To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [K] Łycha

Cartoon - Czw 18 Paź, 2012

martin.h napisał/a:
Dzisiaj zakupiłem w Lidlu polecaną przez zefir'a Margot 8-letnią :faja:

Póki co poszła szklanka, ale w smaku one wszystkie (whisky) są dla mnie takie same, bardzo smaczne ;D

Obrazek


No dorba, wyrwałem się z pracy na chwilę i zakupiłem - wieczorem testy :D

Anonymous - Czw 18 Paź, 2012

po co czekać do wieczora? :>
Cartoon - Czw 18 Paź, 2012

Bo muszę jakoś wrócić z Żoliborza na Bemowo ;) a autobusami połączenie jest słabe :P
zefir - Sob 20 Paź, 2012



nie wiedziałem gdzie wrzucić :D

martin.h - Sob 20 Paź, 2012

Łycha łychą, ale czarny Smirnoff wchodzi nieziemsko xD
ŁukaszS3 - Nie 21 Paź, 2012

Dla mnie łycha z colą smakuje jak zmielona tektura z colą...
Anonymous - Nie 21 Paź, 2012

testowałem wczoraj Western Golda , Margot 8 i 3 letnia. Piłem ze spritem + dolewałem energetyka o smaku moijto . I to był błąd :wall:
Kamill - Nie 21 Paź, 2012

Czesio napisał/a:
testowałem wczoraj Western Golda , Margot 8 i 3 letnia. Piłem ze spritem + dolewałem energetyka o smaku moijto . I to był błąd :wall:

Faak, Czechu było komuś zaproponować zamianę sprite na cole z twoją dopłatą.

MoRToN - Wto 23 Paź, 2012

pcs napisał/a:
opijacie sie Panowie sikaczami, ktore do niedawna sam pilem :)

odkąd się wyprowadziłem do lasu mam po drodze salon poniższej sieci:

http://www.wina-mp.pl/kontakt.php

po pierwszym miesiącu bylem z Panami po imieniu i dostałem kartę klubowa, prawie zawsze maja okresowe promocje na karte, 2 albo nawet 3 flaszki w cenie jednej. Dobra whiskey czy brandy wychodzi wtedy zwykle 35zl za 0.7, dobry dobry koniak czy 12 letni single malt 70zl za flache 0.7. I to nie sa te supermarketowe. Fakt ze tam sporo hajsu teraz zostawiam bo kupuje tam cygaretki (ale kupuje po 19zl paka a w jakimkolwiek innym miejscu kosztują 26zl wzwyż).

18tego robią duza degustacje w Fortecy, wiec Panowie do salonów po zaproszenia i się spotkamy na miejscu!


Kurna czesto przelatuje kolo tego sklpu w markach ale nigdy nie wdepłem. Chyba muszę zachaczyć. Długo sie trzeba uśmiechać na taka karte klubową ? Jakie tytuły polecasz ?

PiTT - Wto 23 Paź, 2012

taki szajs ostatnio męczyłem... chyba jeszcze nie jestem koneserem bo zbytnio mi nie smakowało... jednak Jacek to jest to :D


kamil - Śro 24 Paź, 2012

bo to single malt a zwykły Jack to blended - tak mi się wydaje
zefir - Śro 24 Paź, 2012

przede wszystkim JD to burbon na kukurydzy i jest słodkawy ;)
Pirania - Czw 25 Paź, 2012

Pitt, do Łychy bez rozcieńczania oranżadą trzeba dorosnąć ;-) Nie ma w ogóle co porównywać Single Malt, czyli Łyskacz z jednego rodzaju słodu, z amerykańskim burbonem z kukuryczy :-] Whiskey typu blended (zlewane klika gatunków) to rzeczywiście często niezłe sikacze, wiec go można profanować colą i cytryną, żeby się nią narąbać ;-)

Dobrego Łyskacza jeśli musisz czymś rozcieńczać to pijesz z odrobiną dobrej zimnej wody i finito. Żadnych kostek lodu z wody kranowej wyciągniętej ze śmierdzącej chemikaliami folii do robienia lodu :-)

A co do knajp i tego jak lubią podawać whiskacza... Prawdziwe Whiskey on rocks wzięło się z tego, że Szkoci by schłodzić alko, brali kamienie z rzeki, a nie dodawali do połowy szklanki kostek lodu z lodówki. Dziś, takie "małe rocks" w kształcie ice cubes można kupić w sklepach.

anjas - Czw 25 Paź, 2012

Pirania napisał/a:
Dziś, takie "małe rocks" w kształcie ice cubes można kupić w sklepach


W szopach.
"W sklepach" brzmi zbyt po polsku ;D

karoluPL - Czw 25 Paź, 2012

nie wiem czy ktoś pisał wcześniej czy nie, ale jak donosi 'taniechlanie' do kupienia
grant's litrowy za niespełna 60 złociszy w tesko. Jak na mój gust- do drinków jak znalazł :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group