To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - GoPro Hero3

leszq - Śro 06 Sie, 2014

kornat, masz wersję silver czy black? Nie mogę znaleźć nigdzie jednoznacznej opinii co jest lepsze, może miałeś okazję je jakoś porównywać przed zakupem :) ?
karoluPL - Śro 06 Sie, 2014

mam nadzieje, ze powie, ze hero 3+ black lepsze o wiele, bo szczerze mowiąc nie miałem czasu nawet wybierać i porównywać zbytnio i w ciemno zamówiłem najdroższą :rotfl:

po urlopie jak wróce to dokupie najwyzej ekranik + baterie dodatkową tak jak radzi i będzie spokój.


No i trzeba by clio naprawić, zeby było na czym testować :]

kornat - Czw 07 Sie, 2014

leszq, mam black 3+, nie miałem okazji porównywać do silver. Wcześniej miałem black 3, jest różnica na plus w jakości obrazu zwłaszcza w nocy.

karoluPL, po co ci ekranik? Sciągnij sobie aplikacje gopro na telefon i połącz się przez wifi, daje podgląd na żywo, co prawda z delikatnym opóźnieniem, ale do ustawienia kamerki wystarczy

karoluPL - Czw 07 Sie, 2014

po co ekranik ? bo nie zawsze bedzie mi sie chciało wyciągać telefon zeby ustawić go pro, skoro moge miec podgląd live + przeglądanie zasobów i funkcji gopro. A i tak znajomy pewnie przywlecze ze stanów za grosze + używałem długo hero 2 z ekranem i sie przyzwyczaiłem:)

kupiłem dzis tą kartę 32gb, chciałem extreme 45mb/s, a trafiła sie extreme plus 80mb/s, także będzie działać jak czeba ;D

kornat - Czw 07 Sie, 2014

właśnie sprawdziłem, że 15minutowy filmik zajmuje 3,12 GB, można przyjąć, że 1GB= 5min nagrania
karoluPL - Sob 16 Sie, 2014

Tak po tygodniu użytkowania na spokojnie na urlopie, dochodzę do wniosku, ze go pro jest miszcz. Nagrywam co prawda w 720p wide, 60fps ale filmy koks. Pózniej się pobawie w 120fps i zobaczę przy składaniu co można z tego wyrzeźbić. Inna sprawa są zdjęcia. Pod woda robią robotę! Do widoczków czasem tez się nadadza, chociaż wszystkie przy 12mpx wide wychodzą jak z rybiego oka.
Sterowanie wifi+ pilot, mistrz. Póki co jestem zadowolony z zakupu, ogromny skok jeżeli chodzi w porównaniu do hero 2, którego wcześniej używałem.
Wrócę i naprawie Clio, to nagram cos z toru i wtedy porównam jak sprawuje się stricte do auta i onboardow, ale póki co polecam :jupi:

Siadly - Sob 16 Sie, 2014

karoluPL napisał/a:

cos z toru


A pamiętasz jeszcze jak tam dojechać? ;D

karoluPL - Sob 16 Sie, 2014

Siadly, to ze nie jeżdzę na superoesy nie oznacza, ze nie jestem na nim częściej niż Ty, zwlaszcza, ze mam do niego niedaleko ;D ;D

A tak na serio, wole pojechać na trening co druga albo trzecia niedziele evo albo Clio, niż tluc się o 7mej rano na pół soboty co miesiac żeby przejechać 4 kolka za 100zl :]

Siadly - Sob 16 Sie, 2014

https://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg :rotfl:

Tez jezdze tylko na treningi, a nie superoesy. Tylko te z AK Busko. Wyjątkiem będzie najblizszy SO, gdzie pojawię się w mocnym RWD.

Kamill - Sob 16 Sie, 2014

Co to za treningi jak się na nie załapać ?
Siadly - Sob 16 Sie, 2014

Trening AK Busko - zapisujesz się do AK Kieleckiego, opłacasz składkę (chyba 70zł?). W pierwszy poniedziałek miesiąca (zazwyczaj, ale zawsze to poniedziałki są) jest trening całodniowy za 30zł.
krzysiek_ - Sob 16 Sie, 2014

Siadly, :wstyd:
Siadly - Sob 16 Sie, 2014

Że hę? o_O
MoRToN - Pon 29 Wrz, 2014

http://philipbloom.net/2014/09/29/gopro4/

Karolu daj no jakieś foto ze nurków/snurków plissss.

Masz może jakieś filmy też ?

Chce w tym miechu jeszcze gdzieś skoczyć popływać i możne coś jeszcze ogarnę ale nie mam rzetelnej opinii i nie podkręcanego filmu z GP3.

Miałem GP1 i pod wodą żenada dlatego trochę się boje kupować w ciemno ale podobno jest niebo lepiej w trójce.

Janusz - Pon 29 Wrz, 2014

wstrzymaj sie jeszcze z zakupem bo zaraz ma 4 wyjść :)

edit: widzę że wkleiłeś link :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group