To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Volkswagen Golf Cup 2013

Stf - Sob 20 Paź, 2012
Temat postu: Volkswagen Golf Cup 2013
Czy ktoś badał temat?

http://www.vwracing.pl/vo...seria-wyscigow/

Ograniczenia wieku? Powierzchnia reklamowa ? Dodatkowe koszty ?

Bart - Sob 20 Paź, 2012

Cytat:
Koszt udziału zawodnika w całym sezonie wynosi 39 000 euro netto.


grubo

GeKo - Sob 20 Paź, 2012

Na pewno powierzchnia reklamowa jak w każdym pucharze.
Sam puchar stosunkowo tani jak na rok ścigania.
No i nagroda taka że ten kto bedzie pierwszy zwróci się mu udział w pucharze, do tej pory niespotykane w żadnej innej imprezie motorsportowej.

Maciusiowy - Sob 20 Paź, 2012

czy można wystartować dieslem 1.6? zgłosiłbym się w sumie :]

najważniejsze:
Cytat:
Puchar będzie posiadał profesjonalną oprawę medialną:

facebook- FanPage

speed555 - Sob 20 Paź, 2012

Tak sie składa że będe pracował przy tym pucharze, wiec jak macie jakies pytania to mozecie uderzac do mnie:)

Wg. mnie oferta jest atrakcyjna (jesli ktos nie bedzie dzwonil:), puchar bedzie bardzo medialny itp.
To ma być takie uboższe Scirocco Cup, dlatego nie wolno nam reklamować pucharu na zachodzie europy żeby nie sciagnac zawodników którzy chcą startować w scirocco r cup, bo tam wpisowe jest 100 k euro i puchar golfa robiłby niemcom konkurencje:)

Narazie rozpoczeła sie budowa Golfów. To zdjecie z przed miesiąca zrobione w Tarnowie pod Gładysz Racing Team. Golfy 6 35th edition.
Jakby ktoś chciał środek (fotele, kanapa, boczki itp) z takiego seryjnego Golfa oraz hamulce i koła to pisać bo postaram się załatwić dobra cene dla forumowiczów. Kiera i deska pozostaje seryjna w wyscigówce wiec tego nie bedzie na sprzedaż.


siema - Sob 20 Paź, 2012

W którymś z ostatnich WRC był ten cykl opisywany. Niestety Stf, było ograniczenie wiekowe ;)
speed555 - Sob 20 Paź, 2012

Ograniczenie wiekowe możliwe że bedzie zlikwidowane. zobaczymy ile osob sie zglosi.
Stf - Sob 20 Paź, 2012

Poprosilem o regulamin. ale jesli max wiek wchodzi w gre to pewnie pozamiatane :( Speed - jakie koszty dzwonkow/ubezpieczenie. moglbys przeslac regulamin ?
speed555 - Sob 20 Paź, 2012

Tutaj na kompie nie mam regulaminu, dopiero w poniedzialek dam rade Ci podesłać.
Ubezpieczenia z tego co wiem nie ma, i bedzie tak jak w scirocco r cup ze za wszysto dostajesz fakture po wyscigu jak cos uszkodzisz. W scirocco r cup to idą niemcy po bandzie Adam Gładysz chociaż czysto jedzie to przysyłają fv za niby pokrzywione felgi i płacic trzeba za nowe felgi:) Tu podobno aż tak nie bedzie, ale wiadomo jak gdzies przywalisz to trzeba płacic.

btw. za pól godziny startuje ostatni wyscig scirocco r cup w tym sezonie. tutaj mozna ogladac live jak kogos to interesuje:)

http://www.volkswagen-mot...stream.php?lg=e

Marek23 - Sob 20 Paź, 2012

Ma byc do 25 lat, przynajmniej miesiac temu jak patrzylem to tak bylo...
CHRZANEK - Sob 20 Paź, 2012

speed555 napisał/a:
Kiera i deska pozostaje seryjna w wyscigówce


???

Nawet w pikaczento fajera jest sportowa :)

Stf napisał/a:
jesli max wiek wchodzi w gre to pewnie pozamiatane :(
Marek23 napisał/a:
Ma byc do 25 lat, przynajmniej miesiac temu jak patrzylem to tak bylo...


Jak bedzie mało chetnych to wezma nawet emeryta byle zapłacił :)

Rasputin - Sob 20 Paź, 2012

CHRZANEK napisał/a:
wezma nawet emeryta byle zapłacił :)

Ciekawe czy Emeryt juz o tym wie :] ?

rasta - Sob 20 Paź, 2012

speed555 napisał/a:
Tutaj na kompie nie mam regulaminu, dopiero w poniedzialek dam rade Ci podesłać.
Ubezpieczenia z tego co wiem nie ma, i bedzie tak jak w scirocco r cup ze za wszysto dostajesz fakture po wyscigu jak cos uszkodzisz. W scirocco r cup to idą niemcy po bandzie Adam Gładysz chociaż czysto jedzie to przysyłają fv za niby pokrzywione felgi i płacic trzeba za nowe felgi:) Tu podobno aż tak nie bedzie, ale wiadomo jak gdzies przywalisz to trzeba płacic.

btw. za pól godziny startuje ostatni wyscig scirocco r cup w tym sezonie. tutaj mozna ogladac live jak kogos to interesuje:)

http://www.volkswagen-mot...stream.php?lg=e


Z takim podejściem to drugie tyle hajsu potrzeba na serwis :/

Jaco - Nie 21 Paź, 2012

speed555 napisał/a:
Tak sie składa że będe pracował przy tym pucharze, wiec jak macie jakies pytania to mozecie uderzac do mnie:)



tak z ciekawości to ile osób będzie pracowało przy obsłudze pucharu ? Jak to wygląda od środka, mechanicy są przypisani do samochodu, zawodnika, zmieniają się itp itp ?

rasta napisał/a:



Można by napisać " życie" , ale jak napisze "Motorsport" to wyjdzie na to samo

rasta - Nie 21 Paź, 2012

W tym wypadku, trzeba mieć bardzo bogatego tatę :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group