To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Praca poszukiwana

Ekonomista - Pią 21 Kwi, 2017

PiTT napisał/a:
własne legalne ze zgodami czy własne inne? :lol2:
ja zawsze lubię zadać kilka pytań jak ktoś do mnie dzwoni bo:
- wylosował mnie komputer
- moj numer polecił ktoś znajomy
itp. itd.
:)


Bazy własne pochodzą z naszych stron internetowych, gdzie ludzie zostawiają sami namiary :)
Numer wylosowany to zawsze najbardziej mnie śmieszy, a później Pani się rozłącza



anjas napisał/a:
Alexxx napisał/a:
Ekonomista napisał/a:
Jak ktoś ogarnięty to wciąga przyczepkę kasy


Skwantyfikuj pojęcie "przyczepka" :>
'
DMC 750 :)


Przyczepka, na która kupimy saxo w klatce w super stanie i co miesiąc zamiast zmieniać kolor kupujemy kolejne saxo... i po 2 latach masz wszystkiego dosyć. Rzucasz wszystko kupując Kia Ceed i zaczynasz od nowa życie

Bonczek - Pią 28 Kwi, 2017

Szukamy:
- recepcjonistka Audi
- sprzedawca:
* salon / klient indywidualny
* flotowy

Jakby ktoś coś to dajcie znać :]

anjas - Nie 18 Lut, 2018

Potrzebuję eksperta od social-mediów. Na stałe. Ktoś/coś?
Chloru - Pon 19 Lut, 2018

anjas, to znajomi -> https://www.razdwaprojekt.pl/
anjas - Pon 19 Lut, 2018

Dzięki, potrzebuję kogoś na pełny etat, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu "poważnych" profili w SM, tematy związane z finansami, ekonomią, gospodarką, oczywiście z nutką lifestyle'u, niezbędnego w społecznościówkach.
Niezbędne lekkie pióro, wyczucie, kumatość itp. Firmy niestety odpadają, bo trzeba wsiąknąć w dosyć specyficzne środowisko, żeby wiedzieć co jest ważne a co nie :)

Aha, oczywiście szuka mój kolega... ja tylko tak grzecznościowo pytam ;)

kosmita - Pon 19 Lut, 2018

SM, lajfstajl i powaga :rotfl:

Arrrrinerrrra chyba szykuje jakieś mocne uderzenie :>

Loko - Wto 20 Lut, 2018

anjas napisał/a:
Dzięki, potrzebuję kogoś na pełny etat, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu "poważnych" profili w SM, tematy związane z finansami, ekonomią, gospodarką, oczywiście z nutką lifestyle'u, niezbędnego w społecznościówkach.
Niezbędne lekkie pióro, wyczucie, kumatość itp. Firmy niestety odpadają, bo trzeba wsiąknąć w dosyć specyficzne środowisko, żeby wiedzieć co jest ważne a co nie :)

Aha, oczywiście szuka mój kolega... ja tylko tak grzecznościowo pytam ;)


Polecił bym w pierwszej myśli k-marta to profil kandydata stworzony wprost pod niego. No ale tak poza tym to jest tu mnóstwo gagatków, którzy się nadadzą ;D

anjas - Wto 20 Lut, 2018

K-mart brał udział w rekrutacji, niestety odpadł na pytaniu z życia i twórczości Lee Noble'a.
PiTT - Wto 20 Lut, 2018

anjas napisał/a:
Dzięki, potrzebuję kogoś na pełny etat, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu "poważnych" profili w SM,


nie wierzę że nikt się nie zgłosił jeszcze...


Kamill - Wto 20 Lut, 2018

PiTT napisał/a:
anjas napisał/a:
Dzięki, potrzebuję kogoś na pełny etat, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu "poważnych" profili w SM,


nie wierzę że nikt się nie zgłosił jeszcze...

Obrazek

To ta kampania reklamowa co ostatnio prowadziłeś? Słyszałem, że mieliście ciasne terminy.

PiTT - Wto 20 Lut, 2018

tak jest, przykro mi że jednak Cie nie wybrali :>
PiTT - Pią 23 Mar, 2018

poszukiwany handlowiec do branzy mediowej, nie musi byc gwiazdą
istotne aby nie bal się ludzi i miał/miała chęć do napierdalania :lol2:
jak macie kogoś takiego do polecenia to poproszę

Dariano - Śro 25 Kwi, 2018

Aktualne jeszcze ?!
Kogo i za ile ?? Trzeba napierdolić ;)

Kamill - Pią 27 Kwi, 2018

Poszukuje sprawdzonej osoby od parkietów, potrzebuje wyczyścić i zaimpregnować olejowoskiem, wiec musi być ktoś ogarnięty w tej technologi, a nie ktoś kto przeczytał ulotkę z opakowania, lub zajmuje sie tylko układaniem.
siema - Pią 27 Kwi, 2018

Daj znać jak znajdziesz. Też by mi się przydał tylko ostatnio jestem zmęczony poszukiwaniami rozsądnych osób do jakiejkolwiek roboty i nawet nie rozpoczynałem poszukiwań.
O elewacji i podbitkach drewnianych też chętnie z kimś rozgarniętym bym porozmawiał.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group