To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - Oponeo.pl - Felgi.pl

kubas - Śro 11 Lip, 2012

jest :)
Kamill - Śro 11 Lip, 2012

kubas napisał/a:
Heheh Kamill :D

http://www.oponeo.pl/dostawa-z-montazem

"Odbierz i zamontuj opony w jednym z serwisów na terenie całego kraju.
Dostawa gratis - płacisz tylko za opony i montaż!"

Jak wybierzesz interesującą Cię oponę, przy której jest zaznaczone montaż w serwisie to będziesz i zaczniesz składać zamówienie to będziesz miał spis serwisów i "mityczny" kalendarz :)

W sumie pierwszy raz przed chwilą przeklikałem ten proces i wydaje się być intuicyjny hehe :)

Dzieki
Włąsnie o to chodzi że nie chciałęm zamawiać opon, a chciałem sprawdzić dostepne serwisy i koszt montażu, a do tego nie da sie dostać ot tak z menu strony.

kubas - Śro 11 Lip, 2012

Kamill napisał/a:
kubas napisał/a:
Heheh Kamill :D

http://www.oponeo.pl/dostawa-z-montazem

"Odbierz i zamontuj opony w jednym z serwisów na terenie całego kraju.
Dostawa gratis - płacisz tylko za opony i montaż!"

Jak wybierzesz interesującą Cię oponę, przy której jest zaznaczone montaż w serwisie to będziesz i zaczniesz składać zamówienie to będziesz miał spis serwisów i "mityczny" kalendarz :)

W sumie pierwszy raz przed chwilą przeklikałem ten proces i wydaje się być intuicyjny hehe :)

Dzieki
Włąsnie o to chodzi że nie chciałęm zamawiać opon, a chciałem sprawdzić dostepne serwisy i koszt montażu, a do tego nie da sie dostać ot tak z menu strony.


Da się, można złożyć zamówienie bez jego finalizacji i wtedy masz dostęp do tego wszystkiego.

PieQt - Śro 11 Lip, 2012

Polecam tego sprzedawcę :D

Kupiłem już kilka opon hu Kubsa i nie zanosi się, żeby te zakupy były ostatnie

Anonymous - Śro 11 Lip, 2012

PieQt napisał/a:
Polecam tego sprzedawcę :D

Kupiłem już kilka opon hu Kubsa i nie zanosi się, żeby te zakupy były ostatnie


wszystkie gumy dziurawe :> i trzeba dokupować kolejne?

Yarko - Śro 11 Lip, 2012

AleX_R53 napisał/a:
PieQt napisał/a:
Polecam tego sprzedawcę :D

Kupiłem już kilka opon hu Kubsa i nie zanosi się, żeby te zakupy były ostatnie


wszystkie gumy dziurawe :> i trzeba dokupować kolejne?


żebyś nie wykrakał z tymi dziurawymi gumami :rotfl:

kaziu1985pn - Śro 11 Lip, 2012

kubas, jakiego rzędu te rabaty ?? :)
PieQt - Czw 12 Lip, 2012

Yarko napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
PieQt napisał/a:
Polecam tego sprzedawcę :D

Kupiłem już kilka opon hu Kubsa i nie zanosi się, żeby te zakupy były ostatnie


wszystkie gumy dziurawe :> i trzeba dokupować kolejne?


żebyś nie wykrakał z tymi dziurawymi gumami :rotfl:


jak zdarzy się taka przykra przygoda, to już będę miał dwóch podejrzanych :rotfl:

kubas - Pią 13 Lip, 2012

A różnie, często nie dużo bo sprzedajemy bardzo blisko zakupu. Ale czasem zdarzają się okazje. Mam pare pw czekających do odpisania ale zrobię to w poniedziałek ok?
Kamill - Pią 13 Lip, 2012

kubas napisał/a:
A różnie, często nie dużo bo sprzedajemy bardzo blisko zakupu. Ale czasem zdarzają się okazje. Mam pare pw czekających do odpisania ale zrobię to w poniedziałek ok?

