To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Tablety

MoRToN - Pon 30 Mar, 2015

Tylko 10"
rasta - Pon 30 Mar, 2015

To bież Tab S, będzie pan zadowolony xD
bob.dsk - Wto 31 Mar, 2015

Ja mam ajpada mini z cellular ( modem LTE ). Wszystko działa. Co do aplikacji to masz app store w którym masz darmowe jak i płatne aplikacje. Brać 32GB bo 16 troszkę mało :)
Shymek - Pią 03 Kwi, 2015

Qukie napisał/a:
Nie ograniczaj się tylko do tych dwóch. Ja niedawno kupiłem Lenovo S8-50 i jestem bardzo zadowolony, cenowo i parametrowo wypada bardzo dobrze, działa też bez żadnych zastrzeżeń, jak dla mnie szybko i bez cięć :)


Potwierdzam. Mega tablecik do kupienia za drobne (nowe na allegro z plusa czy orange do kupienia poniżej 600 zł ;) ).
testowo w antutu zrobił 34tys z drobnymi, test szybkości pamięci: szybszy nawet od Galaxy S5 ;)
Ja jestem bardzo zadowolony: Wyświatlacz IPS Full HD 10punktowy, do tego głośniki stereo. Minusem jest bateria (trzyma max 1 dzień) i trochę się grzeje mocno w okolicach aparatu.
Odkąd mam ten tablet to w domu przestałem używać kompa :)

Janusz - Pon 27 Kwi, 2015

Są gdzieś jeszcze jakieś takie dobre promo na te tablety ?? potrzebuje na szybko Coś kupić w miarę dobrego ale nie drogiego??
(dzieciak nie jest duzy, jest szansa ze szybko rozwali)

Chloru - Pon 27 Kwi, 2015

Janusz, na które? Lenovo widziałem ostatnio po 800 PLN z modemem. Ten LG co polecałem spokojnie na allegro za ~450 do wyrwania (tez z modemem). Mozesz jeszcze popatrzeć na tabletowo.pl - co jakis czas wrzucaja info o promocjach.
Janusz - Wto 28 Kwi, 2015

Były te HP z uk z jakimś kodem rabatowym w dobrym prajsie... generalnie wolałbym coś w okolicach 300 zł... poprzedni szybko padł... (to był jakiś chinol, ale padł bynajmniej nie przez to ze jest chinski, a przynajmniej nie bezposrednio)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group