To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] TT3D: Closer to the Edge (Jazda na krawędzi)

Anonymous - Wto 03 Kwi, 2012
Temat postu: [F] TT3D: Closer to the Edge (Jazda na krawędzi)
Wczoraj z Gregorym D. mieliśmy przyjemność obejrzeć ten film... dobre kino!

Cytat:
„Motocykle 3D: Jazda na krawędzi” - najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. To opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od 1904 roku organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” - zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. W filmie występuje jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich lat, 29-letnia gwiazda, człowiek legenda wyścigów motocyklowych Guy Martin. Bohaterem filmu jest także Ian Hutchinson, który na motocyklu CBR600RR wygrał 5 kolejnych wyścigów na Isle of Man w 2010 roku.


http://www.filmweb.pl/fil...dzi-2011-619929


Koto - Wto 03 Kwi, 2012

Oglądałem, potwierdzam! Walka jest, emocje są, kraksy też są ;) Tylko główny bohater dośc specyficzny, na końcu już ciężko mi się go słuchało. W wtorek obejrzę jeszcze w kinie :)
zefir - Wto 03 Kwi, 2012

a jest sens isc na 3d?
Anonymous - Wto 03 Kwi, 2012

Koto napisał/a:
Tylko główny bohater dośc specyficzny


delikatnie powiedziane :lol2:

zefir napisał/a:
a jest sens isc na 3d?


jakoś nie powalają te efekty 3D ale też nie przeszkadzają wiec ze względu na minimalną różnicę w cenie chyba warto :)

zefir - Wto 03 Kwi, 2012

oki doki, bo wiesz my biedaki z Łodzi oglądamy każdą złotówke z dwóch stron zanim wydamy o_O
Anonymous - Wto 03 Kwi, 2012

zefir napisał/a:
oki doki, bo wiesz my biedaki z Łodzi oglądamy każdą złotówke z dwóch stron zanim wydamy o_O


Proszę Cię... ja oglądam nawet krawędź o_O

Bart - Wto 03 Kwi, 2012

AleX_R53 napisał/a:
Proszę Cię... ja oglądam nawet krawędź o_O



stąd ta "Jazda na krawędzi" :]

Greg - Wto 03 Kwi, 2012
Temat postu: Re: [F] TT3D: Closer to the Edge (Jazda na krawędzi)
AleX_R53 napisał/a:
Wczoraj z Gregorym D. mieliśmy przyjemność obejrzeć ten film... dobre kino!

Potwierdzam!

Kawałki filmu widziałem już dawno temu, a że od lat jaram się TT i obejrzałem chyba wszystko na ten temat co jest na y2b to ten film w 3D jest zdecydowanie z serii "trzeba zobaczyć". Nawet jak ktoś się nie interesuje moto to i tak warto, bo kolesie dobrze dzidują. :devil:

3D faktycznie dupy tam nie urywa, ale jest trochę "momentów" gdzie robi robotę.

Polecam, Żanet K.

Anonymous - Śro 04 Kwi, 2012

I muzyka jest fajna ;D




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group