To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Iron Sky

mi - Śro 02 Maj, 2012
Temat postu: [f] Iron Sky




tu kilka słów o: http://www.filmweb.pl/film/Iron+Sky-2012-472258

...a tu refleksja własna: jestem srodze zawiedziony. Niby zapowiada się zacnie - fiński film o nazistach z księżyca, ale cóż - niezły koncept został roztrwoniony niemal zupełnie, na kilku w miarę niezłych pomysłach nie da się całego filmu zbudować, najwyżej 10-minutową zajawkę. Tak więc jest przydługo, jest nudnawo, a chwilami po prostu głupio.

martin.h - Śro 02 Maj, 2012

Widziałem w kinie zwiastun, na początku myślałem że to jakiś żart, ale później się okazało że to się dzieje naprawdę :rotfl:
Anonymous - Pią 04 Maj, 2012

i tak sie wybiore,lubie takie bzdurki,a muze do tego robił Laibach !!!!
mi - Pią 04 Maj, 2012

wiem, robił, ale tej muzy tam mało strasznie. Chwilami pobrzmiewa przyjemnie, ale często jest jakaś taka dziwna cisza.
Anonymous - Pon 14 Maj, 2012

Byłem,widziałem i nie zgodze sie z przedmówcą.Dla takiego jak ja wielbiciela filmów klasy B czy C lub inne Z,naprawde świety film ale należy pamiętać ze
-to jest komedia (chyba niewielu czai temat ,na kilkanascie osób w kinie tylko Tereska i ja sie śmialiśmy)
-warto przed seansem zapalić co nieco ;)

Cassis - Pon 14 Maj, 2012

Też byłem. Moja dziewczyna po zapaleniu świateł po seansie krzyknęła na cała salę "Zabije Cię" :rotfl:
Ogólnie film ciekawy, mnóstwo odniesień do innych produkcji, typu Star Wars, Star Trek, Upadek itp.

Jeśli ktoś lubi filmy na pograniczu komedii a komedii typu Hot Shot, to polecam.

Anonymous - Pon 14 Maj, 2012

Za co chciała cie zabić?? :D

ten film jest dużo inteligentniejszy od parodi typu hot shot

Cassis - Pon 14 Maj, 2012

Najwyraźniej jej się nie spodobał. xD

rabarbar napisał/a:
ten film jest dużo inteligentniejszy od parodi typu hot shot

To zdecydowanie, ale niektóre sceny były głupie, jak na przykład sposób zabicia głównego negatywnego bohatera. :rotfl:

mi - Wto 15 Maj, 2012

No i to jest właśnie problem. Na komedię to jest mało śmieszne (mimo absolutnie genialnego w swej absurdalności pomysłu o nazistach z księżyca), na porządne kino klasy B ma za duże ambicje. Ni w 5, ni w 10. Na pewno zbakanie przed seansem by pomogło, też do takich wniosków doszliśmy, tym nie mniej bez tego film sporo poniżej oczekiwań. Może po prostu zbyt wiele oczekiwałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group