To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - STI vs CIVIC (nie wiem co to) vs S3

Bad-i - Czw 17 Sie, 2006
Temat postu: STI vs CIVIC (nie wiem co to) vs S3
z powodu ze zycie ostatnio daje mi po dupie pojechalem do znajomego wzialem impreze i chcialem sie przejechac do kolezanki na lansy bansy. I tak jadac sobie spokojnie Modlinska w strone tarchomina zauwazylem ze przedemna stai S3 - jakis taki c.zielony czy moze czarny (trudno okreslic bo godzina 22 i ciemno) a na prawym pasie honda civic , taka zwykla 5 drzwiowa ale ladny wydech. I tak sobie ruszyli spokojnie az tu nagle audi but a honda tylko dymek z wydechu i normalnie go przegania tak gdzies do 3 a ja nadal w miare spokojnie. I gdzies tak na wysokosci KFC (chyba nastepne swiatla) zatrzymalem sie za AUDI liczac na jego lepszy start. Zapala sie zielone audi wystrzelilo ale nie na tyle zeby zrobic mi miejsce, 2 i honda juz go goni tak zaczynajac od tylniego zderzaka, 3 i honda wyraznie zaczyna wyprzedzac, ja za honde i dalej na prawy skrajny, 4 i zaczynam wyprzedzac honde a tu swiatla :( i stop. Niestety Audi zjechalo gdzies w lewo, ja poczekalem na honde ale juz sie nie gonił :-( - nie wiem co w niej bylo ale byla szybsza od S3 a wygladala jak zwykla seria.

to byla honda w takiej budzie:




nie wiem co on tam mial na na 2 i 3 juz zapinal bardzo ale to bardzo konkretnie az ten w S3 sie bardzo zdziwil

Loko - Czw 17 Sie, 2006

W takiej budzie najmocniejszy silnik jaki wkładali seryjnie to 1.8 169 koni.
M - Czw 17 Sie, 2006

tak jak napisal przedmowca
b18c4 1.8 169 koni niespecjalnie wyżyłowany silnik
W tej budzie seryjnie 8.3 do setki.
Ciekawe co to bylo w audi :)
//wlasnie doczytalem ze s3 :559: :559: :559:
cos tu nie pasuje w tej ukladance :)

strick - Pią 18 Sie, 2006

Ciekawa hania, dlatego wole mieć auto które wygląda na serie!
M - Pią 18 Sie, 2006

strick napisał/a:
Ciekawa hania, dlatego wole mieć auto które wygląda na serie!

JA nadal nie wiem co w tej hani moglo byc tak nadlubane..

Bad-i - Pią 18 Sie, 2006

eM napisał/a:
strick napisał/a:
Ciekawa hania, dlatego wole mieć auto które wygląda na serie!

JA nadal nie wiem co w tej hani moglo byc tak nadlubane..


powiem tak nie jestem specjalista w hondach tym bardziej w Turbo , ale wygladalo to wlasnie tak jakby byla uturbiona. Tym bardziej ze ten czarny dymek z wydechu wygladal identycznie jak u nas w sluzbowych Lagunach 2.0T ;)

M - Pią 18 Sie, 2006

Bad-i napisał/a:
eM napisał/a:
strick napisał/a:
Ciekawa hania, dlatego wole mieć auto które wygląda na serie!

JA nadal nie wiem co w tej hani moglo byc tak nadlubane..


powiem tak nie jestem specjalista w hondach tym bardziej w Turbo , ale wygladalo to wlasnie tak jakby byla uturbiona. Tym bardziej ze ten czarny dymek z wydechu wygladal identycznie jak u nas w sluzbowych Lagunach 2.0T ;)

To by wszystko wyjaśniało...

Bad-i - Pią 18 Sie, 2006

na 2, 3 audi nie mialo szans a przeciez takie audi ma okolo 6 do setki, a impreza juz musialem praktycznie gniesc do konca zeby wyprzedzac
Marek23 - Czw 24 Sie, 2006

eM napisał/a:
tak jak napisal przedmowca
b18c4 1.8 169 koni niespecjalnie wyżyłowany silnik
W tej budzie seryjnie 8.3 do setki.
Ciekawe co to bylo w audi :)
//wlasnie doczytalem ze s3 :559: :559: :559:
cos tu nie pasuje w tej ukladance :)


Ten model 8.3 ma tylko w papierach, w realu o wiele szybszy. S3 musialoby strzelic ze sprzegla. by zrobic te 6 z groszem do 100. Jak driver w Audi nie ogarnial, to na 2 i 3 honda mogla odchodzic...

M - Czw 24 Sie, 2006

Marek23 napisał/a:
eM napisał/a:
tak jak napisal przedmowca
b18c4 1.8 169 koni niespecjalnie wyżyłowany silnik
W tej budzie seryjnie 8.3 do setki.
Ciekawe co to bylo w audi :)
//wlasnie doczytalem ze s3 :559: :559: :559:
cos tu nie pasuje w tej ukladance :)


Ten model 8.3 ma tylko w papierach, w realu o wiele szybszy. S3 musialoby strzelic ze sprzegla. by zrobic te 6 z groszem do 100. Jak driver w Audi nie ogarnial, to na 2 i 3 honda mogla odchodzic...

CIężko powiedziec.. bo nie scigały się same auta tylko kierowcy :)

Prezesiak - Czw 24 Sie, 2006

Moim zdaniem nie ma mozliwosci zeby seryjna honda byla szybsza od takiej s3. Taka Honda robi w serii na 400 wysokie 15, a audi srednio-niskie 14? Przepasc
M - Czw 24 Sie, 2006

Prezesiak napisał/a:
Moim zdaniem nie ma mozliwosci zeby seryjna honda byla szybsza od takiej s3. Taka Honda robi w serii na 400 wysokie 15, a audi srednio-niskie 14? Przepasc

Przepasc miedzy autami tak ale tak jak napisalem jest jeszcze kwestia jak tym ktos pojechal.

Prezesiak - Czw 24 Sie, 2006

Ale bez przesady. To ma naped na 4 kola wiec juz na starcie ma zajebista przewage
saxorulez - Pią 25 Sie, 2006

to Haldex a nie Quatro czyli daleko do napędu na 4 koła... :)
Marek23 - Pią 25 Sie, 2006

saxorulez napisał/a:
to Haldex a nie Quatro czyli daleko do napędu na 4 koła... :)

Bardzo sluszna uwaga. S3 jest szybkie, ale bez przesady. Do tego nie wiadomo czy to byla wersja 210 czy 225 koni...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group