To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL

was79 - Śro 21 Cze, 2017

Z tym pixer to podobno aferka będzie.
rabarbar - Śro 21 Cze, 2017

??
was79 - Śro 21 Cze, 2017

Podpucha, widziałem zdjęcia jakiegoś ujowego placu, ktos na FB wrzucał n ich profil.
Alexxx - Śro 21 Cze, 2017

Tak to wygląda 9 dni przed otwarciem :)








rabarbar - Śro 21 Cze, 2017

:rotfl:
Ciekawe ilu juz wykupiło te ich pakiety?

was79 - Śro 21 Cze, 2017

Dzięki Aleksis, bo ja już w takim stanie, że nie ogarniam przyklejania linków :rotfl:
bob.dsk - Czw 22 Cze, 2017

Mają rozmach skurwyjsyny :lol2:
Bonczek - Śro 30 Sie, 2017

Objeździłem ostatnio 2 razy Silesia Ring (za każdym razem inna konfiguracja) - mega pozytywne wrażenia, jak ktoś się zastanawia, polecam!
bob.dsk - Śro 30 Sie, 2017

Bonczek napisał/a:
Objeździłem ostatnio 2 razy Silesia Ring (za każdym razem inna konfiguracja) - mega pozytywne wrażenia, jak ktoś się zastanawia, polecam!


Wiele dobrego słyszałem intymna torze. Ciekawi mnie czy dostaną wizę PZM bo myśle ze runda bmw cup była by całkiem ciekawa na takim torze ;D

alphaOne - Czw 31 Sie, 2017

Silesia Ring zdecydowanie na +, tylko uwaga na burze :)
siema - Czw 31 Sie, 2017

bob.dsk napisał/a:
Wiele dobrego słyszałem intymna torze. Ciekawi mnie czy dostaną wizę PZM bo myśle ze runda bmw cup była by całkiem ciekawa na takim torze

Ach ten słownik- zawsze podpowie najczęściej wpisywane słowa nie wtedy, kiedy potrzeba :hhe:

siema - Pon 09 Lip, 2018

https://www.tormodlin.pl - był ktoś?
bob.dsk - Śro 11 Lip, 2018

siema napisał/a:
bob.dsk napisał/a:
Wiele dobrego słyszałem intymna torze. Ciekawi mnie czy dostaną wizę PZM bo myśle ze runda bmw cup była by całkiem ciekawa na takim torze

Ach ten słownik- zawsze podpowie najczęściej wpisywane słowa nie wtedy, kiedy potrzeba :hhe:


;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group