To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] John Rambo

Vlodarsky - Nie 09 Wrz, 2012
Temat postu: [f] John Rambo
Nie wiem czy temat był, ale wspólnie z sąsiadem postanowiliśmy to zobaczyć i policzyć ilu ludzi niejaki John zabije w tym filmie. Niestety zgubiliśmy się w tym liczeniu już w 10 minucie filmu gdzie trup sypał się grubo po dżungli.
Film jest fenomenalny ! Ilość jak i jakość dialogów oszałamiająca ! Rola 61letniego wówczas Sylwka Oscarowa !!! Oby Pojawiła się jeszcze jedna część tego HITu !!!
Sylwek jest jedną z najzdolniejszych osób pracujących w zagramanicznych produkcjach...

A teraz trochę technicznych pierdół :
Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Tym razem wydarzenia będą miały miejsce w Birmie w stanie Karen, gdzie John Rambo będzie chronić chrześcijańskich misjonarzy przed sadystycznymi żołnierzami z Birmy. Rambo zgadza się przetransportować najemników swoją łodzią, sam też niespodziewania przyłącza się do nich, ratując uwięzionych misjonarzy.



Polecam ! skali kinomaniaka 12/10 !!!
(gdzieś na jakimś forum przeczytałem, że John za.j.e.bał 157 ludzi w tym filmie, ale osobiście uważam, że był ich więcej)

Bonczek - Nie 09 Wrz, 2012

Dobrą zabawą podczas tego filmu jest też liczenie wypowiedzianych słów :]
Vlodarsky - Nie 09 Wrz, 2012

Bonczek napisał/a:
Dobrą zabawą podczas tego filmu jest też liczenie wypowiedzianych słów :]
Vlodarsky napisał/a:
Ilość jak i jakość dialogów oszałamiająca !


Zgadza się !

WuRC - Pon 10 Wrz, 2012

Ostatnio w TV leciała pierwsza część Rambo, i przypomniały mi się stare, dobre czasy jak za gówniarza wałkowało się ten film w kółko (na wideo!) jak starszych w domu nie było ;D
M - Pon 10 Wrz, 2012

W pierwszej czesci chyba byl jeden zabity albo wcale
pP - Pon 10 Wrz, 2012

polecam!!!
liczyliśmy z markiem liczbę zabitych ale zawsze gubiliśmy się jak wybuchała ta bomba z 2 wojny światowej

kamil - Pon 10 Wrz, 2012

mi strasznie podobało się działko kal. 50. To są najpiękniejsze momenty w filmie. Aż się rozmarzyłem....
PGmaster - Pon 10 Wrz, 2012

Tez mnie wzruszyl ten moment...
Cartoon - Pon 10 Wrz, 2012


MoRToN - Pon 10 Wrz, 2012

http://www.youtube.com/watch?v=nU9JC7R9190
Walle - Wto 11 Wrz, 2012

wczora na polsacie byli "niezniszczalni" , też w stylu
pP - Śro 12 Wrz, 2012

hot shot to była bajka..john rambo był naprawde, tam latały flaki, głowy sie urywały, nogi latały przez kamerą
rasta - Śro 12 Wrz, 2012

M napisał/a:
W pierwszej czesci chyba byl jeden zabity albo wcale


Oj słabo pamiętasz ten film...:D

kamil - Śro 12 Wrz, 2012

cały czas chodzi za mną to działko z filmu Rambo. Pięknie rozbierał mięso z Birmańskich partyzantów.
no name - Śro 12 Wrz, 2012

Dzisiaj na Polsacie Rambo II :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group