To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Nocleg Kraków

Michał - Wto 01 Maj, 2012
Temat postu: Nocleg Kraków
Hej
Krakusy, może ktoś polecić , albo załatwić jakiś nocleg w krakowie , na dzisiaj ?

Maciusiowy - Wto 01 Maj, 2012

jak jedziesz do Pragi, to na czeskiej, płytowej autobanie (za olomouc) polecam trzymać się zażarcie lewego pasa - ja byłem w weekend i na prawym samochód po prostu się rozpada :] Z noclegami w Krakowie niestety nie pomogę...
Bart - Wto 01 Maj, 2012

Z Krakowa lepiej jechać po A4 do Opola, potem przez Nysę, Kłodzko i Hradec Kralove - jest dobrych parędziesiąt km bliżej.
Poza tym, MaciejuMaćkuMaciusiowy bez przesady - po nierównym betonie jest raptem ze 30km i nie jest tak źle jak np. na A18 od Olszyny (granica D-PL) w stronę Wrocławia.

Maciusiowy - Wto 01 Maj, 2012

Bart napisał/a:
Poza tym, MaciejuMaćkuMaciusiowy bez przesady - po nierównym betonie jest raptem ze 30km i nie jest tak źle jak np. na A18 od Olszyny (granica D-PL) w stronę Wrocławia.


Oj nie zgodzę się BartkuBartoszuOjcze - gówniany beton na prawym pasie to co najmniej 100km między Brnem a Pragą :] Miniak rozpadał mi się na prawym pasie...przypomniał mi się odcinek Top Gear, kiedy jeździli roverami po takim nierównym betonie i odpadały lusterka...poza tym, z tego co kojarzę na A18 jest ograniczenie do 80km/h, a w Czechach jest to pełnoprawna autostrada :>

Michał - Wto 01 Maj, 2012

BartkuBartoszuOjcze oraz MaciejuMaćkuMaciusiowy, plany sie zmieniły, jedziemy na słowacje. Plan jest zostac w kraku do jutra połudna i jechać dalej, wiec muszem spac w Krakałie
Ryba - Śro 02 Maj, 2012

Już po ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group