To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto nowości, plotki, ploteczki

was79 - Pią 12 Sty, 2018

Mi wygląda to na spyerdolony rozdział hamowania.
Kamill - Pią 12 Sty, 2018

Jest tak jak piszesz, balans hamowania jest przenoszony na przód przez pompę abs, ponieważ jest jakis problem z tylnymi hamulcami który zakłóca pracę pompy, odcinając tylne hamulce.
Kenet - Sob 13 Sty, 2018

Ale moim zdaniem rozkład masy i wysokość auta/zawias z przodu grają swoją rolę. Tak czy siak - masakra, co za badziewie xD
Maciusiowy - Sob 13 Sty, 2018

jeździłem tym jeepem - straszny pojazd pod każdym względem
PiTT - Sob 13 Sty, 2018

tez jezdzilem i mam zupelnie inne zdanie
zalezy jak sie nastawiasz, jesli liczysz ze to mniejsza wersja grand cheeroke str8 to faktycznie nie ta bajka
ale z drugiej strony masz całkiem przyzwoicie wyposazony i wykonany pojazd, ktory w wersji 4x4 z reduktorem pozwala całkiem fajnie pobawić się poza asfaltem
smiem wątpić czy któryś suv w podobnym przedziale cenowym zbliża się właściwościami w terenie do tego jeepa
oczywiście wersja z napędem na ośkę to wg mnie porażka, tak jak każdy suv/terenówka
no chyba że dla kobiety która często przyciera zderzakami i podwoziem :)
podstawa kosztuje 69k.
W kabinie całkiem sporo miejsca nawet dla 4 osób, jedynie bagażnik bardzo wąski przez co robi wrażenie mniejszego niż w przeciętnym kompakcie.
Ja jeździłem 2 dni taką raczej topową wersję z najmocniejszym dieslem w automacie itd. - taka wersja kosztuje już pow. 140k a to faktycznie robi się trochę bezsensowne ;)

Maciusiowy - Sob 13 Sty, 2018

Nie uważam, że jakość materiałów i wykonania jest dobra - przykładowo skóra na kierownicy, wygląda jak skóra z kiełbasy, a napis 1922 na kilku elementach wnętrza, tak czerstwy, że nie da się na to patrzeć.

Prowadzenie go też nie należy do przyjemnych - ja też miałem topową wersję z automatem i po 100km chciałem z niej wysiąść. Pomijam już fakt, że czujniki parkowania nie poinformowały mnie o szerokim słupie za samochodem, w który z impetem przywaliłem.

rabarbar - Sob 13 Sty, 2018

Grubo,kolejna ofiara krwiożerczych czujników parkowania!
PiTT - Nie 14 Sty, 2018

Maciusiowy napisał/a:
Nie uważam, że jakość materiałów i wykonania jest dobra - przykładowo skóra na kierownicy, wygląda jak skóra z kiełbasy, a napis 1922 na kilku elementach wnętrza, tak czerstwy, że nie da się na to patrzeć.

ale wiesz jakie nawiązanie do rocznika?
i nie 1922 a 1941 + wiele detali które nawiązują do legendarnego willysa
jakość we wnętrzu fiatowska, czyli nie jest wzorowo, ale to nie klasa premium żeby wymagać niewiadomo czego
widziałeś nowe suvy hondy w środku? :lol2:
nie będę się upierał że to idealne auto, ale też nie zgodzę się że to totalna padaka ;)


Bonczek - Nie 14 Sty, 2018

Honda ma jakieś suvy prócz crv?
kosmita - Nie 14 Sty, 2018

Hrv jest jeszcze
PiTT - Nie 14 Sty, 2018

kosmita napisał/a:
Hrv jest jeszcze

powinni zmienic jej nazwe na Hiv...
:D
nie no żartuje, nie mam nic do hondy ;)

Bonczek - Nie 14 Sty, 2018

Jakość wykonania jak w to w Hondzie - nie jest najlepiej :faja:
Alexxx - Wto 23 Sty, 2018

http://www.dziennikzachod...ys-zl,12870885/

:/

alphaOne - Wto 23 Sty, 2018

no to nabywca z Pabianic ma problem
was79 - Wto 23 Sty, 2018

Zawsze mnie fascynuje logika takiego złodzieja. Jakim gamoniem trzeba być, żeby liczyć, że taki wałek przejdzie. Chyba, że funkcjonuje na zasadzie zayebie i zobaczę co dalej, to wtedy przepraszam :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group