To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - listwy progowe

OSKAR - Wto 05 Wrz, 2006
Temat postu: listwy progowe
witam wszystkich.jestem nowym posiadaczem vts-a.
mam pytanko,czy ktos moze wie gdzie moge dostac listwe progowa(prawą).stracilem niestety ja w kałuży i mam problem ze znalezieniem.

pozd.

saxorulez - Wto 05 Wrz, 2006

spróbuj 0501213584 Adam Antosiewicz - to nie jest szrot ale mozliwe że będzie miał.
Gdzie serwisujesz auto?
No i witam...

Michał - Wto 05 Wrz, 2006

witam witam
podkowa, to sąsiad moj i anjasa !!
przedstaw sie w odpowiednim do tego dziale

Niemy - Wto 05 Wrz, 2006

witamy i zapraszamy do tematu "tu sie witamy" w hydepark

a tu masz swoja listwe

http://moto.allegro.pl/sh...122764326#photo

anjas - Wto 05 Wrz, 2006

no właśnie - przywitaj się ładnie w odpowiednim dziale ;)

A co do listwy, to jadąc "trasą" z Podkowy do Wawy, przy tej właśnie "trasie", przed skrzyżowaniem z ulicą Lilpopa w Brwinowie jest spory skład części prowadzony przez Ryśka Rudzkiego (sprowadza fury na części głównie z Anglii). Kiedyś specjalizował się z Citroenach, teraz ma też inne marki. Pytałeś u niego, sporo samochodów tam rozebrali, więc IMHO mogą mieć taką listwę?

OSKAR - Śro 06 Wrz, 2006

niestety koles nie ma tych listw.
a skad sasiad??w tych skladach czesci tez nie maja.a te z allegro juz zalatwialem wczesniej.awiec albo z allegro mi zostaje albo dalej szukac.

Michał - Śro 06 Wrz, 2006

ja komorów ( juz niedługo ) anjas to mafia z briwinowa , nazywana w Warszawie Bruklinem.
anjas - Śro 06 Wrz, 2006

yeah man!
Michał - Śro 06 Wrz, 2006

sami widzice, nie to ze mafia to jeszcze czarna :D
OSKAR - Czw 07 Wrz, 2006

no jak komorow to bliziutko.a brwinów to sosiad napewno.
anjas - Czw 07 Wrz, 2006

wrzuć jakąc fote swojego saxofona. Bede na niego uwazal latając na rowerze po Podkowie :D
OSKAR - Czw 07 Wrz, 2006

spokojnie tylko jeden jest na podkowie.niebieski.wrzuce jak juz go zarejerstruje.uwazaj na brwinowskiej bo kawalek prostej jest:)
anjas - Czw 07 Wrz, 2006

na Brwinowskiej to dosc czesto miśki się ustawiają z suszarkami, więc ja tam jeżdżę przepisowo, rowerem też :)

ale podobno za Żółwinem zrobili teraz długą i dość szeroką prostą. Słyszałem, że okoliczni "streetracerzy" ustawiają się tam na 1/4 mili. Muszę tam podjechać i oblookać warunki :)

OSKAR - Czw 07 Wrz, 2006

ja tam podkowianskich suszarek sie nie boje.a,ze na żulwiniu cos zrobili i sie ustawiaja to nie slyszalem.dawno nie bralem udzialu w zyciu miasta.ale tzreba sie zorietowac.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group