To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto nowości, plotki, ploteczki

rabarbar - Pią 23 Cze, 2017

Ale to nadal najtańsze auto o tej mocy i 4x4
PiTT - Pią 23 Cze, 2017

no i co z tego :)
kupowanie fury tylko dla danych na papierze jest wg mnie mało sensowne - warto żeby sportowa fura miała to coś
nie jezdzilem jeszcze type r'em i foka rs, ale zakladam ze maja to cos czego w seacie brakuje
wracamy znowu do punktu wyjscia, czy warto kupowac auto kierujac sie logiką czy sercem ;)
temat rzeka, nie twierdzę że cupra to złe auto, bardzo podpasowała mi ta cupra w ośce, ale nadal brakuje mi w aucie niby sportowym, tych sportowych detali

rabarbar - Pią 23 Cze, 2017

Ośka mi sie bardzo podobała.Sprawdze czy we wro mają 4x4 i sie wybierzemy z Łukaszem na testy.
jak ta cupra wypada w porównaniu z golfem r?

rabarbar - Pią 23 Cze, 2017

Taka ciekawostka-hh za 350k po dopasieniu :rotfl:
http://www.hothatch.pl/ne...-polski-cennik/

Bonczek - Pią 23 Cze, 2017

Tylko sercem :)
PiTT - Pią 23 Cze, 2017

golf lepszy, widac jakosc materialow i wszystko jakos lepiej wyglada
seat bardziej surowy i pasowalo mi to przy osce i nizszej cenie... nawet nie wiem czy manual by nie sprawial wiecej frajdy
cupra 4x4 to taki biedniejszy kuzyn golfa R
pewnie jezdzi podobnie bo czym moga sie roznic skoro nawet moc maja chyba identyczna na papierze
dokladnie chyba tym jezdzilem, czyli slaby kolor i brzydkie kolo... niestety tendencja ostatnich vagow


lukp - Pią 23 Cze, 2017

rabarbar napisał/a:
Ośka mi sie bardzo podobała.Sprawdze czy we wro mają 4x4 i sie wybierzemy z Łukaszem na testy.
jak ta cupra wypada w porównaniu z golfem r?

nie ma problemu Rabi, mi jakos w nowym golfie nie lezy ta nawigacja, radio caly panel bezdotykowy średnio mi to wygląda.

budzik - Pią 23 Cze, 2017

Mój b.dobry znajomy ma Cupre w ośce z automatem i na mokrym jest tragedia jak chce się użyć mocy. "Szpera" maało daje :/
rabarbar - Pią 23 Cze, 2017

To chyba dotyczy wszystkich osiek o podobnej mocy,ja jeździłem po suchym i tragedi nie bylo
Rasputin - Pią 23 Cze, 2017

To polecam Focusa RS. Problemy z brakiem trakcji czy mocy wg.mnie nie istnieją. Dźwięk wydechu zachęca do pałowania. Jedynie może wnetrze jest średnie....takie typowo fordowskie. Ale imo jest to teraz najlepszy hh na rynku.
PiTT - Pią 23 Cze, 2017

a nie lepszy civic type r?
bardzo hardcorowy podobno i to jest w nim najlepsze

kosmita - Pią 23 Cze, 2017

Civic fajny i szybki, dobry hebel, super fajna działająca skrzynia biegów. Jak nawierzchnia jest kiepska albo jest zimno to słabo radzi sobie z przenoszeniem mocy na asfalt. No i wnętrze nie każdemu podejdzie.
KarQ - Pią 23 Cze, 2017

PiTT, Cupra 290 ST DSG wyszła 152k, a po rabacie 139k (dodatków miałem odklikane za 12tyś, ale to były imo potrzebne mi opcje jak. kamera, aktywny temp, pakiet ziomowy, full link) także z tą ceną nie było już tak kolorowo.
Za to Cupra 265 wychodziła w HIT cenie (start od 112k - rabat) dlatego co i rusz wychodziła aktualizacja co podbijało cenę: 265 -> 280 -> 290 -> 300.
Auto seryjnie nie brzmi w ogóle, ja założyłem wydech FOXa (środkowy i końcowy) i jest lepiej ale dalej brakuje dźwięku w górnej partii obrotów.
Kolejny mod będzie DP i układ dolotowy VWR albo APR i wówczas po sofcie celuję w 380-390km&480-490Nm i będzie dobrze.

Qukie - Śro 28 Cze, 2017

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Golfem mk6 2.5 benzyna? Jak to się sprawuje, na co zwrócić uwagę i co jest lepsze mając wybór własnie miedzy 2.5 albo 1.8TSI.
PiTT - Śro 28 Cze, 2017

KarQ, aktywny tempomat był w pakiecie dodany czy osobno płatny
kurde, to jest chyba najmniej przydatna rzecz z nowinek technologicznych jaką można dodać do auta :D
tempomat - ok, super sprawa jak lecisz sobie na autostradzie
aktywny tempomat, wkurwiał mnie okrutnie, ustawienie nawet najmniejszego dystansu robi takie przerwy że jeszcze na spokojnie by wjechało trzech Mirków w swoich passatach :)
na zwyklym tempomacie przeciez tez jest przywrócenie pierwotnej prędkości
albo nie potrafie z tego korzystać albo tylko mnie drażni to że aktywny tempomat nie jest przystosowany do stylu i kultury jazdy w Polsce :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group