To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - GoPro Hero3

karoluPL - Pon 29 Wrz, 2014

Hero 3+ dla mnie - mistrz, bardzo mi podpasowało, jedyne czego żałuje- to ze kupiłem je 2 dni przed wyjazdem na wakacje, przez co nie miałem żadnych dodatkowych akcesoriów( jak np bojka do nurkowania, zeby gopro nie zatonęło, więcej sie stresowałem w wodzie niż nim nacieszyłem bez tego) więc nie nagrałem za dużo, zdjęć z wody tez nie mam jakos bardzo wiele- ale tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony.

Surowe flmy moze nie są takie idealne jak w internetach, ale wystarczy ująć w nich troche zieleni i robią się ładniusie. To samo ze zdjęciami- na prawdę ostre i ładne, kolory kwestia obróbki( bądź i nie, jak kto lubi).

Jeszcze musze teraz dokupić przyssawkę oryginalną i zapiąć do furmanki, to nakręcę moze coś wreszcie na torze ;)


jakieś pierwsze lepsze zdjecia co mam na telefonie







MoRToN, jak coś chcesz więcej wiedzieć, śmiało pisz na PW :)

MoRToN - Wto 30 Wrz, 2014

Janusz napisał/a:
wstrzymaj sie jeszcze z zakupem bo zaraz ma 4 wyjść :)

edit: widzę że wkleiłeś link :)


tya tylko pewnie bedzie kosztowąło 4k

kornat - Wto 30 Wrz, 2014

karoluPL napisał/a:
nie miałem żadnych dodatkowych akcesoriów( jak np bojka do nurkowania, zeby gopro nie zatonęło, więcej sie stresowałem w wodzie niż nim nacieszyłem bez tego)


Ja właśnie swoją pierwszą hero3 utopiłem, fala sciągnęła mi ją z głowy wrac z opaską. Jak ktoś ją znajdzie i wrzuci filmy do neta to będzie hit youtuba :rotfl:

BTW Hero 4 nie będzie w cale taka droga, wersja black ma kosztować 2049 a silver z wyświetlaczem 1599.

qbus - Wto 30 Wrz, 2014

A to hero low budget będzie cos warte? Bo 500 zl to swietna cena.
Mrozu - Wto 30 Wrz, 2014

Hero 4 już w sprzedaży

http://sklep.youcanwake.c...ero4-black.html

MoRToN - Wto 30 Wrz, 2014

To chyba dzwonie do providenta. Można się spodziewa początkowych fuckupów w takim sprzęcie ? Chyba blisko jej do 3ki to raczej dopracowany temat ?
karoluPL - Wto 30 Wrz, 2014

Z reguły( a przynajmniej tak jak było do tej pory) to nie tak jak ejpyl, ze pierwsze wypusty były ch#jowe, wiec raczej nie ma sie co obawiać. Gwarancja zawsze jakaś jest ;)

Bierz śmiało, to sie pochwalisz czy warto :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group