To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [Szukam auto] Temat - koncert życzeń

siema - Czw 18 Kwi, 2019

kosmita napisał/a:
Twingo RS ;D - jak C2 tylko lepiej :>

Bierzemy pod uwagę ale mało tego na rynku.


A jak wygląda wg Was sprawa z Mini za 25kzł? Pakować się w to?

kosmita - Pią 19 Kwi, 2019

siema napisał/a:
kosmita napisał/a:
Twingo RS ;D - jak C2 tylko lepiej :>

Bierzemy pod uwagę ale mało tego na rynku.


W razie czego rozważam sprzedaż ;)

pcs - Śro 24 Kwi, 2019

mnie tez ostatnio naszlo, zeby jednego z 2 vanow zamienic na cos szybszego, bylemy 2jka dzieci weszla. Z lektury jednak wynika, ze co wiekszosc wybrancow ma bardzo wadliwe silniki (DS3, Mini, vagi wszelki 1.4t, ) albo srednio wadliwe (fiaty, alfy mulitiair). Clio 3 jest za hardcorowe a clio 4 za drogie. Autem ma zasadniczo wozic dzieci do przedszkola zona, wiec nie moze byc za hardcorowe.

Swifty wszystkie sprowadzone, do Twingo nie moge przekonac żony bo moja byla takim jezdzila.

Na placu boju zostal Abarth punto przedliftowy i Mito z tym motorem. Ale niczego nie wykluczam.

Kosmita, napisz cos wiecej o Twoim i cene na PRV, moze chociaz kolor bedzie przekonujacy.

B-Rey - Śro 24 Kwi, 2019

pcs, a Adam Turbo S? Fajne to. Motor z wtryskiem do kolektora i jeszcze chyba na żeliwie. 150KM w takim pierdzikółku. Fakt, mało tego, ale to dobrze. Nikt o tym nie pamięta także jak już się coś trafi to jest szansa że będzie uczciwie. Ewentualnie stary poczciwy 500 Abarth. Oba auta zajebiste ale Opel chyba lepiej wykonany.
Chloru - Śro 24 Kwi, 2019

500 Abarth ma beznadziejne stołki IMHO.
Cartoon - Czw 25 Kwi, 2019

W drugiej połowie roku będę pewnie sprzedawał swojego c-maxa - z zamiarem wymiany na coś trochę mniejszego i trochę szybszego.
Zastanawiam się nad focusem ST (zobaczymy jak go wycenią) albo st-line 180 kucy (z cennika po wyklikaniu wyszedł w okolicach 115k). Megane RS po wyklikaniu wyszła mi 150k

Rasputin - Czw 25 Kwi, 2019

Cartoon napisał/a:
W drugiej połowie roku będę pewnie sprzedawał swojego c-maxa - z zamiarem wymiany na coś trochę mniejszego i trochę szybszego.
Zastanawiam się nad focusem ST (zobaczymy jak go wycenią) albo st-line 180 kucy (z cennika po wyklikaniu wyszedł w okolicach 115k). Megane RS po wyklikaniu wyszła mi 150k

Podobno cena ST jest juz znana. Ok. 150k.
St Line nie ma co porównywać do Megany RS bo to 2 różne auta.

kosmita - Czw 25 Kwi, 2019

Cartoon, bierz civica type R :)
was79 - Pią 26 Kwi, 2019

Rodzinne jak znalazł :D
Cartoon - Pią 26 Kwi, 2019

Rasputin napisał/a:

St Line nie ma co porównywać do Megany RS bo to 2 różne auta.


Kwestia kompromisów ;)

Nie spina mi się finansowo Megane (wersja "bieda" 124kpln, doposażona nie na full 150kpln) , więc szukam czegoś "fajniejszego" niż c-max ale w budżecie bliżej 100-110.
Gdyby focusa ST wycenili tak, żeby z rozsądnym wyposażeniem wyszedł za 130kpln to brałbym go pod uwagę.

Taki st-line 180km z dodatkowymi pakietami wygląda przyzwoicie a i mocy do jazdy ma jak dla mnie wystarczająco (w c-maxie mam ecoboosta 150km)
https://www.ford.pl/s/gcqY

Kamill - Pią 26 Kwi, 2019

was79 napisał/a:
Rodzinne jak znalazł :D

Cif jest wielki, w porównaniu do focusa w hb to prawie jak klasa wyżej. Ale do jazdy na codzień to auto jakoś mnie nie przekonało. Chyba trzeba lubić japońce.

was79 - Pią 26 Kwi, 2019

Chodzi o to, że organy wewnętrzne opadną po pierwszej podróży rodzinnej.
kosmita - Pią 26 Kwi, 2019

Nie jest tak źle ;)
Chloru - Pią 26 Kwi, 2019

Cartoon, Kiła Proceed aka Biedamera jest całkiem spoko. Dopasiona wyjdzie ~130. Z wad:

1. ciut za wysoko się siedzi
2. w trybie sport nie da się wyłączyć pierdzenia z głośników

Poza tym całkiem spoko fur.

kosmita - Pią 26 Kwi, 2019

Za 130 to przy dobrych wiatrach można myśleć o i30N perf


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group