To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Jesteś Bogiem

M - Pon 24 Wrz, 2012

Co się tak uczepili tego filmu, jakby zrobić w 100% zgodne z prawdą to może by było mega nudne. To jest film.
qbus - Pon 24 Wrz, 2012

Dokładnie, zresztą nikt kto przy nim pracował nie ukrywa tego że jest to mocno fabularyzowane.
Maciusiowy - Pon 24 Wrz, 2012

qbus napisał/a:
Dokładnie, zresztą nikt kto przy nim pracował nie ukrywa tego że jest to mocno fabularyzowane.


batman ponoć też nie do końca na faktach :>

pum - Pon 24 Wrz, 2012

powiedz to nastoletnim hiphopersom ;)
Michał - Pon 24 Wrz, 2012

pum napisał/a:
powiedz to nastoletnim hiphopersom ;)

tutaj powinno być wstawione PiTT'a w lenarach

was79 - Pon 24 Wrz, 2012

Jarałem się tymi spodniami, ale mama mi nie kupiła, bo powiedziała, że za drogie ;D
Koto - Pon 24 Wrz, 2012

"Paktofonika - Hip-hopowa podróż do przeszłości", reportaż z TVP Kultura, bez dodawanej fabuły.
Niemy - Wto 25 Wrz, 2012

Oglądałem wczoraj i jestem pod dużym wrażeniem, dawno nie widziałem tak dobrego polskiego filmu. Daje trochę do myślenia, szczególnie że akcja dzieje się tuż obok u nas na Ślunsku-znane okolice, kluby,dworce, blokowiska- eech przypomniały mi się studenckie czasy :)
Anonymous - Wto 25 Wrz, 2012

:rotfl:


GeKo - Wto 25 Wrz, 2012

Widziałem wczoraj. Specjalnie wybrałem wieczorny seans żeby uniknąć tłumów. Tłumów nie było za to grupka gównażerii komentująca na bieżąco i psująca klimat oglądania.
Gra aktorska całej trójki MISTRZ.
Natomiast sam film trochę przekolorowany z tą biedą, tu niby po 60zl że to w ch.uj. hajsu a chłopaki latają w gaciach i bluzach po 2 paki. Fabuły jako takiej się nie czepiam, bo wiadomo ze jakby miało być wiernie do bólu to byłoby przydługie i nudne.
Mnie się podobał.

Niemy - Wto 25 Wrz, 2012

GeKo napisał/a:
tu niby po 60zl że to w ch.uj. hajsu a chłopaki latają w gaciach i bluzach po 2 paki


to raczej chińskie podróbki, a poza tym jedna na 5 lat i noszona dzień w dzień ;)

GeKo - Wto 25 Wrz, 2012

Eee no ziom w tamtych latach nie było chińskich ciuchów 2 skateshopy na katowice jeden na Mariackiej drugi na 3go maja w bramie, potem dopiero otwarli kosmos na stawowej.
no name - Wto 25 Wrz, 2012

GeKo napisał/a:
drugi na 3go maja w bramie

Tam wchodziło się w bramę i był piętrowy pawilon,
dobrze kojarzę ?

was79 - Wto 25 Wrz, 2012

taa, a na dole był sex-szop :lol2:
no name - Wto 25 Wrz, 2012

Poważnie pytam xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group