To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto nowości, plotki, ploteczki

roj - Wto 17 Mar, 2020

i dużo i mało...

:]

rabarbar - Wto 17 Mar, 2020

W zasadzie taki yaris nie ma konkurencji w klasie wiec na dwoje babka wróżyła
B-Rey - Śro 18 Mar, 2020

Fajny ten Yaris. Toyota akurat może sobie spokojnie pozwolić na taki model :D W końcu udało im się zrobić ładne wnętrze bo od dłuższego czasu mają z tym problem i oczywiście musieli zdupić sprawę ekranem. Serio? Tego nie da się inaczej rozwiązać?

Nowe A3 widzieli? Moim zdaniem to jest definicja nowoczesnego (futurystycznego) wnętrza. Nowe A3 mistrz pod każdym względem.


Bonczek - Śro 18 Mar, 2020

A co tu jest nowoczesne/futurystyczne? Dźwignia zmiany biegów jak w poprzedniej Octavii? Przyciski i cupholder jak w Golfie 6 (tylko bez możliwości zasłonięcia)? Czy wszystko wpakowane w dotykowy wyświetlacz na którym obsłużenie czegoś podczas jazdy to dramat (mam tak teraz w A5 poliftowej, gdzie te debile usunęły pokrętło do obsługi infotainmentu) ...

Błagam! :]

B-Rey - Czw 19 Mar, 2020

Jest futurystycznie narysowane ze względu na dominujące ostre krawędzie. No i dali radę estetycznie wkomponować ekran w deskę.
Bonczek napisał/a:
Dźwignia zmiany biegów jak w poprzedniej Octavii?

no i co z tego? To przecież VAG. Wczoraj się urodziłeś czy coś?
Bonczek napisał/a:
Przyciski i cupholder jak w Golfie 6 (tylko bez możliwości zasłonięcia)?

Tak, to jest to czego potrzebuje prawdziwy petrolhead. Zamykanych cupholderów. Jeżeli tak rzeczywiście jest to ja się nie dziwię, że większość nowych aut to chłamy bez charakteru.
Bonczek napisał/a:
wszystko wpakowane w dotykowy wyświetlacz na którym obsłużenie czegoś podczas jazdy to dramat

Pokrętło do włączania świateł też usunęli i dali przyciski? Będziesz tęsknił? Z drugiej strony jak by zostawili to pokrętło, to i tak byś napisał że jest z poprzedniej Octavii.
Bonczek napisał/a:
mam tak teraz w A5 poliftowej, gdzie te debile usunęły pokrętło do obsługi infotainmentu) ...

To po co kupiłeś to auto?

zefir - Czw 19 Mar, 2020

Służbowe :rotfl: :rotfl: :rotfl:

prawdziwy petrolhead chyba nie kupuje a3, ale mogę się mylić :faja: :faja:

Bonczek - Czw 19 Mar, 2020

Wiadomix, że służbowe, po tym jak postawiłem go w garażu zamiast C klasy to sąsiedzi mnie pytają czy wszystko u mnie ok :rotfl:

Zefciu w punkt :pom:

W dalszą dyskusję nie wchodzę, bo ja napisałem że to auto posiada przestarzałe brzydkie rozwiązania i "nowoczesne" niewygodne, a Ty teraz piszesz o ostrych liniach jako o znaku futurystycznego designu (jeszcze 20 lat temu futurystyczne było wszystko co okrągłe). To tu masz trochę futurystycznego designu z 1979 roku - egzemplarz na zdjęciu 1990 rok :faja:


B-Rey - Czw 19 Mar, 2020

Bardzo dobrze Zefciu w punkcik!!! :pom: :pom: :pom:

:wall:

Nie dziwię się, że to forum upada...

Bonczek - Czw 19 Mar, 2020

B-Rey napisał/a:
Nie dziwię się, że to forum upada...


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kenet - Pon 23 Mar, 2020

Hahaha no z tym futurystycznym wnętrzem to bank rozbity :rotfl:
B-Rey - Wto 24 Mar, 2020

Zamiast się śmiać pokażcie swoje propozycje.
Drone - Wto 24 Mar, 2020

B-Rey napisał/a:
Zamiast się śmiać pokażcie swoje propozycje.


na dzisiaj z kompaktów, to to


was79 - Wto 24 Mar, 2020

łojezuu :wall:
Drone - Wto 24 Mar, 2020

was79 napisał/a:
łojezuu :wall:


Świat idzie w kierunku "łojezuuu"

Za 10 lat, ten długi tablet bedzie "retro style"

Alexxx - Wto 24 Mar, 2020



Szach mat... a nie jakiś festyn :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group