To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [B] Amerykańskie burgery i sztejki po polsku - Barnburger

Anonymous - Sob 31 Sie, 2013

Kenet napisał/a:
Karwa gdzie som bary mleczne?! Poebao jednego z drugim z tymi burgerami. Burgery na tory Bary mleczne FTW!


jak będziesz przejeźdzał przez Garwolinie masz Bar Mleczny 3mający klimat PRLu a smaki takie że ja pierdole :jupi: spółka Społem :]

Anonymous - Sob 31 Sie, 2013

podobno dobrym Burgierem jest TASTE BURGER na Wilanowie vis a vis McD ;)

a osobiście najlepszego jadłem w NABO :lol2: cała reszta tych pseudo burgerowni to syf :crazy:

pum - Sob 31 Sie, 2013

ty lepiej pisz jak Słomczyn a nie o burgerach...

a w Nabo rzeczywiście niezłe ale drogie.

roj - Sob 31 Sie, 2013

Marcel napisał/a:
podobno dobrym Burgierem jest TASTE BURGER na Wilanowie vis a vis McD ;)

ja na trzy próby - dwie naprawdę bardzo spoko - jedna: syf, frytki zimne, niejadalne, hamugs syf! bułka zjarana na węgiel :wall:
uważam, że przy tych cenach nie powinno im się to zdarzać no ale zobaczymy jeszcze z dwa razy :D

Anonymous - Nie 01 Wrz, 2013

pum napisał/a:
ty lepiej pisz jak Słomczyn a nie o burgerach...

a w Nabo rzeczywiście niezłe ale drogie.


właśnie startuje :faja:
tam mają ogólnie dobre jedzenie i są bardzo proDzieci :]

roj napisał/a:
uważam, że przy tych cenach nie powinno im się to zdarzać no ale zobaczymy jeszcze z dwa razy


co racja to racje jednak wszędzie tak mają chyba ostatnio jedliśmy w Price Burger czy jakoś tak przy pl. 3 Krzyzy to dali starą bułkę i dopiero jak mu powiedziałem, że to nie jadalne jest to powiedział, ze bułki się skończyły i dali 3 dniową bułę, bo się skończyły :/ zamiast powiedzieć, że jest taka sytuacja przed zamówieniem i człowiek by sobie podjął decyzję i jadł starą bułe na własną odpowiedzialność.

Bobby jest w sumie mi najbliższy z wielu względów, przeważnie jadamy wieczorem na Woronicza i od otwarcia jest OK, ale ze 2 razy z busa były słabe o_O

Anonymous - Nie 01 Wrz, 2013

Marcel napisał/a:
Bobby jest w sumie mi najbliższy z wielu względów, przeważnie jadamy wieczorem na Woronicza i od otwarcia jest OK,


Tylko, że knajpa jest do 24 wiec jak zamówisz 2 burgery o 22 to mogą się do tej 24 nie wyrobić z podaniem :wall: ;D

ps - Nie 01 Wrz, 2013

AleX napisał/a:
Marcel napisał/a:
Bobby jest w sumie mi najbliższy z wielu względów, przeważnie jadamy wieczorem na Woronicza i od otwarcia jest OK,


Tylko, że knajpa jest do 24 wiec jak zamówisz 2 burgery o 22 to mogą się do tej 24 nie wyrobić z podaniem :wall: ;D


dodatkowo, mama moja Jadwiga doniosla mi, ze bardzo chciala tam sprobowac hambuksa, ale wyszla jak zobaczyla, ze Pan hambuksowiec wyjmuje sprasowanego zamrozonego kotleta celem przygotowania :-/

DeeS - Nie 12 Lip, 2015

Sushi na dowóz warszawa skąd??

Najlepiej Praga płd. ? Plis pomocy

PiTT - Nie 12 Lip, 2015

soto sushi zawsze dawalo rade i wozili w rozne miejsca
jak chcesz indyjskie to zdecydowanie india express - dowoz masz i jest w opor dobrego jedzenia ;)

PGmaster - Nie 12 Lip, 2015

DeeS napisał/a:
Sushi na dowóz warszawa skąd??

Najlepiej Praga płd. ? Plis pomocy


Mi strasznie Besuto podchodzi. Dowoza na prage



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group