To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [B] Amerykańskie burgery i sztejki po polsku - Barnburger

EmerytRs2 - Czw 25 Lip, 2013

60 dych za dwa hambuksy
rajdowcy po.ier.doleni ;D

Jakarti - Czw 25 Lip, 2013

EmerytRs2 napisał/a:
60 dych

faktycznie drogo , pewnie z kawiorem za 600 sprzedaja :D

PiTT - Czw 25 Lip, 2013

http://michal-gorecki.pl/...ie-od-burgerow/
M - Czw 25 Lip, 2013


Bad-i - Pią 26 Lip, 2013

Dobra Panowie specjaliści, gdzie w Warszawie zjem najlepsze skrzydelka? (KFC, Jeffs, Champions odpada)
dEF - Pią 26 Lip, 2013

Ej ej ej... utwórz se topic ze skrzydełkami, a nie na w burgerowej sztejkowni bruździsz!!! ;D
Bad-i - Pią 26 Lip, 2013

Nobody?
Kenet - Pią 26 Lip, 2013

Ostatnimi czasy jadłem skrzydełka w piwiarni Warki na wilczej i bardzo mi smakowały, ale po 4 piwach byłem, więc ręki sobie za nie nie dam uciąć.
roj - Pią 26 Lip, 2013

byłem dzisiaj w taste burger i tym razem mega lipa. Bułka w burgerze zjarana od dołu na węgiel, kotlet trochę za dobrze wysmażony, frytki słabe w choooy. Jakbym jadł na miejscu zamiast wziąć na wynos to bym to oddał po pierwszym ugryzieniu.
PiTT - Pią 26 Lip, 2013

czasami mam wrażenie że lepszego hamburgera się zje w macu niż u tych pajaców biznesmenów który wpadli na pomysł aby rodzice zainwestowali w biznes gastronomiczny synka :D
oczywiście bez wskazywania konkretnych miejsc, po prostu patrząc po mieście na tych właścicieli nic innego nie przychodzi mi do głowy...
typ 20 lat, droga fura, markowe ciuchy i laseczka zrobiona na dodę... właścieciele budki z hamburgerami albo naleśnikami :D

taste burger akurat bardzo mi smakował, więc nie przejmuję się Twoją opinią, może po prostu zrobili Ci na złość ;D

dEF - Pią 26 Lip, 2013

Byłem w Bobby Burgerze i mi smakowało :)
Miniac - Pią 26 Lip, 2013

Dzisiaj znowu Mburger z mega krytycznym nastawieniem na wszystko co mi zaoferują....


Nope. Był znowu zajebisty! Bułka, mięcho, fryty stekowe. I już drugi raz powiedzieli, że co chce z lodówki do picia mam gratis. "Czy to gówno jest prawdziwe?!?" xD

Mam taką mało propozycję. Jutro 20ta Gocław - Mburger. Ja płacę. Jak komuś nie posmakuje to może mi nie zwracać. Co Wy na to? :>

Kamill - Pią 26 Lip, 2013

Jutro nie, w Niedziele bo jutro mnie nie ma :rotfl:
Anonymous - Pią 26 Lip, 2013

Mi też jutro nie pasuje. Może niedziela?

mimo, że już wiem, że mi nie zasmakuje to wezmę dwa... wyżerka za darmo!!

roj - Pią 26 Lip, 2013

PiTT napisał/a:

taste burger akurat bardzo mi smakował, więc nie przejmuję się Twoją opinią, może po prostu zrobili Ci na złość ;D

ja też byłem wcześniej raz i naprawdę był bardzo spoko (o czym tu napisałem).
a dziś syf straszny :wall:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group