To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - LOTOS BALTIC CUP 2012

Przem_106 - Pon 06 Lut, 2012
Temat postu: LOTOS BALTIC CUP 2012
Bedąc przez weekend w trojmiescie nie mogłem sobie odmowic podjechania i sprawdzenia warunkow panujących na Os-ach. Gdy pogoda się utrzyma, powinno byc bajecznie. Niestety po raz drugi z rzędu w zime nie dane nam będzie wystartowac w tym rewelacyjnym rajdzie. Choc istnieje mozliwosc startu jako szachownica, ale raczej nie skorzystamy.

Wszystkich chętnych zapraszam do kibicowania i oglądania rajdu.
A tu jeden z os-ow.



qbus - Pon 06 Lut, 2012

Czemu nie chcesz jechac na K skoro jest taka mozliwosc?
kubek13 - Czw 09 Lut, 2012
Temat postu: Re: LOTOS BALTIC CUP 2012
Przem_106 napisał/a:
Bedąc przez weekend w trojmiescie nie mogłem sobie odmowic podjechania i sprawdzenia warunkow panujących na Os-ach. Gdy pogoda się utrzyma, powinno byc bajecznie. Niestety po raz drugi z rzędu w zime nie dane nam będzie wystartowac w tym rewelacyjnym rajdzie. Choc istnieje mozliwosc startu jako szachownica, ale raczej nie skorzystamy.

Wszystkich chętnych zapraszam do kibicowania i oglądania rajdu.
A tu jeden z os-ow.



Czołem Przemo, czy jedziesz jako szachownica ?
Wpisany byłeś na sobotę tylko czy 2 dni ?
Jeśli zrezygnujesz, może odstąpiłbyś miejsce dla mnie ?

Bad-i - Czw 09 Lut, 2012

Mnie bardziej interesuje ile załóg pojedzie, już po raz drugi przesunęło termin zgloszen
kubek13 - Czw 09 Lut, 2012

Bad-i napisał/a:
Mnie bardziej interesuje ile załóg pojedzie, już po raz drugi przesunęło termin zgloszen


W Pucharze pewnie niewiele . Koszta zabijają nawet tą range. Poza tym to jedyny rajd zimowy , a pogoda to ruleta. I jak tu się szykować do takiego rajdu ? Sam bym chętnie pojechał w RPP, gdyby nie Hansy i fuckin aktualne homologacje na wszystko..

faldzip - Czw 09 Lut, 2012

ja slyszlalem, ze na razie wszystkich jest ok. 25 zalog. I racja - jeden rajd zimowy, to mnostwo dodatkowej kasy, testow, a jazda po luznym i tak sie nie przyda, za bardzo bo poza Lotosem to jest tylko Polski, reszta to asfalty.
speed555 - Czw 09 Lut, 2012

zgloszonych załóg na lotos jest :30 RSMP 19 RPP
faldzip - Czw 09 Lut, 2012

o to jednak sporo :)
Bad-i - Czw 09 Lut, 2012

Hehe nie wiem jak to wszystko ogarna
GeKo - Czw 09 Lut, 2012

faldzip napisał/a:
a jazda po luznym i tak sie nie przyda

To jedyna jazda która ma mega przełożenie na panowanie nad samochodem. Jak ktoś nie ogarnia na śniegu, to w kryzysowej sytuacji na asfalcie ma pozamiatane :]

Jaco - Czw 09 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
faldzip napisał/a:
a jazda po luznym i tak sie nie przyda

To jedyna jazda która ma mega przełożenie na panowanie nad samochodem. Jak ktoś nie ogarnia na śniegu, to w kryzysowej sytuacji na asfalcie ma pozamiatane :]


+1 każdy kilometr upalania w zimie mocno procentuje

faldzip - Czw 09 Lut, 2012

Jaco napisał/a:
GeKo napisał/a:
faldzip napisał/a:
a jazda po luznym i tak sie nie przyda

To jedyna jazda która ma mega przełożenie na panowanie nad samochodem. Jak ktoś nie ogarnia na śniegu, to w kryzysowej sytuacji na asfalcie ma pozamiatane :]


+1 każdy kilometr upalania w zimie mocno procentuje

ja to wiem, stara zasada mowi, ze chcesz byc szybki, to musisz byc szybki na szutrze/sniegu, ale jednak koszty biora gore, robic setup zimowy, testy zeby to poustawiac na jeden rajd, a potem to samo z jednym rajdem szutrowym. Chodzilo mi o to, ze np. wypracowane ustawienia, kupione opony, amortyzatory juz w tym sezonie sie nie przydadza, a co bedzie w nastepnym to odnosze wrazenie, ze w przypadku wielu kierowcow, to nikt tego nie wie :P
A kupic i sprzedac z zyskiem, to potrafia tylko w "Fani czterech kolek" na Discovery :P

Marek23 - Pią 10 Lut, 2012

kubek13 napisał/a:
Sam bym chętnie pojechał w RPP, gdyby nie Hansy i fuckin aktualne homologacje na wszystko..

Mam nadzieję,że Bad-i tego nie czyta :]

Bad-i - Pią 10 Lut, 2012

Marek23 napisał/a:
kubek13 napisał/a:
Sam bym chętnie pojechał w RPP, gdyby nie Hansy i fuckin aktualne homologacje na wszystko..

Mam nadzieję,że Bad-i tego nie czyta :]

:fuck:

106 - Pią 10 Lut, 2012

18 zgloszen w RPP na lotosie :rotfl: :rotfl:
http://www.pzm.pl/userfil..._Rajd_Lotos.pdf

za taki rajd powinni polowe punktow przyznawac



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group