To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto nowości, plotki, ploteczki

was79 - Śro 28 Cze, 2017

Qukie napisał/a:
Czy ktoś z Was miał do czynienia z Golfem mk6 2.5 benzyna? Jak to się sprawuje, na co zwrócić uwagę i co jest lepsze mając wybór własnie miedzy 2.5 albo 1.8TSI.


Tylko z 1.8tsi. Dwie skody i obie żłopią olej. Jedna poszła do remontu, a druga wdupia 2 l/500 km :D

kosmita - Śro 28 Cze, 2017

PiTT napisał/a:
to jest chyba najmniej przydatna rzecz z nowinek technologicznych jaką można dodać do auta

nie jestem fanem tego rozwiązania, ale nie mogę się zgodzić :P - te wszystkie connected services i fejsbuki w samochodzie są jeszcze bardziej nieprzydatne, nawet automatyczne parkowanie jest bardziej z doopy

PiTT - Śro 28 Cze, 2017

racja, automatyczne parkowanie to juz wisienka na torcie upośledzenia motoryzacyjnego :D
KarQ - Śro 28 Cze, 2017

PiTT, aktywny za dopłatą opcja, zwykły jest w standardzie. Ja nie korzystałem więc chciałem spróbować, finalnie wziąłem auto z placu w którym aktywnego nie było.
Bonczek - Czw 29 Cze, 2017

Aktywny w VW ten przedostatni to był hit - działał tylko do 170, potem się deaktywował, więc Ci co lubią niemieckie autostrady brali zwykłe. Potem do 220 był za dopłatą, teraz już chyba standard.
was79 - Czw 29 Cze, 2017

PiTT napisał/a:
racja, automatyczne parkowanie to juz wisienka na torcie upośledzenia motoryzacyjnego :D


Nie zgodzę się. VW robią koperty w takich miejscach, że sam w życiu bym się nie zdecydował. Przy każdej okazji korzystam, zwłaszcza w ciasnych miastach jak w HR.

PiTT - Czw 29 Cze, 2017

najwidoczniej jestem zacofany w kwestiach technologicznych ;)
z drugiej strony parkowanie na żyletki też nie zawsze dobrze wychodzi dla naszych zderzaków i chodzi mi tu głównie o te pozostale auta :faja:

kosmita - Czw 29 Cze, 2017

W bmw i mercu to aut. parkowanie działa tak wolno, że szkoda gadać. Do tego jeszcze potrafi w połowie parkowania stwierdzić, że jednak nie :lol2:
was79 - Czw 29 Cze, 2017

:rotfl: Takie coś mi się jeszcze nie przydarzyło.
Problem jest jeszcze jeden. Jak w Niemcowni ustawiam się do koperty, to każdy poczeka, nie podjedzie pod tył, nie mruga, nie trąbi, nie wyzywa, nie ubliża, nie porównuje cię z przyrodzeniem itd. U nas od razu z ryjem, że nagle włączasz wsteczny i ośmielasz się zaparkować tyłem, a Jaśnie Pan aktualnie musi zapyerdalać.

Kamill - Czw 29 Cze, 2017

was79 napisał/a:
PiTT napisał/a:
racja, automatyczne parkowanie to juz wisienka na torcie upośledzenia motoryzacyjnego :D


Nie zgodzę się. VW robią koperty w takich miejscach, że sam w życiu bym się nie zdecydował. Przy każdej okazji korzystam, zwłaszcza w ciasnych miastach jak w HR.

Może wykup sobie jazdy doszkalające :faja:

was79 - Czw 29 Cze, 2017

Boje się!1
Shymek - Pon 17 Lip, 2017

Nowy Yaris z kompresorem... :faja:

http://topgarage.com.pl/t...za-jazda/gx3wsx

was79 - Pon 17 Lip, 2017

Aleeeeeeee jak mogli zrezygnować z nazwy TS. Przecież to kultowe dwie litery :rotfl:
anjas - Pon 17 Lip, 2017

was79 napisał/a:
jak mogli zrezygnować z nazwy TS


chooye jedne

zefir - Wto 18 Lip, 2017

Strzał w stopę :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group