To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Janusz - Śro 29 Lip, 2015

Loko napisał/a:
Może w ogóle ktoś chce się zabrać bo w komforcie i prestiżu są dwa wolne miejsca ;D
teraz... teraz ?? :P
Loko - Śro 29 Lip, 2015

Janusz napisał/a:
Loko napisał/a:
Może w ogóle ktoś chce się zabrać bo w komforcie i prestiżu są dwa wolne miejsca ;D
teraz... teraz ?? :P


Teraz zaraz już :)

Kamill - Czw 06 Sie, 2015


kamil - Czw 06 Sie, 2015

Ciekawe jak górę będzie opalać :)
PiTT - Czw 06 Sie, 2015

na plecach
bob.dsk - Wto 11 Sie, 2015

Panowie w ostatni week sierpnia chcę lecieć na Chorwację na tydzień, nie mam nic ogarniętego i jadę w ciemno. Gdzie polecacie ?

:faja:

Maciusiowy - Wto 11 Sie, 2015

ja też wtedy chyba jadę
Kamill - Wto 11 Sie, 2015

Będziecie mogli podotykać się miniacami na plaży
bob.dsk - Wto 11 Sie, 2015

Kamill napisał/a:
Będziecie mogli podotykać się miniacami na plaży


Niestety jadę BMW :lol2:

Maciusiowy - Wto 11 Sie, 2015

Bartek może jechać mini, Ewa mercem, a bagaże BMW ;D
karoluPL - Pią 14 Sie, 2015

bob.dsk, na ostatni tydzień sierpnia byłem w Makarskiej już dwa razy i było optymalnie, bo troche luźniej niż w sezonie, w sumie to jeszcze lepszy jest pierwszy tydzień września, bo wieczory znośne a dnie nadal gorące.

A dziś wróciłem z Orebic, bo dla odmiany pojechałem w szczyt sezonu (w makarskiej byłem przejazdem wczoraj, niezły cyrk i miejsca stojące na plaży :rotfl: ) - ale wracając do Orebic, to całkiem spoko, spokojne, ładne plaże, cieplejsza woda, duzy dostęp do masy wysepek promami czy wypożyczonymi łódkami. Jeden duży minus- kawał drogi. Ewentualnie ostatni tydzień sierpnia na korczuli powinno być luźniej, a jest tam całkiem spoko- ale zazwyczaj dosyć mocno wieje niezależnie od pory dnia i roku, stąd tam masa windsurfingów, jachtów itp.

Siadly - Pią 14 Sie, 2015

Ja w sobote jade 40km na północ od Makarskiej. Zobaczymy, czy od 5 rano będzie walka o miejsce, tak zwyczajnie, po polsku :rotfl:
bob.dsk - Pią 14 Sie, 2015

Siadly napisał/a:
Ja w sobote jade 40km na północ od Makarskiej. Zobaczymy, czy od 5 rano będzie walka o miejsce, tak zwyczajnie, po polsku :rotfl:


A parawan masz ? :rotfl:

Siadly - Pią 14 Sie, 2015

No ba, biało-czerwony :rotfl:
Loko - Pią 14 Sie, 2015

Siadly napisał/a:
No ba, biało-czerwony :rotfl:


Pamiętaj jeszcze tylko o pieśni bojowej przy wejściu na plażę :rotfl:

https://youtu.be/_NwzFwpucqA



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group