To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - Carbon Tec

GeKo - Śro 22 Lut, 2012

Shymek napisał/a:
Robisz tylko metodą infuzji?

większe elementy infuzja, małe tylko z prepregów, jak jest potrzeba to i LRTM.

Jaka, problem chyba polega na tym że ludzie lajkują wszystko co się pojawia, a potem im tablice zalewa 100 bzdurnych informacji. Przykładowo ile można oglądać informacji o Heinekenie czy Jacku danielsie, albo o allegro. Sam to mam w ulubionych, ale zwyczajnie mam to powyłączane, a zostawione rzeczy które mnie interesują.

Martin.h Pytanie czy byliby chętni.

GeKo - Śro 22 Lut, 2012

Maciusiowy napisał/a:
a nox robisz to naprawdę rewelacyjnie, PRO!!!


Polecam, Noxiu z kumplem mi tak ostatnio furę odpicowali że jeszcze do dziś pył z klocków nie zdążył sie weżreć z powrotem :D .

Maciusiowy - Śro 22 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
Maciusiowy napisał/a:
a nox robisz to naprawdę rewelacyjnie, PRO!!!


Polecam, Noxiu z kumplem mi tak ostatnio furę odpicowali że jeszcze do dziś pył z klocków nie zdążył sie weżreć z powrotem .


no mówiłem mistrz! terminowość, kompetencja, obsługa :D

Qukie - Śro 22 Lut, 2012

Geko, porób jakieś trendy gadżety do Hąd to Ci się interes szybko rozkręci ;)
nox - Śro 22 Lut, 2012

Geko idz w jakieś tjuningowe akcesoria ja ci mówie idz w bmw e46 i przedewszystkim e90/1/2/3 x5/6 itp

Chłopaki lejecie mód na me myjące ręce :D

Jeżeli tak poważnie myślicie to jestem baaaardzo zadowlolony :D

GeKo - Śro 22 Lut, 2012

Qukie, Myśle ze z Hondami to będzie problem, pełno chłopaków klupie pędzelkami po garażach za jakieś grosze i duzo stuffu z chin lub pseudo USA, (czyli made in china a w USA tylko brand kleją)
M - Śro 22 Lut, 2012

To zależy co byś robił,
jest dużo dosłownie pierdół do hondy, gównianych gadżetów typu zaślepka na dziurę po antenie jakieś inne pierdy które ludzie kupują ch.uj wie po co.
Carbonowy towhook mógłby być hitem sezonu 2012 - myślę że pare osób na sam widok by się zesrało.

Bart - Śro 22 Lut, 2012

M napisał/a:
pare osób na sam widok by się zesrało.


idąc tym tropem - jest pomysł na biznes!


Maciusiowy - Śro 22 Lut, 2012

M napisał/a:
Carbonowy towhook mógłby być hitem sezonu 2012 - myślę że pare osób na sam widok by się zesrało.



Bonczek - Śro 22 Lut, 2012

Maciusiowy napisał/a:
M napisał/a:
Carbonowy towhook mógłby być hitem sezonu 2012 - myślę że pare osób na sam widok by się zesrało.


Obrazek


Bez kitu :rotfl:

GeKo - Śro 22 Lut, 2012

Bonku, może zestaw kuwetek do CRXa :rotfl: szkoda by było zniszczyć taką ładną podlogę :devil:
martin.h - Śro 22 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
Martin.h Pytanie czy byliby chętni.


Mam na razie jednego chętnego, komplet plastików w ASO to ok. 2100 zł, a dostępne na rynku płyty są pod nieseryjne mocowania, trzeba dorabiać, spawać itp. co w przypadku samochodu na gwarancji nie jest dobrą opcją :>

Możnaby zapytać ewentualnie na evo.org.pl czy byłoby więcej chętnych?

GeKo - Śro 22 Lut, 2012

martin.h, Powiem tak 2-3 chętnych musiałbym mieć i dostęp na jakieś 2 dni do takiego EVO na podnośniku.
Inna sprawa, że jeśli jeszcze nikt nie zrobił płyty pod seryjne mocowania, to może gdzieś jest jakiś problem technologiczny.

Jak możesz mi jakieś rysyunki orginału wrzucić na PW to dawaj, będę mógł wtedy więcej powiedzieć.

Vlodarsky - Śro 22 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
martin.h, Powiem tak 2-3 chętnych musiałbym mieć i dostęp na jakieś 2 dni do takiego EVO na podnośniku.


ja bym potrzebował takie evo nawet na jeden dzień ale z pełnym bakiem...

Jaco - Śro 22 Lut, 2012

Vlodarsky napisał/a:
GeKo napisał/a:
martin.h, Powiem tak 2-3 chętnych musiałbym mieć i dostęp na jakieś 2 dni do takiego EVO na podnośniku.


ja bym potrzebował takie evo nawet na jeden dzień ale z pełnym bakiem...


i bez podnośnika :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group