To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Tablety

Greg - Pon 29 Paź, 2012

Mam iPada 2 i szczerze mówiąc korzystałem z 3G kilka razy. Głównie w podroży (pociąg itp.) albo na jakichś zadupiach, ale to i tak net działa jak chce... Ogólnie lata na Wifi i nie ma dużego problemu, poza tym teraz są hotspoty w komórkach więc zawsze można sobie udostępnić w awaryjnej sytuacji.
zefir - Pon 29 Paź, 2012

ja P.I.E.R.D.O.L.E
:faja: :faja: :faja:
ciesze sie ze niektorzy wiedza lepiej czego potrzebuje, ja juz WIEM czego potrzebuje tylko szukam do tego sensownego urzadzenia.

pP czy gdzies napisalem ze kupuje po to tablet ze bedzie dluzej trzymała bateria o_O o_O o_O

net zawsze moge hotspotowac z komorki, wiec chyba problem 3g juz nie istnieje? zreszta ma byc prezentacja modelu 3g na dniach nexusa.

co do HDMI nie raz musze podpiac sie pod projektor i co pokazac klientowi jakas analize czy biznesplan,

tablet i wiekszosc funkcji bede potrzebowal max pare h dziennie, komorke potrzebuje na minimum 16h dziennie.
wiem ze moj telefon bez non stop uzytkowania w sieci, typu synchronizacja komunikatory, gmail etc pracuje sobie lajtowo dwa dni.

wiem ze mozna kupic sobie komorke obecnie 5 cali, ale zdecydowania juz ta co mam 3,2 cala dla mnie to juz jest max.

podsumowujac ta dyskusje, czy ktos uzytkuje nexusa na codzien?

Pirania macie tego galaxy tab 2? 10 cali czy 7?

pP - Pon 29 Paź, 2012

zefir napisał/a:
pP czy gdzies napisalem ze kupuje po to tablet ze bedzie dluzej trzymała bateria o_O o_O o_O

przynajmniej tak odczytałem :)
zefir napisał/a:
Chce kupić Asusa (google) Nexus...

...potrzebuje go głównie do przegladania dokumentów worda, excela , mejli, pdf, ebook i organizer/notatki...

...bo zdecydowanie mam juz dosc smartfona ktorego bateria mi pada co drugi dzien :/

no offence :) chciałem tylko Ci napisać, że z tabletem to samo Cie będzie wkurzało :(

PiTT - Pon 29 Paź, 2012

Greg napisał/a:
Mam iPada 2 i szczerze mówiąc korzystałem z 3G kilka razy. Głównie w podroży (pociąg itp.) albo na jakichś zadupiach, ale to i tak net działa jak chce... Ogólnie lata na Wifi i nie ma dużego problemu, poza tym teraz są hotspoty w komórkach więc zawsze można sobie udostępnić w awaryjnej sytuacji.

ja myślałem czy sobie nie zamienić iPada 1 na nowego (iPad 3)... tylko podobno pojawił się iPad 4, którego jakoś nigdzie nie widzę
jest za to iPad mini, który może być całkiem fajną opcją jak ktoś nie potrzebuje 10" ekranu

Greg - Pon 29 Paź, 2012

No już jest iPad 4 który jest minimalnie ulepszona 3-ką. :)

Jak coś to moja 2'ka będzie najpewniej na sprzedaż. :) 16GB z 3G + oryginalny Smart Cover + oryginalny Dock.

zefir - Pon 29 Paź, 2012

pP napisał/a:
zefir napisał/a:
pP czy gdzies napisalem ze kupuje po to tablet ze bedzie dluzej trzymała bateria o_O o_O o_O

przynajmniej tak odczytałem :)
zefir napisał/a:
Chce kupić Asusa (google) Nexus...

...potrzebuje go głównie do przegladania dokumentów worda, excela , mejli, pdf, ebook i organizer/notatki...

