To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [DAKAR 2013] Hołek, Małysz i inni...

KarQ - Nie 20 Sty, 2013

A przez chwilę był nawet 12-ty.

Ja życzę Adamowi jak najlepiej, szkoda, że Ruta tak szybko odpadł, bo chciałem oglądać ich porównanie.

anjas - Nie 20 Sty, 2013

No masz porównanie: Ruta odpadł a Adam dolecial ;)
fydi - Nie 20 Sty, 2013

Cytat:
Bardzo byśmy chcieli razem z Jackiem wystartować w Dakarze w samochodzie. Jest to nasze marzenie. Wielu byłych motocyklistów, jak Stephane Peterhansel czy Nani Roma, wykorzystuje swoje doświadczenie zaczerpnięte z motocykli i walczą o czołowe pozycje w stawce samochodowej. Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek konkretach.

Młody Papież - Nie 20 Sty, 2013

Adam mógłby spróbować np na nartach biegowych
Przem_106 - Nie 20 Sty, 2013

Brawa dla Małysza. Plan wykonany z nawiązką. Statystycznie rewelacja. Drugi start i duzy progres. Strata do zwycięzcy na poziomie Hołka z zeszłego roku (9 miejsce i prawie 7h straty). Uwielbiam take cechy jakie ma myłysz, tj skromnosc, swiadomosc swojego miejsca i umiejętnosci, konsekwencja i upartosc. Mysle, ze wielu jest pod wrazeniem. Na przyszły rok powinni sprobowac walczyc o TOP 10!
M - Nie 20 Sty, 2013

No i pasy zapina ;D
CHRZANEK - Nie 20 Sty, 2013

:) Tego nie wiemy :)
Może wszyscy tak zapinają :P

siema - Nie 20 Sty, 2013

Hołek dziś w DD TVN odparł Wasze zarzuty, powiedział, że jest profesjonalistą i pasy zapina :>
Vlodarsky - Nie 20 Sty, 2013

siema napisał/a:
Hołek dziś w DD TVN odparł Wasze zarzuty, powiedział, że jest profesjonalistą i pasy zapina :>


Podobno to prawda, ale cały czas ukrywa rękę przed kamerami.

siema - Nie 20 Sty, 2013

Vlodarsky napisał/a:
siema napisał/a:
Hołek dziś w DD TVN odparł Wasze zarzuty, powiedział, że jest profesjonalistą i pasy zapina :>


Podobno to prawda, ale cały czas ukrywa rękę przed kamerami.

O właśnie! Powiedział, ze ręką się w zebra walnął-serio :) Zatem sorry poszukiwacze spisków. Aha, i powiedział jeszcze, że zawsze jeździ przepisowo (chciałem wkleić tutaj wywiad w którym mówił ile jedzie z Olsztyna do Warszawy ale trudno mi się klika na telefonie :) )

KarQ - Nie 20 Sty, 2013

A ile podał? Ja z Olsztynka do Łomianek miałem średnio poniżej 2.00, a jak emerytowałem do 2.10 :rotfl:
siema - Nie 20 Sty, 2013

To było już ładnych parę lat temu jak gdzieś chlapnął, że zajmuje mu to 1.5 godziny :]
KarQ - Nie 20 Sty, 2013

Myślę, że po obecnych remontach (a głównie przed nimi - brak kamer) idąc o życie mógł to wykręcić z Olsztynka. Z samego Olsztyna do krajowej "7" parę km'ów jeszcze jest. Ja bądź co bądź poza przekraczaniem prędkości staram się nie naginać przepisów aż nadto.
Miniac - Pon 21 Sty, 2013

siema napisał/a:
Vlodarsky napisał/a:
siema napisał/a:
Hołek dziś w DD TVN odparł Wasze zarzuty, powiedział, że jest profesjonalistą i pasy zapina :>


Podobno to prawda, ale cały czas ukrywa rękę przed kamerami.

O właśnie! Powiedział, ze ręką się w zebra walnął-serio :) Zatem sorry poszukiwacze spisków. Aha, i powiedział jeszcze, że zawsze jeździ przepisowo (chciałem wkleić tutaj wywiad w którym mówił ile jedzie z Olsztyna do Warszawy ale trudno mi się klika na telefonie :) )


To mógłby się jeszcze zdecydować którą ręką i w które żebro...







:lol2:

...no to w co przywalił żebrami? :>

GeKo - Pon 21 Sty, 2013

Strzał musiał być gruby jak wyrwało szybę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group