To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Jabłko Kącik

pum - Pią 20 Lip, 2012

M napisał/a:
Dobra, już nie Itrolluje.

:rotfl:

anjas - Pią 20 Lip, 2012

zefir napisał/a:
a youtube to aplikacja zew.


przez strone/przeglądarkie też se możesz otworzyć jeśli masz takie życzenie ;D

PiTT - Pią 20 Lip, 2012

mimo że android daje "masę" możliwości... (cokolwiek to oznacza dla osób które nie mają i tak pojęcia co z tymi możliwościami mogą zrobić i śmigają na brandowym romie +jarają się tym jak małe dzieci) to pod względem codziennego użytkowania, stabilności i jakości, Iphone bije na głowę te zabawki dla gsmowych koniobijców :D
podobnie z ipadem, początkowo uważałem że koszmarem jest brak możliwości odtwarzania divixów... jeden program i po problemie
wrzucamy film z napisami przez wifi i nie ma o czym mówić
chętnie bym się przesiadł z peceta na appla, tyle tylko że za taki sprzęcik trzeba słono zapłacić... ale póki nie będę miał to będę wszędzie pisał że apple to kupa ;D

Yarko - Pią 20 Lip, 2012

PiTT napisał/a:
mimo że android daje "masę" możliwości... (cokolwiek to oznacza dla osób które nie mają i tak pojęcia co z tymi możliwościami mogą zrobić i śmigają na brandowym romie +jarają się tym jak małe dzieci) to pod względem codziennego użytkowania, stabilności i jakości, Iphone bije na głowę te zabawki dla gsmowych koniobijców


+1

ja w dalszym ciągu mam htc na androidzie i generalnie to bardzo dobry sprzęt biorąc pod uwagę cena/jakość, nie mniej jednak potrafi się sam z siebie wyłączyć czy zmienić sobie dzwonek ( WTF? o_O ), czekam na premierę Iphona 5

PiTT - Pią 20 Lip, 2012

Yarko napisał/a:
PiTT napisał/a:
mimo że android daje "masę" możliwości... (cokolwiek to oznacza dla osób które nie mają i tak pojęcia co z tymi możliwościami mogą zrobić i śmigają na brandowym romie +jarają się tym jak małe dzieci) to pod względem codziennego użytkowania, stabilności i jakości, Iphone bije na głowę te zabawki dla gsmowych koniobijców


+1

ja w dalszym ciągu mam htc na androidzie i generalnie to bardzo dobry sprzęt biorąc pod uwagę cena/jakość, nie mniej jednak potrafi się sam z siebie wyłączyć czy zmienić sobie dzwonek ( WTF? o_O ), czekam na premierę Iphona 5

ja mam jeszcze w domu galaxy s2 i ogólnie super ten telefon mi się zawsze wydawał, duży ładny wyświetlacz, PEŁNO możliwości... tyle tylko że na chooja mi to potrzebne bo jedyne co zrobiłem to wgrałem open rom i tyle :)
nieporozumieniem jest dla mnie max. 24 godz. pracy takiego samsunga... przecież to trzeba cały czas ładować xD
nie twierdzę że ios jest najlepszy na świecie, chętnie poznam lepszy system... tyle tylko że póki co go nie poznałem ;)

bizon - Pią 20 Lip, 2012

w dalszym ciagu nie rozumiem, co wy robicie z tym s2, ze wam bateria na 24h starcza :D
M - Pią 20 Lip, 2012

Dobry temat to jest.

PiTT - Pią 20 Lip, 2012

M napisał/a:
Dobry temat to jest.
Obrazek

no raczej, to Twój 5 post w tym temacie ;D

Cassis - Pią 20 Lip, 2012

Z HTC jest problem przez nakładkę Sense która ma bugi. Ja mam Sony jeszcze z Ericssonem po aktualizacji do Androida Ice Cream Sandwitch i sobie chwalę. Żadnych problemów. Generalnie z Androidem jest jak z Windowsem, jako że jest systemem ogólnie dostępnym, na jednym sprzęcie pójdzie lepiej na innym gorzej. A nie tak jak produkty Apple które są zrobione pod iOS. Przypuszczam że jakby iOS był ogólnie dostępny dla innych firm mogłyby wyjść podobne problemy. I nie piszę to bo jestem fanem Androida, bo miałem IPhone. Nie podoba mi się po prostu filozofia Apple i ludzie ślepo zapatrzeni w ich produkty. Mam paru znajomych którzy jak wyjdzie jakaś nowość z nadgryzionym jabłkiem to MUSZĄ ją mieć!
Bonczek - Pią 20 Lip, 2012

Nie dla informatyków :rotfl:
bizon - Pią 20 Lip, 2012

mialem htc i jak dla mnie sense jednak na twizem czy jak mu tam, przewage ma.
Bart - Sob 21 Lip, 2012

Dobry temat, nic nie kumam :]
Cartoon - Sob 21 Lip, 2012

Wracając do tematu iMaca, Zefirek poleca wersję z 8GB ramu i pewnie na takiego się zdecyduję...

http://allegro.pl/apple-m...2476419714.html

Wczoraj obejrzałem sobie coś takiego w sklepie i muszę przyznać, że jakoś obrazu robi wrażenie :faja:

Dużo możliwości daje zestaw iphone + imac?

Mucha - Sob 21 Lip, 2012

ja jebe 5k za takie cuś... masakra ^_^' ale wiem, wiem - jebać biede...
pum - Sob 21 Lip, 2012

Mucha napisał/a:
ja jebe 5k za takie cuś... masakra ^_^'

to nie masakra to tylko jabłko ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group