...bo zdecydowanie mam juz dosc smartfona ktorego bateria mi pada co drugi dzien :/

no offence :) chciałem tylko Ci napisać, że z tabletem to samo Cie będzie wkurzało :(


spoko ziom
tablet bede potrzebowal moze nawet co drugi dzien i zawsze prawie stacjonarnie , nie to zebym jezdzil PKP czy komunikacja i z niego korzystal, a branie laptopa wszedzie mnie momentami po 10h noszenia go poprostu wkurza :)

Pirania - Pon 29 Paź, 2012

Zef, mamy Galaxy Note 10.1 http://www.samsung.com/pl.../GT-N8000EAAXEO

i Galaxy Tab 2 10.1 http://www.samsung.com/pl.../GT-P5110TSAXEO

różnica jest odrobinę w prędkości przez procki, ale dostrzeżesz ją dopiero jak położysz jeden obok drugiego ;-) no i fotki ten pierwszy robi kapkę lepsze w zmroku.

Ja jako fanatyczny wyznawca koreańskiej marki polecam oba ;-)

106 - Pon 29 Paź, 2012

pirania pracujesz w samsungu? :D
zefir - Pon 29 Paź, 2012

Pirania napisał/a:
Zef, mamy Galaxy Note 10.1 http://www.samsung.com/pl.../GT-N8000EAAXEO

i Galaxy Tab 2 10.1 http://www.samsung.com/pl.../GT-P5110TSAXEO

różnica jest odrobinę w prędkości przez procki, ale dostrzeżesz ją dopiero jak położysz jeden obok drugiego ;-) no i fotki ten pierwszy robi kapkę lepsze w zmroku.

Ja jako fanatyczny wyznawca koreańskiej marki polecam oba ;-)


note jest miszcz ale cena 2000zl to juz wolalbym 10x bardziej asusa transformera ze stacja dokujaca z klawiatura :)

Pirania - Pon 29 Paź, 2012

Note to na razie rzeczywiście cenowo głownie markieting, spokojnie inne daja radę. najlepsze jest to, że mając świadomość ile takie rzeczy kosztują w produkcji człowiekowi się śmiać chce...

Nie, tam nie pracuję.. niestety, nie no stety, bo to klasyczne nudne korpo ;D

pit - Pon 29 Paź, 2012

Mam asusa transformera, jest spoko. Odstawilem laptopa i korzystam z tego tylko, klawiatura robi robote a hdmi , sloty kart, usb jest czad. Ma wady takie jak zwiechy w fabrycznej przegladarce, czy np facebook strasznie dziala , lacznie z tym ze wciska sie cos obok niz chcemy :-D
Polecam, sila androida i aplikacji jest czad za polowe mniej kasy niz ipad i za 5 razy wiecej mozliwosci.

Pirania - Pon 29 Paź, 2012

Tacebook na adka dziala poprawnie wyłącznie w aplikacji napisanej pod komórki.
MoRToN - Pon 29 Paź, 2012

http://www.youtube.com/watch?v=Nw3GLTfazqQ
PiTT - Pon 29 Paź, 2012

no nie wiem czy jest sens rozpoczynać kolejną dyskusję ios vs andek... ;)
dla mnie w tablecie na pierwszym miejscu jest funkcjonalność, niezawodność, idealna jakość obrazu
skoro ktoś lubi androida to pewnie kupi coś z androidem i będzie zachwycony... ale jak ktoś lubi appla i doceni synchronizację pomiędzy wszystkimi urządzeniami to będzie jeszcze bardziej zachwycony :)
czy ktoś odpowie w temacie ipada 4? na stronie nic o nim nie piszą, jest tylko "nowy" ale to jest ipad 3
Greg, Ty chyba się bawiłeś ipadem mini, jakie wrażenia?

Miniac - Wto 30 Paź, 2012

Pirania napisał/a:

Ja jako fanatyczny wyznawca koreańskiej marki polecam oba ;-)


Ja mam Galaxy 8.9 - rozmiar i poręczność KOX - idealny sprzęt zamiast gazety do WC lub obejrzenia bajki na YT z dzieckiem.. do niczego więcej go nie widzę. Jak czytam (Zefir), że masz oczekiwania robić na tym prezentacje dla klientów, czy też używać biznesowo to trochę " :lol2: " - wyjdziesz na gadżeciarza :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group