To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - STI vs CIVIC (nie wiem co to) vs S3

k-mart - Pią 25 Sie, 2006

Marek23 napisał/a:
czy to byla wersja 210 czy 225 koni...

roznica ta jest srednio odczuwalna..
S3 jest fajne na jakies sprinty i jazde po dluzszych zakretach (prowadzi sie bardzo pewnie i latwo, by sprowokowac bok trzeba troche walki).
No i waga nie jest mala; 1400kg.
Osiagie podaja rozne; raz gdzies napisza 6,4 a raz 6,8. Vmax jest przyjemna bo 240km/h :)

Bad-i - Pią 25 Sie, 2006

mi tez sie wydaje ze to bylo okolo 6,5 sekundy bo wiem juz mniej wiecej jak gniesc imreze zeby jechac rowno z takimi maruderami ;)

a tak powaznie to honda musiala na prawde byc mocno dlubnieta skoro tak odjezdala

Prezesiak - Sob 26 Sie, 2006

Haldex nie haldex ale startuje sie zajebiscie
Marek23 - Sob 26 Sie, 2006

k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
czy to byla wersja 210 czy 225 koni...

roznica ta jest srednio odczuwalna..
S3 jest fajne na jakies sprinty i jazde po dluzszych zakretach (prowadzi sie bardzo pewnie i latwo, by sprowokowac bok trzeba troche walki).
No i waga nie jest mala; 1400kg.
Osiagie podaja rozne; raz gdzies napisza 6,4 a raz 6,8. Vmax jest przyjemna bo 240km/h :)


Generalnie s3 jest ok, ale do skrecania bym tego nie kupil. To juz jednak WRX lepszy...

PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej :D

k-mart - Sob 26 Sie, 2006

Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!

Marek23 - Nie 27 Sie, 2006

k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!


No to wiadomo, wszystkie szanujace sie dziwexy kumaja co to s3 i ze 19 cali jest drozsze od 17 cali. Lans jest, hehe...

Michał - Nie 27 Sie, 2006

Marek23 napisał/a:
k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!


No to wiadomo, wszystkie szanujace sie dziwexy kumaja co to s3 i ze 19 cali jest drozsze od 17 cali. Lans jest, hehe...

buehehheheheheheheheh :D

dzik - Wto 29 Sie, 2006

Wczoraj mnie kumpel przewiozl S3 chipnieta na 245KM.
Start masakra, tak szarpie ze az leb boli.
Jedynka zajebista, dwojka fajna na trojce juz bylo malo emocji.
Co nie zmienia faktu ze spodobalo mi sie, taka tansza opcja dla innych 4x4, wiem ze gorzej skreca ale naped jest.

Przy okazji scigalismy sie z M3 E36, 3.2 litras 320KM, na starcie dostal straszne baty na III-ce poprostu obok nas przejechal.

Prezesiak - Śro 30 Sie, 2006

A ten kolega to nie przypadkiem Maciek? czarne audi, 18 dtmy
Anonymous - Śro 30 Sie, 2006

odnosnie Civic'a, to ostatnio znajomy scigal sie RS4 z Civikiem :) i dostal po dupie :)
dzik - Śro 30 Sie, 2006

Prezesiak napisał/a:
A ten kolega to nie przypadkiem Maciek? czarne audi, 18 dtmy


Tak, dokladnie ta.

Anonymous - Czw 31 Sie, 2006

Marek23 napisał/a:
k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!


No to wiadomo, wszystkie szanujace sie dziwexy kumaja co to s3 i ze 19 cali jest drozsze od 17 cali. Lans jest, hehe...


Hmm... no tak... Trochę żenujące te teksty panowie... zazdrościcie, bo do 106-tek czy cliówek 1 nie mieszczą się 19-nastki, czy jak ? A jeździł ktoś z was A3 lub S3 dłużej niż przez 5 minut i może się wypowiadać o tym co w tych autach jest fajnego, a co nie ? Przynajmniej kurna nie skrzypią wszystkie tandetne plastiki jak się założy 19-nastki :P

M - Czw 31 Sie, 2006

44FG napisał/a:
Marek23 napisał/a:
k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!


No to wiadomo, wszystkie szanujace sie dziwexy kumaja co to s3 i ze 19 cali jest drozsze od 17 cali. Lans jest, hehe...


Hmm... no tak... Trochę żenujące te teksty panowie... zazdrościcie, bo do 106-tek czy cliówek 1 nie mieszczą się 19-nastki, czy jak ? A jeździł ktoś z was A3 lub S3 dłużej niż przez 5 minut i może się wypowiadać o tym co w tych autach jest fajnego, a co nie ? Przynajmniej kurna nie skrzypią wszystkie tandetne plastiki jak się założy 19-nastki :P

Bo 19-stki w takim aucie to przerost o 300% lansu nad performance.

Anonymous - Czw 31 Sie, 2006

ale czy to, że się da je założyć oznacza że jest to auto gejoskie i beznadziejne ?? Bo o tym tu mowa...
Prezesiak - Czw 31 Sie, 2006

Na mnie ta S3 kolegi zrobila bardzo pozytywne wrazenie. Zajebiscie wyciszone i eleganckie wnetrze (jak to audi), nic nie skrzypi, ladnie wyglada i jezdzi tez nie najgorzej bo na g-techu wychodza srednie 13 na 400.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group