To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Po raz pierwszy polak pojedzie w wyścigu F1

Loko - Śro 02 Sie, 2006

Pozazdroscić :) to weź no coś chociaż nagraj na kamere dla nas :D , i może jakaś pamiątke przywieź, krzesełko na którym siedziałeś albo coś :)
ps - Śro 02 Sie, 2006

tylko nie rób afer na trybunach!

Poooooooooolskaaaaaaaaaaa!

strick - Śro 02 Sie, 2006

Przeprowadz wywiad z Kuicą dla elitarnego klubu hothatch!
Michał - Śro 02 Sie, 2006

Polacy lubią kraść. Spodziewajcie sie mnie na następnym spocie bmw sabuer :D
Loko - Sob 05 Sie, 2006

No i poszło. Już po kwalifikacjach i Kubica pokazał się z dobrej strony, można by powiedzieć ze nawet z bardzo dobrej. Jak na pierwszystart 9 miejsce które zajął to rewelacja. Było troche emocji, bo ledwo udało się zakwalifikować do ostatniej częsci. Można powiedzieć że Kubica zrobił to rzutem na taśme w ostatniej chwili, sprzyja mu szczęście, bo troche pomogły kary dla alonso i shumachera. Ale i tak zniszczył system szumacher, jak walczył o zakwalifikowanie sie do finałowej 10 i wykręcił nowy rekord toru, pokazał że wie co to znaczy jezda.
Dariano - Sob 05 Sie, 2006

a o ktorej jest jutro relacja i na ktorym kanale??
Loko - Sob 05 Sie, 2006

Program tv4

13:00 Grand Prix Węgier Kwalifikacje (te co były dzis)

13:40 Okrążenie toru z Robertem Kubicą

13:45 Grand Prix Węgier

gaugan - Nie 06 Sie, 2006

qrwa Michal, a to myslisz ze idziesz do kasy przed spektaklem i kupujesz sobie bilet 1 prosze?? ja wybieralem sie 2 lata temu na Monze, ale nie udalo mi sie tego zalatwic na 2 miesiace przed wyscigiem, a przed samym wejsciem chodzily po 1000-2000EUR.

jezeli Ci sie udalo to jestes gosc!! pozazdroscic

mysle, ze bedzie dzis kolo 10, tak jak leci. tor na ktorym bardzo ciezko wyprzedzac, nie bedzie ryzykowal w pierwszej gonitwie

GOOOOOO

saxorulez - Nie 06 Sie, 2006

ja sądze żę wszytko zależy od strategii teamu - tankowania itp... od tego wszystko zależy, ale moze poprawić pozycje bo Robert naprawde pokazał że ume gonić w zeszłym sezonie w Formule Renault...
Loko - Nie 06 Sie, 2006

Podobno BMW chce jechać na 2 stopy, czyli mało i będzie miał cięzki dotankowany bolid.
Mi się wydaje że jednak Kubica troche spadnie, mimo że ciężko wyprzedzać na tym torze to nie wierze ze shumacher i alonso którzy są za Kubićą odpuszczą.

ps - Nie 06 Sie, 2006

Ogromny sukces!

Brawo!

Szacun!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

michool_vt - Nie 06 Sie, 2006

chyba nigdy nie ogladałem F1 z taka ciekawością:D

super:)

Loko - Nie 06 Sie, 2006

Bardzo ładne miejsce Kubicy, nie spodziewałem sie tak wysokiej pozycji. Było troche nerwów jak się obracał na początku, ale potem wszytsko poszło z górki. Chociaż wyraźnie było widać ze jedzie bardzo niepewnie po mokrym torze, ale nie ma się co dziwić, wkońcu pierwszy raz po wodzie. Podobały mi sie bardzo 2 akcje wyprzedzania Kubicy, szczególnie jak wypuścił przeciwnika i pojechał po wewnętrznej. Troche pomogły awarie konkurentów, ale i tak Kubica zaliczył swietny start.

Jeszcze do tego jakaś dziwna taktyka zespołu, 2 stopy w tym jeden przymusowy zaraz na początku, tylko jedna wymiana opon, czemu nei wymienili mu opon przy 2 stopie?, coś przekombinowało BMW w tej sprawie. Ciekawe jak wyglądały opony Kubicy na mecie, pewnie nie lepiej niż schumachera w boksach.

anjas - Nie 06 Sie, 2006

zaczeła mnie kręcić formuła 1 :)
gaugan - Nie 06 Sie, 2006

ALLELUJAH!!

to sie nazywa debiut na pelnej qrwie!! :548:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group