To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [Szukam auto] Temat - koncert życzeń

was79 - Czw 01 Cze, 2017

Klasyka w bmw ;D
kosmita - Czw 01 Cze, 2017

Jak ma być więcej przyczepności to będzie. Aczkolwiek nawet jakbyś brał nowe bmw rwd to tragedii nie będzie, bo producenci na pierwszym miejscu jednak stawiają bezpieczeństwo ;)

Ja na torze byłem xdrivem raz - nie jest to napęd z evo, ale tragedii nie ma, no i na pewno lepiej niż jakikolwiek haldex.
No i minus taki, że xdrive symuluje działanie szpery hamulacami, więc klocki szybciej schodzą.

btw jakbyś był zainteresowany to mam m135ix na zbyciu :>

rabarbar - Czw 01 Cze, 2017

Jeździłem x3 3.0sd czyli ten disel na dwóch turbo 286KM,jak dla mnie do wożenia dupy spoko,żadnych uslizgow przy ruszaniu pełnym butem,nie czuć ze sie cos tam dołącza czy rozłącza w napędzie.Jak to działa przy upalania nie mam pojęcia ale na codzień daje radę
michool_vt - Nie 07 Sty, 2018

zna ktos jakies zadbanego civica ep, rocznik 2002-2006 na sprzedaz?
Bonczek - Nie 07 Sty, 2018

EP2 czyli 1.6 Sport - polift, salon PL, prawie cały ori lakier, 3d. Jakby co to PW :)
B-Rey - Pią 09 Lut, 2018

Bonczek, Ty będziesz się orientował. Po ile chodzą teraz zadbane FN2? Da się kupić coś w PL?
Bonczek - Pią 09 Lut, 2018

Jak zwykle zależy co kto rozumie pod tym terminem :) przyznam, że od momentu sprzedaży auta mojej mamy nie zaglądałem do FN2, ale obstawiłbym, że 40 to zupełne minimum z dużą dawką szczęścia. Chyba, że przez ostatnie pół roku rynek na FN2 się załamał ;)
szymlorek - Nie 08 Kwi, 2018

Panowie czy ktoś ma jakieś prywatne/poflotowe UP! Citigo bądź Mii ?
Auto z początku produkcji, wyposażenie nie ma znaczenia.
Klima, lpg, rozsądny stan techniczny i niska cena są dla mnie kluczowe :)

Bonczek - Nie 08 Kwi, 2018

Znajomy do podnajęcia/przejęcia kilka szt. bo po restrukturyzacji stoją nieużywane.
onufry - Pon 09 Kwi, 2018

to i ja zapytam - jak by ktoś miał ładnego i świeżego FIATA 500 - to ja poproszę o info :faja:

taki salon PL, 1 właściciel, PB, byle nie czorny xD

Kenet - Pon 09 Kwi, 2018

Kamill ma abartha bez pakietu ;D
Kamill - Pon 09 Kwi, 2018

onufry napisał/a:
to i ja zapytam - jak by ktoś miał ładnego i świeżego FIATA 500 - to ja poproszę o info :faja:

taki salon PL, 1 właściciel, PB, byle nie czorny xD

Ja mam, właśnie miałem go wystawić bo stoi od 3tyg nieużywany.
1 właściciel, plastiki wnętrza białe, kolor ciemny żółty. Taki jak w linku, ale nasz ma dodatkowo pakiet chrom + to co tu jest białe u nas też jest chrom.
https://goo.gl/images/aA21nR
50k km 2015 albo 2016 bezwypadkowy serwisowany 2 kplt felg opon w super stanie.

onufry - Pon 09 Kwi, 2018

fajno

to wrzuć na PW więcej info :]

szymlorek - Pon 09 Kwi, 2018

Ja mam mojej Gośki "Fiat 500 we love" biały 1.2 pb edycja limitowana z rynku DE , na teraz 150t km udokumentowane.
Walle - Wto 10 Kwi, 2018

rodzinne do 15 000 pln, rodzinne znaczy 4 lub 5 dźwi i klima + jakiś normarny motor.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group