To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [B] Amerykańskie burgery i sztejki po polsku - Barnburger

MoRToN - Pon 05 Lis, 2012

Najlepiej bez samochodu :)
Anonymous - Pon 05 Lis, 2012

Proponuje jutro BarnBurgera około 12 lub 12:30 :]
Anonymous - Pon 05 Lis, 2012

Zjadł bym wami jak byście mnie jutro z Płońska i do Płońska przetransportowali :D
Jakarti - Pon 05 Lis, 2012

MoRToN,
to juz chyba zostaje wigilia.. :) i
AleX_R53,
amen.nie da rady.. jednak po pracy jest ciut lepiej :)
Czesio,
nie :)

PiTT - Pon 05 Lis, 2012

fajno, też muszę tam sprawdzić żarło
Martin, takie hambuksy za 6-7 ziko też u nas znajdziesz, pewnie że na nayebce wchodzi jak złoto, ale ani to nie ma nic wspólnego z dobrym mięsem, ani z klasycznym hambuksem
taka tania opcja zapchania się, więc nie stawiałbym na równi z żarciem z burger barów bo zaraz dodamy do tego zestawienia Big Maca :)

Chloru - Wto 06 Lis, 2012

Pirania, jadłem w Maho jakiś talerz mięs. Zadu nie urywało, po prostu uczciwe mięsne żarło ale bez rewelacji. Na miejscu można też kupić mięso w sklepiku.
kamil - Wto 06 Lis, 2012

jak stejki to zdecydowanie polecam http://www.szkockieranczo.pl/ niestety daleko od Wawy i na zadupiu, ale to spowodowane faktem, ze nasze stejki chodza tam po łąkach, a są to dzikie szkockie krowy, które przypominają małego żubra :) Mięso, jest mega w smaku !!!!! Mają Japońca kucharza, specjaliste od przygotowywania wołowiny. Fak ! na prawdę wypas w gębie !
polecam!
Ceny jak w Wawie, ale jakość wołowiny o niebo lepsza niż Argentyńska czy Nowo Zelandzka.

Kamill - Wto 06 Lis, 2012

Dobra to my z Kenetem ustawiamy się na dzisiaj na jakiegoś kotleta w bułce, knajpa obojętna może być Barnburger. Godzina około 20:30 lub później, Keneciak ma coś do załatwienia ja mogę być wcześniej.
Ktoś się wybiera z nami ?

Anonymous - Wto 06 Lis, 2012

Ja właście wróciłem i polecam... "This is good S$&#!" :>
Kamill - Wto 06 Lis, 2012

Dobra to jak nit sie nie dołącza :ass: to przekładamy na piątek.
Pirania - Wto 06 Lis, 2012

możemy dołączyć, ok 20:00 ?
Kamill - Wto 06 Lis, 2012

Pirania napisał/a:
możemy dołączyć ok 20:00 ?

Jasne, zbieramy jak największa grupę ;)
Ale rozumie że w Piątek ? Bo dzisiaj odwołaliśmy.

pcs - Wto 06 Lis, 2012

Zarcie w Maho ok, choc mozna trafic gorzej. Polecam na lunch sie wybrac, w tej cenie trudno znalezc lepsze w okolicy zaglebia sluzewia przemyslowego czy jak sie to nazywa.
Kamill - Wto 06 Lis, 2012

pcs napisał/a:
Zarcie w Maho ok, choc mozna trafic gorzej. Polecam na lunch sie wybrac, w tej cenie trudno znalezc lepsze w okolicy zaglebia sluzewia przemyslowego czy jak sie to nazywa.

O to Maho to niedaleko mnie, zawsze stojac na światłach z hynka obiecuje sobie że tam kiedyś zajadę ;D

Kamill - Śro 07 Lis, 2012

Wyjscie przełożone na jutro, godzina okolice 20 -20:30, będziemy my, Pirania z Rastą i Kenet, jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group