To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Dziewczyna z tatuażem

M - Pią 27 Sty, 2012

Walle napisał/a:
Myślenie nie równa się wzniesienia intelektualne. Myślisz jakieś kilkanaście godzin na dobę, ile z tego się wznosisz? ;)

Czytałem trylogię Larssona, sprawna literatura popularna, nie służąca absolutnie wzniesieniom. Chcesz się powznosić to zły adres :)

Jestem przekonany że się nie rozumiemy :)
Odpuszczam

Walle - Pią 27 Sty, 2012

M napisał/a:
Walle napisał/a:
Myślenie nie równa się wzniesienia intelektualne. Myślisz jakieś kilkanaście godzin na dobę, ile z tego się wznosisz? ;)

Czytałem trylogię Larssona, sprawna literatura popularna, nie służąca absolutnie wzniesieniom. Chcesz się powznosić to zły adres :)

Jestem przekonany że się nie rozumiemy :)
Odpuszczam


Podzielam przekonanie. Również odpuszczam.

kubas - Pią 27 Sty, 2012

Walle napisał/a:
Czytałem trylogię Larssona, sprawna literatura popularna, nie służąca absolutnie wzniesieniom. Chcesz się powznosić to zły adres


+1

Bonczek - Nie 29 Sty, 2012

Przyjemnie się ogląda, ale film sprawia wrażenie mocno okrojonego, mimo, że nie czytałem książki.
GeKo - Nie 29 Sty, 2012

Bonczek napisał/a:
film sprawia wrażenie mocno okrojonego,

Mam takie wrażenie co do wątku kontroli socjalnej.

A gwałcicieli sie tak właśnie powinno oznaczać.

M - Pon 30 Sty, 2012

GeKo napisał/a:
Bonczek napisał/a:
film sprawia wrażenie mocno okrojonego,

Mam takie wrażenie co do wątku kontroli socjalnej.

A gwałcicieli sie tak właśnie powinno oznaczać.

Lepsza byłaby dekapitacja :]

Qukie - Pon 30 Sty, 2012

Jestem już po oglądnięciu całej trylogii w szweckiej wersji i o ile w kinie siedziałem i w sumie z zaciekawieniem czekałem na to, co się wydarzy, tak tutaj mało mnie to interesowało. Później wszytsko staje się już mocno przewidywalne i po prostu kiepskie. :/

Taka 5+ maksymalnie 6. Polecam tylko jak ktoś nie czytał książki i chce się dowiedzieć co było dalej, a nie chce mu się czytać książki.

zefir - Wto 31 Sty, 2012

wczoraj z moja Asia badalismy film, zajebisty!!

wogole nie czuc ze trwa 2:30h, genialnie opowiedziany i zagrany, fabula poprostu miazdzy, choc nasze przypuszczenia sie potwierdzily.
bardzo polecam, juz dawno nic tak dobrego nie ogladalem.

mi - Wto 31 Sty, 2012

dobra - napiszę i ja o filmie, choć pewnie wszyscy zainteresowani już widzieli.

Nie znam się na takich filmach, przywykłem bardziej do produkcji redtubowych, tym nie mniej:
1. dobre moto


2. w chooy dobra dupa. Jaram się. (szkoda że nie jest chłopcem)




...oczywiście wszystko to magia kina, bo poza filmem nie jest już tak dobrze:





...no ale przynajmniej nuta dobra i w filmie, i poza nim (gość z NIN zadziałał, a oni często dobrzy byli)


EDIT: ej, zara! Teraz skumałem! Czy mi się wydaje, czy tam jeden koleś się pojawia w koszulce z logo NIN, hę? :>

Bonczek - Wto 31 Sty, 2012

Pojawia się - oglądając film powiedziałem "O, nine inch nails" i każdy odpowiedział "co?" :>
mi - Wto 31 Sty, 2012

...i później siedzi człowiek w kinie i próbuje film oglądać, a wokół siedzą jakieś zyeby i żrą popcorn albo gadają :lol2:
Bonczek - Wto 31 Sty, 2012

:>
rasta - Pią 03 Lut, 2012

Byłem, widziałem, w huj dobry kawał kina, no ale nie ma co się dziwić, ten reżyser jeszcze nigdy mnie nie zawiódł - Fincher
mi - Pią 03 Lut, 2012

rasta napisał/a:
w huj dobry kawał kina

penis z tym; miszcz dupa jess, nie? :>

rasta - Pią 03 Lut, 2012

Jest mistrz dupa, potwierdzam :D




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group