To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - dobra szkoła jazdy sportowej

Bart - Pon 06 Sie, 2012
Temat postu: dobra szkoła jazdy sportowej
Chłopaki, jest temat. Znajoma chce chłopu zrobić prezent i posłać go do jakiejś szkółki jazdy sportowej (raczej wyścigowej niż rajdowej), z tego co mówi gość jest dobrym kierowcą drogowym (w sensie - w sport się nigdy nie bawił, ale jeździ sprawnie i żwawo, ja nie miałem nigdy przyjemności z nim jechać więc nie wiem). Pytanie - gdzie warto uderzyć?
Najlepiej jakby kurs był powiedzmy 2-3 dniowy, miejsce raczej nie ma znaczenia.

Dzięxxx za odpowiedzi.

Kuner - Pon 06 Sie, 2012

Ja polecam http://www.akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/
Nigdy sam nie korzystałem, ale pracują tam znajomi, z którymi wiem, że taka współpraca może przebiegać bardzo przyjemnie.

Gaydek - Pon 06 Sie, 2012

Bart, polecam Zbyszka Szwagierczaka :faja:
pum - Pon 06 Sie, 2012

przyspieszony kurs jazdy karetkom?
GeKo - Pon 06 Sie, 2012

Biorąc pod uwagę że polskie drogi przypominają bardziej OSy niż tory wyścigowe proponowałbym zweryfikować zapędy :D , ale najlepiej będzie chyba wybrać coś na Poznaniu.
Może qbus coś doradzi?

Bart - Wto 07 Sie, 2012

GeKo napisał/a:
Biorąc pod uwagę że polskie drogi przypominają bardziej OSy niż tory wyścigowe proponowałbym zweryfikować zapędy :D , ale najlepiej będzie chyba wybrać coś na Poznaniu.
Może qbus coś doradzi?


Przypomniało mi się jeszcze - najlepiej jakby szkolenie było po angielsku, bo ww. pan nie włada polskim językiem.

Mick - Wto 07 Sie, 2012

Załatwiałem już dwa takie kursy u Tomka Czopika i obradowani byli baaardzo zadowoleni.

Trzeba tylko sprawdzić czy któryś z instruktorów włada angielskim a nie tylko "FAJF MAJNYS" ;)

Greg - Wto 07 Sie, 2012

to nie był fajf majnys!!!!
qbus - Wto 07 Sie, 2012

Pomógl? :)
Bart - Wto 07 Sie, 2012

oczywiście:)
Gaydek - Wto 07 Sie, 2012

Myślę, że Zbyszek też zasłużył na pomógł :rotfl:
M - Wto 07 Sie, 2012

Bart jestem pod wrażeniem - sądziłem że będą tu jakieś głupoty a tu czysty merytoryczny wątek
olek - Wto 07 Sie, 2012

m, ciiii. bo jeszcze zaburzysz ta rownowage watkowa. :rotfl:
Jacek - Śro 08 Sie, 2012

Na znak tak pięknego pojednania i słodko pierdzącej atmosfery, proponuję złożyć kwiaty pod jakimś pomnikiem a potem zjeść andruty przy ciepłym kakao.
roj - Śro 08 Sie, 2012

Kuner, kogo znasz z ABJ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group