To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Problem z HTC Desire

lukp - Nie 29 Sty, 2012
Temat postu: Problem z HTC Desire
Panowie mam problem z telefonem.

Gdy włączę internet telefon chodzi chwile i się resetuje, później czasami uda się go włączyć lub nie, czasami się tak dzieje gdy chodzi na wi-fi.

Co może być przyczyna?

siema - Nie 29 Sty, 2012

Przegrzewa sie plyta glowna. Znany problem w tym modelu. Wymieniaja na gwarancji.
M - Pon 30 Sty, 2012

A ja mam problem w galaxy ace - jak słucham radia to potrafi zamilknąć na kilka sekund i tak raz na random(minuta,15 minut)
Strasznie to jest wku.rwiające.
Zastanawiam się czy to nie jakaś aplikacja gówniana którą zainstalowałem a która przestawia aplikację radia w tryb "paused"

Stacho - Pon 30 Sty, 2012

lukp, moja dziewczyna ma z tym tel problem taki że jak ktoś do niej zadzwoni nie da rady odblokować potem telefonu i trzeba wyciągać baterie 3 raz juz na gwarancji był teraz juz 4 raz i dzisiaj tel do odbioru ciekawe czy coś z tym zrobili.
Kamill - Pon 30 Sty, 2012

M napisał/a:
A ja mam problem w galaxy ace - jak słucham radia to potrafi zamilknąć na kilka sekund i tak raz na random(minuta,15 minut)
Strasznie to jest wku.rwiające.
Zastanawiam się czy to nie jakaś aplikacja gówniana którą zainstalowałem a która przestawia aplikację radia w tryb "paused"

Moze task killer ?

M - Pon 30 Sty, 2012

Kamill napisał/a:
M napisał/a:
A ja mam problem w galaxy ace - jak słucham radia to potrafi zamilknąć na kilka sekund i tak raz na random(minuta,15 minut)
Strasznie to jest wku.rwiające.
Zastanawiam się czy to nie jakaś aplikacja gówniana którą zainstalowałem a która przestawia aplikację radia w tryb "paused"

Moze task killer ?

Nie posiadam :)

lukp - Pon 30 Sty, 2012

siema dzięki za info, a w razie "w" ile może kosztować płyta.

Stacho
u mnie narazie tylko to, oby :)

siema - Pon 30 Sty, 2012

lukp napisał/a:
siema dzięki za info, a w razie "w" ile może kosztować płyta.

Nie wiem, ja wymieniałem na gwarancji. Obawiam się, że na własną rękę operacja może być nieopłacalna. Jeśli jednak nic nie wywalczysz z gwarantem, daj znać- może coś wymyślimy.

lukp - Wto 31 Sty, 2012

Zdzwoniłem dziś do orange , można zostawić telefon ale może to potrwać nawet 2 tygodnie :(
NBL - Wto 31 Sty, 2012

M, proponuje wgrać nowszą wersję andka lub identyczną - pomoże

Nie jest to wina aplikacji - czasem się dzieją cuda w samsungach wiem coś o tym

Kryha - Wto 31 Sty, 2012

Sprawdź ile masz dostępnej pamięci użytkowej, a ile operacyjnej. Wydaje mi się, że masz telefon zawalony śmieciami(apkami) i już brakuje mu pamięci do obsługiwania kolejnych aplikacji systemowych.

Najlepiej zrobić hard reseta - ale to boli :>

NBL - Wto 31 Sty, 2012

jeśli byłby zawalony app to cięzko by wchodził w cokolwiek a tym bardziej odczyt esek byłby
uciążliwy

HR też dobry i łatwy, ja to bym dał nowego andka i spokoj

siema - Wto 31 Sty, 2012

lukp napisał/a:
Zdzwoniłem dziś do orange , można zostawić telefon ale może to potrwać nawet 2 tygodnie :(

Albo i dłużej, bo serwis HTC w Polsce ssie!
Wyciągaj stary telefon z szuflady i oddawaj Desire póki możesz, bo ta usterka sama nie zniknie.

Kenet - Wto 31 Sty, 2012

Serwis ma 14 dni roboczych na załatwienie sprawy i rzadko kiedy nie wykorzystuje w pełni tego czasu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group