To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - GPS - który polecacie ?

leszq - Nie 25 Lis, 2012
Temat postu: GPS - który polecacie ?
Cześć , potrzebuję kupić jakąś nawigacje w rozsądnej cenie (+/- 700zl). Na allegro jest tego mnóstwo i za bardzo nie wiem czym kierować się przy wyborze. Sporo osób pewnie często jeździ w trasie i ma jakieś rozeznanie co działa lepiej. Z góry dzięki za wszystkie rady :)
Bart - Nie 25 Lis, 2012

po Europie jeżdżę z Beckerem (mapy zdaje się navteqowskie), ale po Polsce szału nie robi :>
Bartli - Nie 25 Lis, 2012

Ja polecam TomToma. Fajnie pokazywał na niemieckich autobanach którego pasa się trzymać
Cartoon - Nie 25 Lis, 2012


Bonczek - Nie 25 Lis, 2012

Ja ostatnio używałem jakiejś nawigacji z nową Auto Mapą - mistrz, a do tego asystent pasa :faja:
Shymek - Pon 26 Lis, 2012

Na codzień mam Auto Mapę na Alpinku
Dodatkowo do służbówki to to samo na telefonie, w razie czego sygica i wystarczy :)
Podczas moich ostatnicj wyjazdów spokojnie te na telefonie dawały radę

GeKo - Pon 26 Lis, 2012

Bart napisał/a:
po Europie jeżdżę z Beckerem

No ładny chłopiec z niego był

Bart - Pon 26 Lis, 2012

teraz też się nieźle trzyma:


leszq - Pon 26 Lis, 2012

Cartoon, ten system zamierzam włączyć w najbliższym czasie, ale jeszcze nie teraz :D
Cartoon - Pon 26 Lis, 2012

ja odpalam swój w piątek :P
Janusz - Pon 26 Lis, 2012

GeKo napisał/a:
Bart napisał/a:
po Europie jeżdżę z Beckerem

No ładny chłopiec z niego był
Obrazek


no istny Jacek Czajka :D

Yarko - Pon 26 Lis, 2012

Janusz napisał/a:
no istny Jacek Czajka


ee Jacek jest od niego ładniejszy :]

roj - Nie 09 Gru, 2012

ja do automapy muszę kupić samą maszynkę do używania. mialem peyinga i działał świetnie póki działał :faja:
teraz się wiesza, ma ciągłe problemy z łapaniem sygnału, czasem nie działa wejście ładowarki, generalnie śmieć (może ktoś chce kupić? nówka sztuka, mistrz działa! :D )

więc pytanie, coś za co nie wydam worka kasy, nie musi mieć dużego wyświetlacza i powinien mieć sterowanie głosem.

Anonymous - Nie 09 Gru, 2012

TAK.
Jakarti - Nie 09 Gru, 2012

Cytat:
TAK.

czesiu, wyjasnij mi prosze - po co piszesz takie posty? bo to nie jest odpowiedz na wypowiedz Roja. zacznij pisac z sensem bo ciezko sie to wszystko juz czyta.
warto przypomniec , ze 2 warny juz masz. jeszcze jedna wypowiedz tego typu i bedzie trojeczka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group