To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Jesteś Bogiem

Bart - Sob 22 Wrz, 2012

po tym co wypisują na forum - widać, że coś między chłopakami iskrzy :]
zefir - Sob 22 Wrz, 2012

no wczoraj Bonczek by zaiskrzył :D
Bonczek - Sob 22 Wrz, 2012

Miłość kwitnie :jupi: JDM ASS FUCK :rotfl:
Bart - Sob 22 Wrz, 2012

pewnie jak to u hądziarzy - wymieniacie się skarpetkami :jupi:
Bonczek - Sob 22 Wrz, 2012

Jest tu jedno JDM dziewcze - ajjjj ale dobroć ;D
bizon - Sob 22 Wrz, 2012

Bonczek napisał/a:
Jest tu jedno JDM dziewcze - ajjjj ale dobroć ;D

chyba jest pite od rana ;D
szkoda, ze nie dobije :/

siema - Sob 22 Wrz, 2012

Byłem, widziałem. Dobry film. Szukający prawdziwej historii Paktofoniki mogą być zawiedzeni, gdyż całość jest jakby zarysem tego jak grupa powstała, tworzyła i z jakimi problemami się borykała. Mnie jednak taki scenariusz nie przeszkadzał- nie jestem zagorzałym fanem Paktofoniki i szczegóły historii sprawdzę zapewne dopiero teraz. Mimo, że punktem wyjściowym i tematem wokół którego wszystko się kręci jest zespół i muzyka, to także bardzo dobry dramat- dobra gra aktorów sprawia, że fabuła wciąga nawet nie hip-hopowców.

Prawdopodobnie jedna z lepszych polskich produkcji ostatnio. W mojej skali: 9/10, ani razu przez 110 minut nie spojrzałem na zegarek. Dla takich jak ja, którzy za młodu wielokrotnie wsłuchiwali się w Priorytety, Chwile ulotne czy też 'tytułowe' Jestem Bogiem- film obowiązkowy.

zefir - Nie 23 Wrz, 2012

powiem to samo :)
scenariusz nie na faktach
ale gra aktorów miszcz!!!!! a klimat filmu poprostu miażdzy :D

qbica - Nie 23 Wrz, 2012

byłem, polecam! :faja:
martin.h - Nie 23 Wrz, 2012

Smutna historia. Jak wiecie nie jestem fanem takiej muzyki, ale lubię dobre filmy, a ten z pewnością taki jest. Może i historia do końca nie jest taka jak w rzeczywistości, ale pokazuje nam zagubionego człowieka i myślę, że takie pewnie było główne zamierzenie scenarzysty.
film ogólnie podobał mi się i polecam go obejrzeć każdemu nie tylko fanom zespołu czy takiej muzyki :)

No i po raz pierwszy od dawien dawna siedziałem na pełnej sali o_O

Przem_106 - Nie 23 Wrz, 2012

Tez byłem i tez siedziałem w pełnej sali o_O
Dla mnie film trochę zbyt banalny i przewidywalny. Za bardzo jednowątkowy. Spodziewałem się czegos lepszego po tych wszystkich zapowiedziach.
Myslałem, ze ten "magik" to większy swir.
Zdziwiła mnie jedna rzecz. Oni ciągle nie mieli kasy.
Kaliber 44 był juz w tamtych czasach znanym zespołem i trochę kasy już powinni mieć, przynajmniej Magik powinien mieć na słuchawki.

Michał - Nie 23 Wrz, 2012

Cytat:
Zdziwiła mnie jedna rzecz. Oni ciągle nie mieli kasy.

to jest wlasnie nie prawda. Oni juz mieli kase bo wydali jakąś tam plyte i grali wcześniej koncerty.

zefir - Nie 23 Wrz, 2012

film wiele rzeczy upraszcza
np. nie wiedzial jak ogarnac studio, gdzie z Kalibrem nagrał chyba 6 płyt :)

pum - Nie 23 Wrz, 2012

filmu nie widziałem, wybieram się mimo, że totalnie nie mój świat.

Abradab dla tokfm tłumaczył, że to naciągane mocno, albo Magik był strasznie nieogarnięty. Wg niego ci co wydawali Kalibra z pocałowaniem ręki ogarnęliby wszystko dla Paktofoniki

kubas - Pon 24 Wrz, 2012

http://kultura.gazeta.pl/...le_rozmija.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group