To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Michał - Nie 31 Sty, 2016

Sami eksperci od Chorwacji.
A ją mam pytanie, ekspert od singapooooru się znajdzie ? Langkawi? Mam dwa pytania.
Ale wam pykne focio za miesiąc z Malezji to się obsrata i olejeta Chorwację .h:)

PiTT - Nie 31 Sty, 2016

Chorwacja to teraz taka nasz alternatywa dla bałyku
dla rodzin co chca jechac autem i zabrac wszystko co trzeba
jakos nie widzie opcji wyprawy rodzinnej z 2 dzieciakow + pies i w chooj bagazy na wakacje do malezji :D
ale jak ktos jest mlody i bogaty to pewnie ze lepsze takie egzotyczne kierunki :)

Vlodarsky - Nie 31 Sty, 2016

:rotfl:
siema - Nie 31 Sty, 2016

Eksperci od tanich podróży- gdzie się wyszukiwało tanie połączenia lotnicze? Pamiętam że ktoś jakąś czeską stronkę podawał. We wrześniu na Sycylię z dzieciakami chciałbym się wybrać i nie wiem kiedy rezerwować lot i kwatery by było jakoś rozsądnie cenowo.
bob.dsk - Nie 31 Sty, 2016

siema napisał/a:
Eksperci od tanich podróży- gdzie się wyszukiwało tanie połączenia lotnicze? Pamiętam że ktoś jakąś czeską stronkę podawał. We wrześniu na Sycylię z dzieciakami chciałbym się wybrać i nie wiem kiedy rezerwować lot i kwatery by było jakoś rozsądnie cenowo.


we we we letadlo tocka cz ;D

Kwater szukał bym na https://www.airbnb.pl

Bonczek - Nie 31 Sty, 2016

Michał napisał/a:
Sami eksperci od Chorwacji.
A ją mam pytanie, ekspert od singapooooru się znajdzie ? Langkawi? Mam dwa pytania.
Ale wam pykne focio za miesiąc z Malezji to się obsrata i olejeta Chorwację .h:)


:rotfl:

siema - Nie 31 Sty, 2016

bob.dsk napisał/a:
siema napisał/a:
Eksperci od tanich podróży- gdzie się wyszukiwało tanie połączenia lotnicze? Pamiętam że ktoś jakąś czeską stronkę podawał. We wrześniu na Sycylię z dzieciakami chciałbym się wybrać i nie wiem kiedy rezerwować lot i kwatery by było jakoś rozsądnie cenowo.


we we we letadlo tocka cz ;D

Znalazłem: http://forum.hothatch.org...p=657094#657094
http://www.azair.cz

Michał - Nie 31 Sty, 2016

Bonczek napisał/a:
Michał napisał/a:
Sami eksperci od Chorwacji.
A ją mam pytanie, ekspert od singapooooru się znajdzie ? Langkawi? Mam dwa pytania.
Ale wam pykne focio za miesiąc z Malezji to się obsrata i olejeta Chorwację .h:)


:rotfl:

Beka beką- niektórzy świat zwiedzają a niektórzy siedzą w cebulandii. Nie zrozumiesz. Gadalismy przy vodce o tym jakieś 20 razy :) a właśnie .... Co robisz w przyszły weekend heheh

PiTT - Nie 31 Sty, 2016

Michał napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Michał napisał/a:
Sami eksperci od Chorwacji.
A ją mam pytanie, ekspert od singapooooru się znajdzie ? Langkawi? Mam dwa pytania.
Ale wam pykne focio za miesiąc z Malezji to się obsrata i olejeta Chorwację .h:)


:rotfl:

Beka beką- niektórzy świat zwiedzają a niektórzy siedzą w cebulandii. Nie zrozumiesz. Gadalismy przy vodce o tym jakieś 20 razy :) a właśnie .... Co robisz w przyszły weekend heheh



Bonczek - Nie 31 Sty, 2016

Ale ja sie śmieje z ostatniego zdania tylko ;)
PiTT - Nie 31 Sty, 2016

cebulowy order wędruje do...

;D :rotfl: :lol2:

Michał - Nie 31 Sty, 2016

Heheheheh banda idiotów. Michalak, kiedy w wawie będziesz?
PiTT - Nie 31 Sty, 2016

Michał napisał/a:
Heheheheh banda idiotów. Michalak, kiedy w wawie będziesz?

nigdy koorwo!

hehe, zartuje, jak bede to bede, na chooj drazysz?! :D
a tak powaznie to mordo trzeba sie spotkac, obiecuje ze jak bede to dam znaka i moze jakiegos spota polaczonego za zachlaniem ryja zrobimy?
ew. jak ktos bedzie we wrocku to tez dawac znac, bede mial pretekst zeby wyjsc na melanz

Bonczek - Nie 31 Sty, 2016

Wujek, mordo! :rotfl:
Kenet - Nie 31 Sty, 2016

PiTT napisał/a:
moze jakiegos spota polaczonego za zachlaniem ryja zrobimy?


:>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group