To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Sebastian Loeb "co dalej ? "

pit - Nie 11 Lis, 2012

Wyglada jak pod dtm :>
Vlodarsky - Sob 16 Lis, 2013

Podbijam temat bo mnie tak naszło. Seb polatał sobie w rallycrossie, trochę mclarenem, trochę porsche, było pikes peak i niedługo będzie WTCC. W książce pisał, że jego następcą będzie Ogier, ktoś w polskim wydaniu na siłę wciskał Kubicę, ale czy uważacie, że któryś z tych kierowców jest w stanie powtórzyć choć pół jego sukcesu ?
Bart - Sob 16 Lis, 2013

Tylko Marcin Chochałs.
GeKo - Sob 16 Lis, 2013

Tomi Makinen
Juha Kankunen,

A tak bardziej serio to obecnie Ogier, jeśli Volksvagen utrzyma formę przez najbliższe 3 lata. Potem się pewnie zwiną wrzucając pod prasę i do pieca wszystko co zostało.

Vlodarsky - Sob 16 Lis, 2013

Ciekawy byłem czy ktoś widzi na tym miejscu RK - chociaż za rok czy dwa.
Stf - Sob 16 Lis, 2013

RK jest na razie nieco marionetką testową. Bo niestety nie miał szansy zostać zratingowany na 100%. Wjeb..i mu jakiegoś pilota co wpierd..a makaron i mentalnością nie nadąża za Robertem i widać efekt. Z Baranem już się zżyli. Oficjalnie do prasy poszło że to Baran chce się ustatkować ale ja w to nie wierzę.
Bad-i - Sob 16 Lis, 2013

Przemek, fajny komentarz jest na autoklubie. Niech On zacznie opisywać zakrety na limicie
bizon - Sob 16 Lis, 2013

Również uważam, że Ogier ma szansę powtórzyć część sukcesów, choć będzie to zależało od kilku czynników.
Co do RK, to uważam, że ma potencjał na takie osiągnięcia. Po tym co przeszedł, to co robi i na jakim poziomie, to czapka z głowy. Jeśli tylko będzie miał szansę, okrzepnie, będzie miał dobrego pilota i nauczy się tego, o czym między innymi pisze Loeb w biografii, to myślę, że może spokojnie powalczyć o mistrzostwo świata.

106 - Sob 16 Lis, 2013

dzieki RK ludzie dowiedzieli sie ze w rajdowce jest ktos taki jak pilot...

... bo i PZM kiedys kazal zdzierac z rajdowek nazwiska pilotow ;D

Vlodarsky - Sob 16 Lis, 2013

Jak Ogier zostanie mistrzem świata to jeszcze jest kwestia, czy chce być mistrzem już zawsze, czy raz mu starczy.
GeKo - Sob 16 Lis, 2013

O Kubicy będzie można coś więcej powiedzieć jak pojedzie rajdy które już jechał.
Nocne OSy nie były miarodajne. Regularnie wygrywał tylko z Prokopem ale to było do przewidzenia bo w WRC2 niewiele z nim przegrywał. Cały czub był przed nim.

Nie tylko Kubicy się pilot dupnął ;)


pP - Pon 25 Lis, 2013

jestem po namowach Marka W. w trakcie czytania biografi loeba i w necie trafiłem na coś takiego:
akcja od 2.36

Bonczek - Pon 25 Lis, 2013

Fak, przeczytałem pisania i myślę co ten Vlodarsky Ci zrobił :lol2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group