Ja już kupiłem, nawet 1szt na oponeo ;) także mi nie odpowiadaj.

wojtek - Wto 17 Lip, 2012

A mnie bardzo zraziło oponeo i nie polecam jako klient.
3x korzystałem z ich usług, za każdym razem zamawiałem oponę z dopiskiem wysyłka w ciągu 48, i w żadnym wypadku nie została wysłana w terminie. Śpieszyło mi się z oponami, dzwoniłem do firmy potwierdzić, że opony zostaną wysłane w terminie, pan potwierdził, jednak wysyłka oczywiście była dzień (a raz dwa dni) później.
Dostawa opon to też jeden wielki minus, kurierzy z których korzysta firma za każdym razem odstawiają szopki. Dostałem od oponeo numer przesyłki, sprawdzam, a kurier napisał, że nie było mnie w domu, kiedy siedziałem tam cały dzień. Oczywiście nic nie zostawił oraz żadnego telefonu. Sytuacje taką miałem 2 razy z 3 zamówień. Reklamacja u oponeo nie wchodzi w grę, jedynie u kuriera.
Poza czasem realizacji (trzeba doliczyć +2 dni z planowanych 48h do wysyłki + 48h na kuriera), wszystko było ok.
Myślę, że należałoby bardziej zwrócić uwagę na odpowiednią realizację przesyłek przez przewoźników.

kubas - Wto 17 Lip, 2012

wojtek napisał/a:
A mnie bardzo zraziło oponeo i nie polecam jako klient.
3x korzystałem z ich usług, za każdym razem zamawiałem oponę z dopiskiem wysyłka w ciągu 48, i w żadnym wypadku nie została wysłana w terminie. Śpieszyło mi się z oponami, dzwoniłem do firmy potwierdzić, że opony zostaną wysłane w terminie, pan potwierdził, jednak wysyłka oczywiście była dzień (a raz dwa dni) później.
Dostawa opon to też jeden wielki minus, kurierzy z których korzysta firma za każdym razem odstawiają szopki. Dostałem od oponeo numer przesyłki, sprawdzam, a kurier napisał, że nie było mnie w domu, kiedy siedziałem tam cały dzień. Oczywiście nic nie zostawił oraz żadnego telefonu. Sytuacje taką miałem 2 razy z 3 zamówień. Reklamacja u oponeo nie wchodzi w grę, jedynie u kuriera.
Poza czasem realizacji (trzeba doliczyć +2 dni z planowanych 48h do wysyłki + 48h na kuriera), wszystko było ok.
Myślę, że należałoby bardziej zwrócić uwagę na odpowiednią realizację przesyłek przez przewoźników.


Korzystamy tylko z usług DPD generalnie. Mistrzami tak jak UPS to oni nie są to prawda. Ale jak wiadomo $ grają tutaj duża rolę.

Druga sprawa to niedoświadczeni operatorzy którzy obiecują klientom rzeczy których potem nie da się spełnić i trzeba się tłumaczyć. A tego niestety nie wyeliminujemy do końca bo to biznes sezonowy i zawsze na sezon trzeba trochę ludzi tymczasowo zatrudnić...

Jakbyś coś potrzebował to kontaktuj się ze mną, ja tak ogarnę że dostaniesz wtedy kiedy trzeba :)

M - Wto 17 Lip, 2012

Kubas jest solidny, ja dostałem paczkę następnego dnia.
wojtek - Wto 17 Lip, 2012

No to w takim razie wiem gdzie się odzywać :)
Napisałem tak strasznie, ale w sumie poza terminem i chamstwem kurierów było okej :D

kubas - Wto 17 Lip, 2012

Nie no spoko, każda uwaga jest cenna dla nas. Generalnie trudno żeby przy 8tys. szt. opon wysyłanych dziennie w sezonie nie zdarzyła się jakaś wpadka niestety :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group