To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [Szukam auto] Temat - koncert życzeń

kosmita - Pon 20 Sty, 2020

Nie znam sprawy, ale ja bym zmienił mechanika albo go połamał :>
szymlorek - Sob 30 Maj, 2020

Szukam auta do wszystkiego - 2,3 x w roku track day amatorsko bez napinki, codziennie trasa 120km (więc chętnie LPG) , 4 drzwiowe (łatwy dostęp do fotelika dla dziecka). Chętnie więc jakiś kompakt w używce - chciałbym wydać 40-50 k pln. Jakieś pomysły? TSI z tamtych lat - naczytałem się o awaryjności, Megane 3 RS + LPG - będzie to działać ? Minusem jest nadwozie 3d. Focus ST + LPG ? Diesla raczej wykluczam bo w tym budżecie przebiegi 400tys km +
Kamill - Sob 30 Maj, 2020

E46 330i
B-Rey - Sob 30 Maj, 2020

Kamill napisał/a:
E46 330i




Zostaje tylko E36 328i

szymlorek - Sob 30 Maj, 2020

330I było by fajnym rozwiązaniem, ale auto musi być względnie bezawaryjne. Na teraz miałem Fabie MK3 lpg + e82 135I ale to było kiepskie rozwiązanie. Fabia na codzień dychawiczna, e82 z kolei słaby egzemplarz który wymagał całej masy pracy. Dlatego też pomyślałem nad czymś all in one uniwersalnym świeższym.
Czy ktoś może przerabiał temat Focusa st 2.0 EB + lpg?

B-Rey - Nie 31 Maj, 2020

Zabrzmi głupio ale Giulietta QV? To ma wszędzie wtrysk do kolektora. Ogólnie to się chyba jakoś specjalnie nie psuje co? Miał ktoś z tym styczność? Ja tylko słyszałem o słabych skrzyniach od GM M32 ale pytałem kiedyś gościa co ma warsztat specjalizujący się w makaronach i on w Delcie po jakimś tam stage'u nigdy nie narzekał na skrzynię.
Chloru - Nie 31 Maj, 2020

Miałem M32 w 200 KM Oplu. Przebieg znikomy (~50 kkm) ale żadnych problemów z nią nie było. Podobno w nowych wypustach coś tam poprawili, kazali lać ciut więcej oleju itp. Nie był to jednak mistrz precyzji i do szybkiego wachlowania się średnio nadawał.
Drone - Pon 01 Cze, 2020

B-Rey napisał/a:
Zabrzmi głupio ale Giulietta QV? To ma wszędzie wtrysk do kolektora. Ogólnie to się chyba jakoś specjalnie nie psuje co? Miał ktoś z tym styczność? Ja tylko słyszałem o słabych skrzyniach od GM M32 ale pytałem kiedyś gościa co ma warsztat specjalizujący się w makaronach i on w Delcie po jakimś tam stage'u nigdy nie narzekał na skrzynię.


QV, to silnik 1.75TBI, z wtryskiem bezpośrednim.

Chyba masz na mysli słabsze wersje 170KM z MultiAir. Tam faktycznie jest wtrysk pośredni.
Fiat/Alfa od któregoś roku nie stosował juz M32, ale własne skrzynie. Nie wiem niestety od którego roku.

Moim zdaniem jedno auto do wszystkiego, przy założeniu pokonywania sporych dystansów codziennie, jest złym pomysłem.
Załapiesz na TD cos kołem, coś urwiesz i przez tydzień najmarniej auta nie masz. Czym będziesz wtedy jeździł? :faja:

B-Rey - Pon 01 Cze, 2020

Drone napisał/a:
QV, to silnik 1.75TBI, z wtryskiem bezpośrednim.



Kenet - Śro 03 Cze, 2020

Audi S4 b7?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group