To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL

Bonczek - Sob 18 Sie, 2012
Temat postu: Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL
Nie mogłem znaleźć takiego tematu więc zakładam.

I mam pytanie czy ktoś upalał na torze w starym kisielinie? Bo dziś wpadł mi onboard w ręce i wygląda to całkiem zacnie :)

http://where2moto.com/pla...arym-kisielinie


M - Sob 18 Sie, 2012

Fajny tor i blisko calkiem :> a temat jest taki :-)
zefir - Sob 18 Sie, 2012

ja bylem tam dwa razy ale dosyc dawno temu :) zajebista miejscowa a'la Radom :)
Anonymous - Nie 19 Sie, 2012

Byłem(moi rodzice mieszkaja 40 km od tego toru),bardzo fajny,kiedys mozna było poupalac za 20 zł/h ale kilka lat temu tor wydzierżawiła jakas firma produkująca czesci do motocykli,wyremontowali go troche....i wprowadzili zakaz jazdy samochodami(mozna tylko kartami i moto),ergo motocyklisci to huye ;D
Znajomy był tam niedawno posmigac kartami,podobno mają szybsze niz na wiekszosci torów,bardzo zachwalał

was79 - Pią 21 Gru, 2012

rallyborne napisał/a:
Jeśli nie uda się koniec świata to mamy dla Was inną, całkowicie pewną przepowiednię. Wraz z końcem roku nastąpi koniec Autodromu. Mamy to na piśmie obitym pieczęciami włodarzy Chorzowa. Plotki na ten temat słyszało się od dawna, natomiast faktyczny koniec nastąpił niczym u Monty Pythona. Znienacka.

Po otrzymaniu tej krzepiącej niczym ciepła wódka wiadomości zarezerwowaliśmy ostatni możliwy termin wynajęcia Autodromu, 30. grudnia 2012. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już ostatnia możliwość spędzenia niedzieli na tym zasłużonym obiekcie. Chcielibyśmy, żeby impreza była nieco inna niż te, które odbywały się na Autodromie ostatnio. Mimo dość znacznego deficytu czasu wspomaganego dodatkowo nieubłaganie zbliżającymi się świętami pracujemy nad tym, a o postępach będziemy informowali na bieżąco.

Póki co udało się nam uzyskać wsparcie od www.rallyshop.pl, który ufundował kupony rabatowe dla podium w każdej klasie.


No i stało się o czym mówiło się od dawna :wall:
upyerdolą pewnie kolejne ogrodzone getto

Anonymous - Pią 21 Gru, 2012

był bąku taki temat nawet podczepiony chyba w motosporcie i byly tam chyba wszystkie tory w PL ;)
martin.h - Pią 21 Gru, 2012

was79 napisał/a:
rallyborne napisał/a:
Jeśli nie uda się koniec świata to mamy dla Was inną, całkowicie pewną przepowiednię. Wraz z końcem roku nastąpi koniec Autodromu. Mamy to na piśmie obitym pieczęciami włodarzy Chorzowa. Plotki na ten temat słyszało się od dawna, natomiast faktyczny koniec nastąpił niczym u Monty Pythona. Znienacka.

Po otrzymaniu tej krzepiącej niczym ciepła wódka wiadomości zarezerwowaliśmy ostatni możliwy termin wynajęcia Autodromu, 30. grudnia 2012. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już ostatnia możliwość spędzenia niedzieli na tym zasłużonym obiekcie. Chcielibyśmy, żeby impreza była nieco inna niż te, które odbywały się na Autodromie ostatnio. Mimo dość znacznego deficytu czasu wspomaganego dodatkowo nieubłaganie zbliżającymi się świętami pracujemy nad tym, a o postępach będziemy informowali na bieżąco.

Póki co udało się nam uzyskać wsparcie od www.rallyshop.pl, który ufundował kupony rabatowe dla podium w każdej klasie.


No i stało się o czym mówiło się od dawna :wall:
upyerdolą pewnie kolejne ogrodzone getto


Lublin też do marca tylko

Po.ebane jest to, że mamy w Polsce obiekty, które wystarczyło by trochę unowocześnić i mogłyby spełniać fajne doszkalające funkcje, no a pozatym to obiekty sportowe, ale lepiej to zaorać i postawić domki lub markety :wall:

Jakarti - Pią 21 Gru, 2012

niestety swiadomosc i potrzeby "nasze - rajdowców :D " i pozostałych uzytkowników drogi są takie jak udziały sprzedaży HOThatchy i wszystkich pozostałych aut.

dopóki nie ma świadomości dla możliwości wykorzystania takich obiektów, dopoty będzie ubywało torów.. ecze troche trzeba poczekać :)

Bart - Pon 06 Maj, 2013

Byliśmy wczoraj z bratem na Wyrazowie, zrobić mały rekonesans. Fury grubo przygotowane - slicki, kubły, klatki, kaski - nie w kij dmuchał!

W każdym razie - dojazdu do toru strzeże zamknięty na kłódkę solidny szlaban, wszystkie wjazdy alternatywne (po polnych drogach) są przekopane jakąś koparką czy czymś takim i tor jest raczej niedostępny. Tablice informacyjne odsyłają do strony automobilklubu częstochowskiego. Dupa.

mi - Pon 06 Maj, 2013

serio wczoraj byliście? O której? Ja wczoraj też z bratem pojechałem! Niezła koincydencja!
Kenet - Pon 06 Maj, 2013

Mam wrażenie, że gdybyście to nie Wy wjeżdżali, nie byłoby takiego hejtowania ;D
Bart - Pon 06 Maj, 2013

+1
was79 - Pon 06 Maj, 2013

AK Częstochowski reanimuje jakiś cykl zawodów na Wyrazowie.
BTW Autodrom tez zdechł

Rasputin - Pon 06 Maj, 2013

Z tego co podsłuchałem na CA Cup to chcą to troche ucywilizować. Jest szlaban i dwie kamery które pilnuja porządku. Podobno liczą sie,że na początku stracą ze 2-3 szlabany ale chcą przyzwyczaić wszystkich do nowych reguł. Cena za cały dzień to nadal 800zł. Mozna wynając go na godziny i wtedy kasuja 50zł/h. Ogólnie plan jest taki by z czasem zbudować tam jakąś małą infrastrukturę. Czy im się uda...hmm sa pełni zapału(gostek który to opowiadał wyglądał na dość podjaranego tym tematem).
M - Pon 06 Maj, 2013

Jakby dało się tam jeździć to możnaby jakiegoś hoczheta tam zrobić :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group