To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Oferta sponsorka

Janusz - Nie 12 Sie, 2012
Temat postu: Oferta sponsorka
Od kilku lat pisze prac lic. w której tematem jest sponsoring w rajdach. Chciałbym zamieścić tam przykładową ofertę sponsorską, więc moze ktoś dobrowolnie przesłałby mi np swoją ?? Choć tak naprawdę wolałbym żeby ktoś po prostu pomógł mi napisać własną może akurat zrobiłbym z niej kiedyś użytek, i upiekłbym dwie pieczenie na jednym ogniu :D Ja kompletnie nie mam pojęcia nawet jak się za to zabrać, zeby zrobić to naprawdę na bogato, czyli taką która nie byłaby wszędzie traktowana jako spam i żebranie o kasę a jako oferta współpracy handlowej, choć zdaje sobie sprawę ze realnie patrząc bez znajomości można sobie odrazu odpuścić szukanie sponsora :) Ale skoro i tak potrzebuje to do pracy licencjackiej to czemu nie??
martin.h - Nie 12 Sie, 2012

Daj ogłoszenie do gazety: "Poznam miłego Pana, który mnie zasponsoruje" :lol2:
Janusz - Nie 12 Sie, 2012

Mi by sie zgłosił na bank :rotfl:

ale tak serio to liczyłem na bardziej ekspercką wypowiedź z Twojej strony ;p

Cassis - Nie 12 Sie, 2012

Uderzaj do Pudziana, słyszałem że pisał prace o sponsoringu w kulturystyce! :rotfl:
GeKo - Wto 21 Sie, 2012

Janusz, Oferta powinna być w formie jakiegoś folderu kolorowego. Wiele ofert trzeba pisać pod konkretnego sponsora, tak aby wyeksponować konkretne wartości liczące się dla sponsora.
np Dla firm ubezpieczeniowych, pisać o podnoszeniu bezpieczeństwa na droga itp, itd.

jarek-malopolska - Wto 21 Sie, 2012

Dzis do firmy gdzie pracuje przyszedł mail z zapytaniem o wspołprace/sponsoring? Przeczytałem tylko pobieznie bo miałem inne rzeczy wazniejsze na głowie, ale z tego co pamietam to było cos, ze w załacznikach jest jakas oferta? JanuŚ jak chcesz to ci ja moge przesłać ;) watpie zeby szef był zainteresowany sponsoringiem jakiegoś młodego sciganta tym bardziej ze juz naklejki firmy widnieja na jedenej rajdówce od dobrych kilku lat ;)
Janusz - Wto 21 Sie, 2012

dawaj na wrobelrly@gmail.com aka o ryly?? :D
qbica - Wto 21 Sie, 2012

jarek-malopolska, to ja też poproszę na qbica1988@gmail.com ;) porównam sobie ze swoją :>
arssss - Wto 21 Sie, 2012

ja również poproszę jeśli to nie problem mateusz1551@o2.pl
Anonymous - Wto 21 Sie, 2012

Ja też ! Poważnie :)


grifin010@gmail.com

z góry dziękuje :)

Janusz - Wto 21 Sie, 2012

qbica napisał/a:
jarek-malopolska, to ja też poproszę na qbica1988@gmail.com ;) porównam sobie ze swoją :>


a moze tak swoją byś mi wysłał, pazero :P

qbica - Wto 21 Sie, 2012

Janusz napisał/a:
qbica napisał/a:
jarek-malopolska, to ja też poproszę na qbica1988@gmail.com ;) porównam sobie ze swoją :>


a moze tak swoją byś mi wysłał, pazero :P


Jak bedzie gotowa :]

Kuner - Wto 21 Sie, 2012

Powiem wam że od zaufanej firmy (która zajmuje się marketingiem pewnej mega dużej firmy olejowej, w tym momencie u nas znanej ze współpracy z pewnym pucharem samochodów marki Fiord) dostaję oferty od zawodników by móc napisać swoją.. i powiem wam szczerze - im zawodnik lepszy (a mam oferty jakiś tam miszczoofff) tym gorsza (brzydsza) oferta. Liczą się wyniki, bądź znajomości :)

P.S Na pytania odnośnie przesłania ofert - odpowiadam NIE :)

Janusz - Wto 21 Sie, 2012

Kuner napisał/a:
P.S Na pytania odnośnie przesłania ofert - odpowiadam NIE :)


ale ale ale... obiecałeś :<

Przem_106 - Wto 21 Sie, 2012

Ja mogę podesłac wam swoją na 2011 po zyciowym sezonie 2010

















































Tylko, ze na nikogo nie podziałała :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group