To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Praca poszukiwana

Kamill - Pią 27 Kwi, 2018

Mam kilka kontaktów, zobaczymy. Narazie nikt nie odbiera telefonu ... od 2 dni z 5 numerów ktore mam.
Ja musze zmienić olej na olejowosk więc chce też znaleźć kogoś kto jest biegły w temacie.
Jeden typ powiedział mi za metr drożej niż za deske płaciłem, wiec szukam dalej, albo taniej kupie nową podlogę :D

strick - Pią 27 Kwi, 2018

A mnie by się przydał handlowiec w salonie Kia ;)
Macie kogoś?

rabarbar - Pią 27 Kwi, 2018

We wrocławskim salonie Kia tez by sie przydał,od 3 miesięcy czekam na jazdę stingerem :rotfl:
Bonczek - Sob 28 Kwi, 2018

rabarbar napisał/a:
We wrocławskim salonie Kia tez by sie przydał,od 3 miesięcy czekam na jazdę stingerem :rotfl:


Dobry sprzedawca i tak wie, że nie kupisz :rotfl:

rabarbar - Sob 28 Kwi, 2018

U niego napewno nie,a poważnie zastanawiałem sie nad stingerem
roj - Sob 28 Kwi, 2018

mało Ci mocy? :faja:
rabarbar - Sob 28 Kwi, 2018

To było przed
strick - Sob 28 Kwi, 2018

Rabi, mówiłem, ze zrobię Ci dobrą cenę ;)
rabarbar - Sob 28 Kwi, 2018

Wiem,wiem,ale ja sie tylko przejechać chciałem,mam salon 5min od domu wiec nie było sensu gonić do kato
Bonczek - Nie 29 Kwi, 2018

rabarbar napisał/a:
poważnie zastanawiałem sie nad stingerem


rabarbar napisał/a:
Wiem,wiem,ale ja sie tylko przejechać chciałem


Lepszy ten sprzedawca niż myślałem :rotfl:

rabarbar - Nie 29 Kwi, 2018

Po zastanowieniu potwierdzam,jebany telepatycznie wyczuł ze jak cos to i tak kupie u Stricka,wiec na chj marnować paliwo i czas.Chcesz namiary na gościa?Zrobi ci dile życia ;D
Bonczek - Nie 29 Kwi, 2018

Mamy pełną ekipę, w razie czego się przypomnę :faja:
rabarbar - Nie 29 Kwi, 2018

Zepewne Lukp,Pitt czy Kamill tez ci mogą podesłać kilka namiarów na idealnych sprzedawców,jebniesz sobie taki drim tim,ze klękajcie narody :rotfl:
Bonczek - Nie 29 Kwi, 2018

To w końcu chciałeś pojeździć czy kupić u niego? :faja:

Są już na świecie dealerstwa, które albo mocno tną liczbę samochodów demonstracyjnych albo umożliwiają klientom płatne testy, które w przypadku decyzji o zakupie rozlicza się w cenie. Oby i u nas to przyszło.

rabarbar - Nie 29 Kwi, 2018

Przecież napisałem ze we wrocławskim salonie chciałem sie tylko przejechać,kupiłbym i tak u Stricka,bo jest moim kolegą i dawał dobry rabat,we wrocławskim nie było na to szans-co ciekawe dają rabaty dla górników ale nie dotyczy to górników pracujących za granicą.
Moze ci opisze całą sytuacje-pojechaliśmy z Tereską żeby zobaczyć to auto,sprzedawca mówi ze akurat teraz nie można sie przejechać bo jest ktoś umówiony na jazdę,ale zaprasza na następny dzień,umówiliśmy sie na 12,zostawiliśmy nr telefonu.Wpadamy następnego dnia,auta nie ma bo cos tam,cos tam,gość oczywiście nie zadzwonił żeby nie jechać bo auta nie ma.Lekko sie zbiesiłem,wiec facet obiecał ze przyjedzie tym autem do nas do domu(mieszkamy 5 min od salonu).Jedzie do dziś.
Ja rozumiem ze mogę nie byc dla niego potencjalnym klijentem na furę za 220k,bo jestem chamem co mu śmierdzą nogi,chodzę w podartych spodniach i brudnym tshircie,Ok,to naprawdę nie problem ale wtedy sie mówi „nie ma możliwości jazdy” „to kosztuje milion monet” „spierdalaj frajerze” itd a nie marnuje cudzy czas.Znane ci są takie pojęcia jak rzetelność,uczciwość,dotrzymywanie słowa,czy w twojej branzy to słowa nieznane?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group