To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto nowości, plotki, ploteczki

Michał - Pon 19 Sie, 2019

Brałem pod uwagę
- i30n
- Megi
- Gti ( TCR )
- Syfik


Wziąłem syfika , w tym dziwnym szarym kolorze. Moze w tym tyg odbiore.

Michał - Pon 19 Sie, 2019

ale i tak najlepszy był stinger 3.3 ale kto nie ma miedzi ten na dupie siedzi
Bonczek - Pon 19 Sie, 2019

chój sie znasz
Cartoon - Pon 19 Sie, 2019

A Pitt i tak kupi golfa
anjas - Pon 19 Sie, 2019

Niedługo wejdzie nowa Octavia, pewnie po chwili wprowadzą RS'a i będzie pozamiatane ;)
Rasputin - Pon 19 Sie, 2019

I okres oczekiwania bedzie pewnie na lato 2025 :rotfl:
PiTT - Pon 19 Sie, 2019

trochę z Frankiem podyskutowaliśmy, poprzytulaliśmy się i rozjechaliśmy do kosmetyczek...


Kenet - Pon 19 Sie, 2019

Rasputin napisał/a:
I okres oczekiwania bedzie pewnie na lato 2025 :rotfl:


Zamówiłem na służbową...


...w następnej firmie :rotfl:

zefir - Wto 20 Sie, 2019

Dla mnie nowy Civic jest najlepszy z tego zestawienia.

Mnie to rozjbeauuu czas oczekiwania na niego :D

Kamill - Wto 20 Sie, 2019

Znajomy kupował rok temu, wtedy czerwony dostępny był od reki.
Civik chyba rzeczywiście najlepszy, ale dla mnie to by było wybranie mniejszego zła z tej całej stawki, bo to jednak spora krowa w ośce. Performance oczywiście na plus, ale zachowanie napędu, radość z jazdy na codzień, gdzie silnik jest dość liniowy i nie czuć turbo + mega bezpłciowy wydech i nieprzyjemny dźwięk silnika który ma sie wrażenie ze prosi o to żeby go wogole nie krecic wysoko, to dla mnie jak na auto uliczne daje za mało funu. Natomiast ma najwiekszy potencjał bopo wymiane wydechu, dolotu + soft powinno to zacząć jezdzić przyjemniej.
No bo po co komu hothatch ktory brzmi jak auris 1,6, do tego jest długości passata b5 i jest od niego szerszy. Z samego performensu i tak skorzysta tylko garstka osob patrząc na to jak forum ostatnio upala na torze :rotfl:

Franek - Wto 20 Sie, 2019

PiTT napisał/a:
rozjechaliśmy do kosmetyczek...

Ja pojechałem na sojowe latte!

qbus - Wto 20 Sie, 2019

Od Maja mam Civica FK2, black edition. Kupiony z przebiegiem 56 k.

Aktualnie ma +70 tys i... to jest najlepsze auto jakie w zyciu mialem, jechalem.
Nawet Sasiadek sie przekonal i jakby trafil z czarnym wnetrzem to mowi ze prosi bank o pozwolenie na jezdzenie ;)

+ ogromne wnetrze, swietny perfomance i radosc z jazdy (tutaj kompletnie nie zgodze sie z Kamilem, fura jest przewidywalna, lekko nadsterowna, prowadzi sie za kolem, fajnie oddycha, moj egzemplarz ma OEM zawor upustowy), pierwszy seryjny samochod w ktorym czuc szpere, mega male spalanie jak na te osiagi
- ja nie wiem? nawet jest bardziej komfortowy niz Ufo

No i powiezdcie mi ktory seryjny samochod jedzie licznikowe 300 km/h? ;)

KarQ - Wto 20 Sie, 2019

Kamill napisał/a:
Natomiast ma najwiekszy potencjał bo po wymiane wydechu, dolotu + soft powinno to zacząć jezdzić przyjemniej.


Raczej do TCR podejścia nie ma w którym szlak na 450km&550nm jest prosty, tylko po co taka moc w ośce.

Ja osobiście uważam że te mocne hatch-e straciły sens i idealnym rozwiązaniem jest Fiesta.

Kamill - Wto 20 Sie, 2019

KarQ napisał/a:
Kamill napisał/a:
Natomiast ma najwiekszy potencjał bo po wymiane wydechu, dolotu + soft powinno to zacząć jezdzić przyjemniej.


Raczej do TCR podejścia nie ma w którym szlak na 450km&550nm jest prosty, tylko po co taka moc w ośce.

Bardziej myślałem o jakims potencjale torowym, taki TCR 450Km na poznaniu moze sie lekko zgrzać po kilku kółkach, czego podejrzewam ze civik nie zrobi.
KarQ napisał/a:

Ja osobiście uważam że te mocne hatch-e straciły sens i idealnym rozwiązaniem jest Fiesta.

Ja wlasnie dlatego o tym pisze ze nowy cif jest wiekszy od aut klasy sredniej z przed kilku lat.

Patrząc z perspektywy czasu to poprzednie Megane RS było chyba złotym środkiem w FWD. Brembo, recaro, przednie zwrotnice przeciewdzialjące torquesteer. Do tego niska masa, prosty i mocny silnik. Auto w miare bezawaryjne.
Fiesta to mini hatch, daje duzo frady dopóki nie pojawi sie coś mocniejszego na pasie obok, wtedy juz zaczyna być czuć różnice od 80 w góre.

PiTT - Wto 20 Sie, 2019

W przyszłym tyg bede jeździł clubmanem jcw 306KM to dam znac jak to jedzie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group