzeMistrz. Teraz juz wszystko zależy od samych kierowców ASTR. Jeśli z tego nie skorzystają, to można śmiało zapytać czego im jeszcze potrzeba. Ostatnio nie wiem dlaczego, ale na hodze przewijało się bardzo dużo ogłoszeń ASTR. Samemu zacząłem się zastanawiać nad taką furą :>
CHRZANEK - Czw 05 Sty, 2012

Nie doczytalem czy klasa jest skierowana wyłącznie do posiadaczy Astr czy możliwy jest również udział Kadetem czy Calibrą (Ostatnio ktoś jeździł Calibrą więc chyba ma toto homologację).

Super pomysł - szczególnie wobec faktu że lada chwila nie będzie już klas typu N3 czy A5 (już nie homologuje się nowych samochodów w tych grupach) zostaną klasy R1, R2 itd, więc markowy puchar to jedyny sposób na jazdę w RSMP tanim samochodem.

Marzy mi się jeszcze reaktywacja pucharu Cinquecento Sporting - koniecznie w grupie N i na seryjnej oponie...

martin.h - Czw 05 Sty, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Nie doczytalem czy klasa jest skierowana wyłącznie do posiadaczy Astr czy możliwy jest również udział Kadetem czy Calibrą (Ostatnio ktoś jeździł Calibrą więc chyba ma toto homologację).


Panie Chrzanek, Calibra startowała nawet w MŚ :faja:

Puchar jest dla wszystkich wolnossących Opli z silnikami do 2000ccm łącznie z Corsą S1600 i Astrą II KitCar ;D

CHRZANEK - Czw 05 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
Panie Chrzanek, Calibra startowała nawet w MŚ


Ale to była Turbo 4x4 , a wolnossaca to nie wiem :)

martin.h napisał/a:
Puchar jest dla wszystkich wolnossących Opli z silnikami do 2000ccm łącznie z Corsą S1600 i Astrą II KitCar


Hmmm no to taką Astrą II Kit Car można wyjąć generalkę na suchym...

martin.h - Czw 05 Sty, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Ale to była Turbo 4x4 , a wolnossaca to nie wiem :)


Bruno Thiry jeździł taką Calibrą, wolnossące 2.0 w A-grupie i przedni napęd :)

korek171 - Czw 05 Sty, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Marzy mi się jeszcze reaktywacja pucharu Cinquecento Sporting - koniecznie w grupie N i na seryjnej oponie...


Już od trzech lat o tym marzę .....

Bad-i - Pią 06 Sty, 2012

CHRZANEK napisał/a:
martin.h napisał/a:
Panie Chrzanek, Calibra startowała nawet w MŚ


Ale to była Turbo 4x4 , a wolnossaca to nie wiem :)

martin.h napisał/a:
Puchar jest dla wszystkich wolnossących Opli z silnikami do 2000ccm łącznie z Corsą S1600 i Astrą II KitCar


Hmmm no to taką Astrą II Kit Car można wyjąć generalkę na suchym...


Panowie bo w tej chwili nie pamietam, czy w RPP mozna jechac tylko kit carami do 1.6 czy tymi 2.0 tez?

Bad-i - Pią 06 Sty, 2012

i jeszcze jedno pytanie

to jest Rudego nowe EVO



niestety zostalo zbudowane w oparciu o nadwozie GSR - a podobno od tego roku PZM znowu zmienil ze mozna latac tylko RSami - czy to prawda ??

martin.h - Pią 06 Sty, 2012

Może startować w open :]
Bad-i - Pią 06 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
Może startować w open :]


he he to juz wiem dlaczego Rudy taki załamany - nie wspominajac ile wlozyl $$$



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group