To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [2012] WRC, IRC, ERC...

Wrobel - Pią 18 Sty, 2013

ee ee eee
leszq - Sob 19 Sty, 2013

Janusz, coś dla Ciebie :D

http://www.youtube.com/watch?v=6VJmu1kJDfA

Janusz - Sob 19 Sty, 2013

leszq napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=6VJmu1kJDfA


oj, dobroć :D zupełnie jak ja wczoraj :D

Wrobel - Sob 19 Sty, 2013

Janusz napisał/a:
oj, dobroć zupełnie jak ja wczoraj



gdzie ty masz tyle sniegu? :>

Janusz - Sob 19 Sty, 2013

Wrobel napisał/a:
gdzie ty masz tyle sniegu?



mam taką jedna miejscówe, i wczoraj było cąłkiem sporo sniegu tam. Niestety jak wracałem spotkałem małą "obławe" policyjną, a byli w takiej odległosci od tego miejsca ze musieli słyszec kazde moje odjęcie ;D

ogolnie, jak narazie wczoraj były najlepsze warunki do jazdy w tym sezonie :) niestety na Mucharzu jakiś strasznie duży ruch wczoraj był ;/ i tam sie nie dało zbytnio jeździc :)

qbus - Sob 19 Sty, 2013

No to zaczęło się ostatnie rozdanie... póki co Latvala skończył a Novikov jedzie na 3 kołach... napierdala śniegiem, deszczem a zjazd w dół cały we mgle!
Bart - Sob 19 Sty, 2013

qbus napisał/a:
Novikov jedzie na 3 kołach... szybko leci


waryjat!


martin.h - Sob 19 Sty, 2013

Będzie się działo, nocne odcinki roztrzygną wszystko :)
qbus - Sob 19 Sty, 2013

Piękna końcówka... ja jebie ktoś przez kogo nie ma relacji w tv powinien wyleciec z pracy!


GeKo - Sob 19 Sty, 2013

Hahaha, a wczoraj czytałem w WRC że wierzą w Latvale że to koniec dzwonów w jego wykoananiu. Relację lecą na jakiejś niemieckiej stacji z 1 w nazwie.
qbus - Sob 19 Sty, 2013


Anonymous - Sob 19 Sty, 2013

a w necie nie ma jakiejs relacji??
qbus - Sob 19 Sty, 2013

Nie ma nic na zywo :/

Zgrane relacje mozna znalezc tu -> https://www.youtube.com/u...eature=g-high-u

CHRZANEK - Sob 19 Sty, 2013

Jest jakiś film,ok z dzwonem latvali ???

Debiut VW udany - drugie miejsce za Loebem to jak zwycięstwo...

martin.h - Sob 19 Sty, 2013

Bardzo ciekawe Monte, ale martwią mnie te odwołane odcinki. Czy już nastały takie czasy, że kierowca nie potrafi sobie poradzić w trudnych warunkach? :> Idąc tym tropem zorganizujmy WRC w hali sportowej, Arabowie pewnie wybudują taką dużą halę gdzie da się zrobić 300km OSowych w idealnych sterylnych warunkach :faja:
Gdzie czasy B-grupy, która miała o wiele więcej mocy i prowadziła się dużo trudniej :wall:

Będzie ciekawy sezon, Ogier jest szybki, ale zobaczymy jak z jego szybkością na szutrze. Ostberg, Hanninen, Latvala czy Novikov mogą się też włączyć w walce o tytuł. A mamy jeszcze Sordo i Hirvonena :)

Michał Kościuszko nie zaszalał, ale poczekajmy na Szwecję bo będzie bardziej miarodajna, choć Mini z Włoch jest jak pizza z Biedronki w porównaniu do prawdziwej włoskiej pizzy z Prodrive :D Jedynym plusem jest to, że nawiązywał walkę z Panami Chardonnet i Crugnola w DS3... R3T ;D Swoją drogą załogi w ośkach mnie zadziwiły :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group