To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Sruby oczkowe do pasow na gwint metryczny

Anonymous - Pon 26 Lis, 2012

od spodu powinno być przecie jak byk jest na rysunku ;]

jestę ekspertę :rotfl:

Kenet - Pon 26 Lis, 2012

Ja to widzę, ale pomijając bezpieczeństwo - czy taki montaż może być np. powodem niedopuszczenia do startu?
Anonymous - Pon 26 Lis, 2012

na dwoje babka wróżyła...
Kenet - Pon 26 Lis, 2012

:rotfl: jakieś inne eksperckie wypowiedzi?
Anonymous - Pon 26 Lis, 2012

Kenet napisał/a:
:rotfl: jakieś inne eksperckie wypowiedzi?


to musimy na MarkaTwentyThree poczekać :>

faldzip - Pon 26 Lis, 2012

Kenet napisał/a:
czy taki montaż może być np. powodem niedopuszczenia do startu?

moim zdaniem tak - na obrazku jest jak kazdy widzi i tak ma byc. Z reszta na chlopski rozum, to chyba po to ta plytka ma byc taka wielka, zeby nie wyszla przez podloge - a tu ona jest na podlodze - wiec caly misterny plan w pizdu. Z reszta - jest zalacznik to ma byc tak jak w nim - inaczej jest zle. Chyba bardziej eksperckie wywody nie sa tu potrzebne ;D

siema - Pon 26 Lis, 2012

Przecież widać, że nie trzyma się wytycznych podanych w załączniku- a jeśli zrobił coś inaczej, to można go nie dopuścić do startu.
Nie bardzo rozumiem popełniających takie błędy, jak Twój kolega- przecież wystarczy przez moment pomyśleć po co jest ta płytka. Oczywistym jest jaką ma pełnić rolę, a co za tym idzie z której strony ma być w stosunku do siły, która próbuje ją z jej miejsca wyrwać.

Ekspertem nie jestem, ale to było takie proste :rotfl:

Edit: faldzip łobuz ubiegł mnie ;D

Przem_106 - Pon 26 Lis, 2012

Wg mnie jest ok. Przeciez nie ma innej mozliwosci. Większosc rajdowek tak ma.
Kenet - Pon 26 Lis, 2012

Jak to nie ma innej możliwości? Od strony tunelu to żaden problem dać płytkę od spodu. A i w próg można się dostać i potem to odtworzyć?
siema - Pon 26 Lis, 2012

Przem_106 napisał/a:
Wg mnie jest ok. Przeciez nie ma innej mozliwosci. Większosc rajdowek tak ma.

o_O

Jaco - Pon 26 Lis, 2012

Kenet napisał/a:
Jak to nie ma innej możliwości? Od strony tunelu to żaden problem dać płytkę od spodu. A i w próg można się dostać i potem to odtworzyć?



No czasem jednak jest problem, a w załączniku nie ma jasno powiedziane, że płytka musi być z tej a nie innej strony. Wiadomo, że jak się to wspawana od tyłu to jest pewniejsze i bardziej profi, ale czasem są gdzieś podwójne blachy, profile w progach itp itp... Tak czy inaczej BK powinno przejść...

Kenet - Pon 26 Lis, 2012

Na moje oko z tego rysunku wynika jasno gdzie ma być płytka. Ja bym to jednak zrobił inaczej dla pewności.
faldzip - Pon 26 Lis, 2012

siema napisał/a:
o_O

+1

rasta - Wto 27 Lis, 2012

Jest ok, ja mam też tak zrobione tylko dla pewności można jeszcze śruby wkręcić w blaszki.
faldzip - Wto 27 Lis, 2012

rasta napisał/a:
Jest ok, ja mam też tak zrobione tylko dla pewności można jeszcze śruby wkręcić w blaszki.

I na ilu BK Ci to sprawdzali?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group