To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Problem z laptopem

PGmaster - Pon 16 Sty, 2012

Bateria juz od dawna jest martwa. Ale nie sadzilem ze beda takie jaja jak ja wlacze. Nowej nie bede kupowal bo dam za nia wiecej niz laptop warty.
NBL - Wto 17 Sty, 2012

czyli sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) Wywal w takim razie baterię do kosza
a lapka ciągnij na sznurku i po sprawie

Ewentualnie mozna oddać baterię do regeneracji tylko nie wiada jaka jest stara i czy ogarną
temat

M - Wto 17 Sty, 2012

zamienniki nie sa takie drogie
no name - Wto 17 Sty, 2012

tłumnik napisał/a:
lapka ciągnij na sznurku i po sprawie

Tylko kółka mu dopraw :]

PGmaster - Śro 18 Sty, 2012

60zl moge dac maxa za bateryje ;)
Anonymous - Wto 20 Sie, 2013

potrzebuje klawiatury do samsunga np350e7c :D Koleżanka mi komputer zalała i teraz musi odpracować ;D
Mucha - Śro 21 Sie, 2013

offtop: mi ostatnio dziwne cuda sie dzialy przez zjebaną stację dokującą. Co ciekawe 3 osoby z niej korzystały, na tym samym sprzecie i tym samym systemie (identiko bo to firmowe gówno) i tylko u mnie byl problem... zawieszal sie, zwalnial, wygladalo jak umierajacy HDD (wraz z niepowodzeniami przy odpalaniu systemu). Dla mnie to byl miszcz. do tej pory nie wiem jak to mozliwe :) ale długi post.
Anonymous - Nie 12 Sty, 2014

Siema !

Mam problem z moim laptopem, tzn. Od czasu do czasu pykamy sobie w grupie znajomych w cod2 . Jeden kolega stawia sieć ze swojego laptopa reszta się z nim łączy i jazda. Nigdy nie miałem problemu z łączeniem sie z tą siecia , ale wtedy używałem windows 7. Jakiś czas temu zaktualizowałem go do win 8 . No i ostatnio mieliśmy grać , wbijam na pewniaka zajmuje miejscowe i szukam sieci , ale nie mogę jej znaleźć .

Spotkał się ktoś z czymś takim ? Sterownik karty Wi-fi zaktualizowałem ale nic to nie zmieniło . Jakieś pomysły ?

tryme - Nie 12 Sty, 2014

Czesio, nie wiem dlaczego tak mi się skojarzyło, ale jakoś pomyślałem o BANie ;D
Jakarti - Pon 13 Sty, 2014

a to oryginalny win8? :)
Cartoon - Pon 13 Sty, 2014

Jakarti napisał/a:
a to oryginalny win8? :)

To tak, jak byś zapytał Czesia, czy kupił kiedyś bezwypadkowe auto :D

Anonymous - Pon 13 Sty, 2014

Tak oryginalny win 8 , został zaktualizowany do wersji 8.1
Jakarti - Pon 13 Sty, 2014

no to nie wiem jak CI pomoc :rotfl:
GeKo - Nie 02 Lut, 2014

Chrome mi sie chyba zaktualizował sam bez pytania :wall:
Nie chce mi się szukać w ustawieniach, może ktoś wie z miejsca.

Teraz po zamknięciu przeglądarki i jej ponownym włączeniu wszystkie karty wcześniej otwarte są zamknięte.
Gdzie to ustawić zeby po uruchomieniu chrome przywracał ostatnio otwarte karty.

Bonczek - Nie 02 Lut, 2014

Mam do Panów ekspertów pytanie :) mojemu lapkowi stuknął 3 rok i trzeba by go było ogarnąć (Sony Vaio VPCEB3Z1E) potrzebuję:
- nowy wiatraczek (ten jest baaardzo głośny, może łożysko siadło)
- czyszczenie
- postawić system od nowa (Win 7) ale nie usuwać danych

Czy polecacie gdzieś kogoś w Warszawie? Chyba, że ktoś ma dobre dojście do Macbook`ów 15" ;)

EDIT:
Chyba, że ktoś tu to ogarnia to chętnie zapłacę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group