To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Sebastian Loeb "co dalej ? "

roj - Pon 08 Paź, 2012

pit napisał/a:
Stf napisał/a:
bez sensu jest to piertolenie o starości - w sensie faktycznie panującej opini o wyborze. zarówno w rajdach jak i wyścigach jeżdżą leciwi kolesie którzy udowodnili że lajtowo można siekać młodych. nie rozumiem strategii na 15lat do przodu skoro i tak po 2-3 sezonach robi się młynek i każdy zmienia team.


Którzy ?

Stf miał chyba na myśli nie wielkie powroty po jakimś czasie tylko po prostu "starszych" kierowców.
przykład to choćby sezon Barrichello, jak miał dobrą furę to prawie do końca walczył o mistrza. Gdyby nie sponsoring teamów przez kierowców w F1 to Rubens pewnie by jeździł do tej pory.

Marek23 - Pon 08 Paź, 2012

Yvan Muller czy jak mu tam łoi w WTCC. Stary jak jest dobrze zakonserwowany może walczyć. Jedynie potem pozostaje kwestia ile ryzyka jest w stanie podjać. Ale jaja z wiekiem nie muszą się robić mniejsze...
was79 - Wto 09 Paź, 2012

Bart napisał/a:
Doszły mnie słuchy (ale póki co są to informacje bardzo nieoficjalne), że Loeb stara się o licencję taksówkarską w Piekarach Śląskich, ma jeździć Xantią 1.8 (lpg).


:hhe:

pit - Wto 09 Paź, 2012

roj, zgadzam się :)
Marek23, też się zgadzam :)

Koto - Wto 09 Paź, 2012

Porównanie 2 Sebów w tym roku.

siema - Wto 09 Paź, 2012

Koto napisał/a:
Porównanie 2 Sebów w tym roku.


Kurcze, właśnie postanowiłem- jadę na rajd Finlandii w 2014 roku :] (w przyszłym nie mogę, będę zajęty ;) )

pit - Wto 09 Paź, 2012

o_O
Vlodarsky - Wto 09 Paź, 2012

Strach stać w takim lesie :faja:
qbica - Wto 09 Paź, 2012

gruuubo xD
Marek23 - Wto 09 Paź, 2012

Koto napisał/a:
Porównanie 2 Sebów w tym roku.

Jak dla mnie Loeb szybciej :]

Koto - Wto 09 Paź, 2012

Ogier grubo się wpakował w pierwszym ujęciu, ale później musiał grubo odjąc za to Loeb parę razy tylko musnął hamulec i zaraz się rozpędzał znów, jakby po tej partii była długa prosta to na końcu sporo by zyskał. Dobrze kombinuję?
Marek23 - Wto 09 Paź, 2012

Tak to widzę dokładnie, będąc za długo w powietrzu już tracił. Ja to widzę tak,że Loeb go zleje i tyle. Pamietajmy,ze szybkość Ogiera w dużej mierze brała sie z kombinowania z miejscami startowymi...
Jaco - Wto 09 Paź, 2012

Marek23 napisał/a:
Ja to widzę tak,że Loeb go zleje i tyle.


Też mam taką nadzieje, to by była taka wisienka na torcie na koniec kariery rajdowej Loeba.

Marek23 napisał/a:
Pamietajmy,ze szybkość Ogiera w dużej mierze brała sie z kombinowania z miejscami startowymi...



Z tym się nie zgodzę, a nawet powiem, że to kompletna głupota, Ogier jest mega szybki co pokazał w Citroenie i pokazuje w tym sezonie na każdym rajdzie w Skodzie, miejsca startowe raczej nie wpływają na to, że gość zapierdala i to grubo

Przem_106 - Wto 09 Paź, 2012

A ja widzę za to bardzo duzą roznicę w obu autach. Citroen prowadzi się (zapewne w duzej mierze dzięki kierowcy) zdecydowanie lepiej
Marek23 - Wto 09 Paź, 2012

Jaco napisał/a:
Z tym się nie zgodzę, a nawet powiem, że to kompletna głupota, Ogier jest mega szybki co pokazał w Citroenie i pokazuje w tym sezonie na każdym rajdzie w Skodzie, miejsca startowe raczej nie wpływają na to, że gość szybko leci i to grubo

Na szutrowych rajdach w ostatnim roku w citroenie ca ly czas kombinował jakby tu nie jechać pierwszy,nie odkurzać,itd Zwalniał,non stop kombinował. I to była pierwsza awantura w Citroenie.

Raczej w s2000 jakiejs super przewagi, jest szybki,ale "Loebem" tam nie jest...
Polo gorzej klei zawias.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group