To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Tablety

Bonczek - Wto 27 Sty, 2015

rasta, sprzedajesz popsute czy wywalasz do kosza? ;D
rasta - Śro 28 Sty, 2015

Sam dobrze wiesz jak szybko się ze starzało twoje galaxy I, to raczej tyczy się całego rynku, smartfonów/tabletów, który przez ostatnie 2-3 lata rozwijał się w takim tępe ze wszystkie firmy wypuszczały nowe flagowce z częstotliwością raz na pół roku. Po Moto G sam wiesz, że obecnie osiągnięto już taki poziom, że sprzęt ze średniej półki oferuje wszystko co potrzeba i działa z przyzwoitą prędkością i szybkie zmiany już nie są potrzebne.
rasta - Śro 28 Sty, 2015

Bonczek, pisząc 4 tablety miałem ba myśli 2ldwa moje i dwa Pati. Czyli raz zmieniałem generację. Starych nie musiałem wyrzucać, kupili chłopaki z HH :rotfl:
anjas - Śro 28 Sty, 2015

rasta napisał/a:
Starych nie musiałem wyrzucać


I to się ceni. Trzeba szanować rodziców.

Ryba - Śro 28 Sty, 2015

Nie używałem żadnych tabletów ale dostałem ipada mini lte 330ppi i na pewno jest najlepszy
rasta - Śro 28 Sty, 2015

Ja się mega do korzystania z tabletu przyzwyczaiłem, lapka odpalam raz na tydzień. Do forum, czytania w necie, youtube.com czy Facebook to genialna sprawa. Szczególnie w kiblu i wyrze :rotfl: Nie grzeje się, bateria starcza na min. 3-4 dni intensywnego użytkowania itd.
Bonczek - Śro 28 Sty, 2015

To sie zgadza, tablet rozleniwia :faja:
MoRToN - Pon 30 Mar, 2015

Dobra.

chcem kupic tableta (chyba) i zastanawiam sie nad ajpadem bo sa w cenie galaxy tabów ale jako ze nie mialem nigdy neiczego z japka jest pytanie:

- czy one posiadają modemy 3g /4g
- czy instlaowane aplikacje sa absoutnie wszytkie pąłtne - a jesli tak to jakei to pieniondze ?

http://allegro.pl/apple-i...5191573823.html

16 gb to chyba mało nawet jak na tablet ?

MoRToN - Pon 30 Mar, 2015

Co to złązce lighting ?
Bonczek - Pon 30 Mar, 2015

Takie coś ala miniusb ale jest tyllko w apple i jego produktach. Z technicznego punktu widzenia lightning jest podobno mocarny w chuj.

Jest w ch*j darmowych aplikacji, które spokojnie dają radę. Ja np. jeszcze nigdy nic nie kupiłem z appstore`a.

Chloru - Pon 30 Mar, 2015

Bonczek napisał/a:

Jest w ch*j darmowych aplikacji, które spokojnie dają radę. Ja np. jeszcze nigdy nic nie kupiłem z appstore`a.


Zrób jak Kuźniar - kup i oddaj :rotfl:

Michał - Pon 30 Mar, 2015

mort - jak masz telefon na robociku , to kup sobie tablet na robociku. Nie dlatego że jest lepszy bądź gorszy, ale masz wszystko razem połączone, w chmurze, klałdzie, itd itp
jest po prostu wygodnie.

MoRToN - Pon 30 Mar, 2015

No wiem jest to ta przewaga ale kusi mnei japko. A telefonu z japka mial peweni nigdy nie bede (dual sim required)

A jak robocik to samsung czy sony ?

Qukie - Pon 30 Mar, 2015

Nie ograniczaj się tylko do tych dwóch. Ja niedawno kupiłem Lenovo S8-50 i jestem bardzo zadowolony, cenowo i parametrowo wypada bardzo dobrze, działa też bez żadnych zastrzeżeń, jak dla mnie szybko i bez cięć :)
rasta - Pon 30 Mar, 2015

Samsung Tab S robi robotę. Ekran, soft, bajery, wszystko jest top. Tylko nie bierz 8.4 cala bo ma słabą baterię. Ja obecnie mam Samsunga Note Pro 12.2 cala i jest kozak tylko to kobyła, ale ja ślepy jestem ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group